40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

canım benimm inşAllah güzel şeylere sebep olurum ben geçte olsa burda gördüğüm herkese göndermeye çalışıyorum Rabbim inşAllah hepimize nasib etsin acilennn

kızlar bende incir-havuç kürü yapıyorum iki haftam doldu inşallah olumlu sonuç alırım.rica etsem bana da duayı yollayabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

Adetim bitti 4gun felan okuyo baslayabilirmiuim acaba kure

Adetim bitti 4gun felan okuyo baslayabilirmiuim acaba kure

selam arkadaşlar,bu incir kürünün yumurtalığı kiste çevirme ihtimali olduğunu okumuştum diğer forumlarda..bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar var mı içinizde acaba,yumurtayı çatlamak için kiste çevirmeyelim bende yapmak istiyorum bu kürü ama korkuyorum..

bende okudum canım böyle birşey çok fazla yumurta oluşup çatlamazsa kist oluyo diye ne kadar doğru bilemiyorum bir de ben bu kürü en baştan beri havuçla karıştırıp yapıyorum saraçoğlu adet döngüsü 30un üzerinde olan bayanlar havuçla yapsın demişti benim de 33-34 gün inşallah işe yarar bugün bitirdim kürü 21 gün oldu önce Allahın izniyle işe yararsa bu ay hemen paylaşırım sevincimi(incir yumurta oluşturuyo havuç ise çatlatıyo belki havuç kist oluşumunu engelliyor olabilir benim fikrim)

canım benimm inşAllah güzel şeylere sebep olurum ben geçte olsa burda gördüğüm herkese göndermeye çalışıyorum Rabbim inşAllah hepimize nasib etsin acilennn

kuday çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım senin ve tüm evlat hasreti çekenlerin duası kabul olur inşallah

Soğan kürüyle pcostan kurtuldum.incir kürünü uygulayayım diyorum ama ya yine kist oluşursa diye çok endişe ettim.çok kararsız kaldım. Var mı benim gibi olannn???

Kizlarrr kimse varmi bilmiyorum ama buraya yazmistim incir havuc kuru yapiyorum sonucu yazarim demistim once Rabbimin izni ile hamileyim cok sukur

canım gözün aydın ALLAH bizede nasip eder inşallah canım senin eşinde bir sorun var mıydı

Tesekur ederim canim Rabbim hepinize nasip etsin bizhic cok kapsamli muayene olmadik ben iki kez kimyasal gebelik gecirdim bisuru test verdiler ama doktor bi komsum var yaptirma cok erken dedi bu arada bir senedir korunmuyoduk tam esimi doktora gonderdim ben de adet tarihimi bekliyodum esim sira alamadi ben de adet olmadim insallah bi sorun cikmaz da hic gerek kalmaz ama havuc inciri tavsiye ederim esine de keciboynuzu pekmezi ve tabiki dua Allah gonlune gore nasip etsin insallah

Selamun Aleykum arkadaslar
bende adetimin 2. Gunu incir kurune basladim,ve 5. gundede havucla beraber yapiyorum...bakalim bu gun 12. gunum 2 gun sonra yumurtlama gunum,ovulasyon testide kullaniyorum ayni zamanda bakalim hayirlisini versin Rabbim

kuday çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım senin ve tüm evlat hasreti çekenlerin duası kabul olur inşallah

Bende dün başladım incir kürü ne inşallah bir sonuç alırım. Benim başımdan 2 hamilelik geçti. Birinin kalp atışları duyulmadi. Diğer ide kese vardı bebek oluşmaadi. İnşallah bu sefer olur. Mümkünse bende duayı almak isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…