40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

merhaba sarafem ablacım bu siteye yeni üye oldum ve bugün akşama kadar paylaştıklarını tekrar tekrar okudum.ilk aşılama tedavisi yapmış ve olumsuz cevap almış biri olarak paylaştıkların bana umut oldu.nasip olursa incir kürünü bende uygulayacağım inş.ablacım herkesin senden istediği şu duayı banada yollarsan sevinirim şimdiden allah razı olsun.

Duayı bana da gönderebilir misiniz ?

Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı boy boy evlatlar nasip eylesin inşallah.

Amin.

merhablar bende pcoluyum yenı uye oldum siteye. bu ay ogrendım pco olduğumu okuduklrm moral oldu gercekten adetıme bı kac gun var hamıle kalmamıssam asılamaya baslıcaz. amh 0.8 fsh 8.25 paylaştgınız duayı bana da gonderırmısınız Allah rızası için.

bu duayı bana da bi gönderen olursa çok memnun olurum.Allah razı olsun

selam..yapılan bu duayı banada gönderir misiniz,yapılan tüm duaları Allah kabul etsin inşalllah..

Meraba yazın banada ümit oldu bende 40 yaşındayım olumsuz bir tüp bebek denemesinden sonra eşim ikinciyi denemek istemiyor bense çocuk hasretiyle yanıp tutuşuyorum.. siteye yeni katıldım sana nasıl ulaşacağımı bilmiyorum sen bana ulaşabilirsen incir ve havuç kürünü nasıl yaptın ayrıntılı bilgi verirsen çok mutlu olurum bu arada bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah Allah isteyen herkeze nasip etsin....

Merhaba senin adına çok sevindim inşallah darısı başımıza.. okuduğun duaları ve yaptığın kürleri bana da yazarmısın

Allah razı olsun kendisinden. İsteyen bana da mesaj atabilir, çünkü sahiden 10 dakikada bir mesaj yollayabilmek çok sıkıcı. Arada ben de gönderebilirim, ama sadece akşamları girebiliyorum, bilginize

merhaba cnm o duayı bana da gönderirmisin çooookk ihtiyacım varr...

Canım sana ne kadar dua etsem azdır Allah senden razı olsun inan, bana geri dönebileceğini düşünmüyordum mesajı görüp duayı bana da gönderdiğinde gözyaşlarıma hakim olamadım çok teşekkür ediyorum. Bu akşam okuyacağım bütün duaları Allahın izniyle de inşallah bebeğime kavuşurum ve tüm dualarım bizim gibi bebek sahibi olamayan her yola başvuran ama hiçbir zaman mücadeleyi bırakmayan anne adaylarına.. ALLAH olmayan herkese nasip eder inşallah dualarda buluşmak ümidiyle...

çok teşekkür ederim,duayı göndermişsiniz..umarım herkesin tüm duaları kabul olur..

amiiiinnnn cnm benimm amiiinnn

bu duayı banada yollarmısınız lütfennnn :26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…