40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 40 yaşındayım,7 yıldır çocuk için çabalayıp duruyorum,2 kez kimyasal gebelik oluştu ama bir türlü gebe kalamadım,şimdi netice ne olur bilmem ama ''HAMİLEYİM''.
Öncelikle dualara çok yoğunlaştığımı söyleyebilirim,sürekli hacet dualar yaptım,2 ay üst üste incir ve havuç kürü uyguladım,benim adetlerimin döngüsü çok uzundur,35-40-45 günde bir olurum,ilk uyguladığım ay 32.gün adet oldum,devam ettim zaten bu kür 2 ay, 21 veya 25 gün olarak uygulanacak bir kür. 2.ay adet olmadım,hıh dedim bununda faydası olmadı,zaten hep geç adet olduğum için bekledim,göğüslerim biraz şişti ve dokununca ağrı oluyordu, bende 45.gün test yaptım,inanılmaz hızlı bir şekilde kıpkırmızı çift çizgileri gördüm,yinede inanmakta zorluk çektim,dedim şimdi doktora gidipte bişey çıkmazsa yine kahrolurum.1 hafta sonra yani bugün dokotra gittim,doktor kan testi istemedi direk ultrasonla baktı ve keseyi gördü,tabi bebek henüz yok içinde,5 veya 6 haftalık dedi,tahlil felan verdi ve 15 gün sonra gel o zaman kadar eğer bir aksilik olmazsa bebeği görürüz dedi,tabi ben 40 yaşındayım riskim çok fazla biliyorum,ama inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Sonuç ne olur bilmem ama benim gibi adet döngüsü 30 ve 35 günün üstündeki,çocuk isteyen arkadaşlarım,ve tabi çatlama sorunuda yaşıyorlarsa bu kürü mutlaka yapsınlar,ben faydasını gördüysem birçok insanda görecektir diye düşünüyorum.

2 yıldan fazla bir süredir ben de çocuk için uğraşıyorum 2 kez tüp bebek yaptrıdım ama olmadı moral olarak çok çöktüm psikolojik destek de aldım ama hala çok kötüyüm dualara ihtiyacım var. lütfen bana da duayı yollarmısınız allah razı olsun hepinizden

2 yıldan fazla bir süredir ben de çocuk için uğraşıyorum 2 kez tüp bebek yaptrıdım ama olmadı lütfen bana da duayı yollarmısınız allah razı olsun hepinizden

canım duayı gönderdim özel mesaj kutusunda görebilirsin..

allah razı olsun senden. özelden size yazamadım çünkü daha mesaj sayım 100 olmamış.allahım her isteyene versin bu duaların vesilesiyle. Siz denediniz mi?

denedim cnm benim vaktim daha gelmemiş ama dualara çok inanıyorum inşallah bi gün bizde sevinicez

ben dualarımı dün aksam yaptım kızlarr
rabbım bu mubarek günün hürmetine dualarımızı kabul etsin.amin
allahım hepimize anne olmayı nasip etsin inşallah

Rabbim kabul etsin cnm dualarına bizleride kat inşAllah Rabbim en kısa zamanda nasib etsin

X