40 gün 40 vakıa suresi deneyen var mı?

Hiç fark etmez. İstediğin saatte okuyabilirsin. Mesela sabah 1 kere akşam 2 kere gibi bölerek okunabilir. 7 defayi bir kere okumak zorunda değilsin
Tamam teşekkür ederim. Peki suya nasil okuyoruz o suyu içiyomuyuz sonrasında. Herkesin dilediği şey kabul olsun.

Tamam teşekkür ederim. Peki suya nasil okuyoruz o suyu içiyomuyuz sonrasında. Herkesin dilediği şey kabul olsun.
Bir bardak suya ya da sürahinin içindeki suya okuyabilirsiniz. Okuduktan sonra suyu gün içinde azar azar içebilirsiniz. Bitiremezseniz suyu toprağa dökebilirsiniz. Ama suya okumak şart değil öylesine de okuyabiliriniz. Suyun hafızası var diye okuyorlar ama şart değil

Bu gun okumaya başladım gun içinde 40 defa okuycam. Baska kimler okuyor. İnsallah güzel gelişmeler olucak inaniyorum.

Allah kabul etsin arkadaşım. Tabi kiii, Allahın izniyle güzel gelişmeler olacak. Bende cuma günü başlayacağım ve bildirim yapıcam :)
Ay insallah. Çok inanıyorum duanın gücüne. Bide ben gun içinde 40 defa okuycam. Mesela gece 12 den sonrada bu günkü 40 tamamlabilirmiyim. Yoksa 12 den sonrası yarına mı geçiyor. Kucuk bebeğim var belliki zor olucak 40 defa

flowerfairy canim merhaba. Bende bu gün başladım. Aslında hedefim 40 di ama şuan saat 21..20 ve ben bu gun 8 kere okuyabildim. illa 1 3 7 40 mi sayilari mesela ben bu gun 15 e kadar okusam olur mu ve bu gun yaptigim gibi 40 gun boyunca her gün 15 kere okusam olur mu. Cevaplarsan sevinirim canım

Tabi ki istediğin kadar okuyabilirsin, 15 kere okusan da olur. Önemli olan temiz niyettir. Ne kadar okuyabiliyorsan o kadar oku.
O yazdığım 1 3 7 40 sayılar örnekti. Hani zamanında alimler öyle okumus diye yazdım yoksa sen istediğin miktarda okuyabilirsin.

sabah niyetini aldın başladın okumaya gece yarısında da bitebilir kafanı karıştırma bunları düşünerek.. sabah oldu tekrar başlayacaksın okumaya mesela ben yoğun çalışıyorum o yüzden yarısını gece tamamlarım diye düşünüyorum .Allah kabul etsin arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…