4 yasındaki yiğenime Yasin-i Şerif okutuyoruz

Bu 500 yasinde 500 kişi birer tane okuyor gibi biliyorum.belki bu farklı bir dua zinciridir.
5 tanede ben okurum minik kuşumuz için.rabbim şafi ismiyle tecelli etsin inşallah...

allah razı olsun çok sağol . aslında dediğin gibi birer tane okumak lazım ama bizim süre biraz kısıtlı kadir gecesine kadar bide 500 kişi bulmak zor bulunmuyor diye kişi kaç tane istersen okadar alıyor.

Rabbim şifalar versin inşallah şuan ne kadar oldu bende almak istiyorum hatta buraya üye olmayan bir kaç arkadaşıma ve ablamada söyliyim okurlar inşallah

Rabbim şifalar versin inşallah şuan ne kadar oldu bende almak istiyorum hatta buraya üye olmayan bir kaç arkadaşıma ve ablamada söyliyim okurlar inşallah

amin canım inş. 170 tane felan kaldı okunacak. inş. kalanıda yardımlarınızla bitiririz.

canım ben 5 tane daha okudum.....Rabbim Şafi adıyla tez zamanda şifasını versin...AMİN...

merhaba arkadaşlar 4 yaşındaki yiğenim gözlerinden rahatsız 500 Yasin-i Şerif okutuyoruz. Sizlerinde desteğinizi bekliyoruz. Şimdiden Allah razı Olsun.

bende yarın insallah bir tane okurum Allah sifalar versin insallah benimde 5 yasında bir yiğenim var gözümden sakındıgım.yarın canı gönülden okurum insallah okudu olarak kabul edin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…