Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası 4 yaş haftalık ders programı

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
832
266
Evime yakın olan anaokulunun 4 yaş haftalık prgramı anaokulunun adını sildim tecrübeli anneler sizce nasıl ???? bir yorum yapabılırmısınız?

Eklentiler

• haftalık program.JPG
    haftalık program.JPG
    78,6 KB · Görüntüleme: 170
evime yakın burası arabayla bırakabılırız servıs parası vermeyız. haftaya konusmaya gıdecegım erken kayıt ındırımı dıye pankart asmıslar hazıranda verıcem ınsallah yaz okulu dıye daha cok yuzme vs olur dıye umuyorum okul fobısı var. program banada dolu geldı ama tecrubelı annelerden fıkır almak ıstıyorum. fıyatına gecen 2017 de esıme 1400 demıslerdı bu yıl bu fıyatı gecmezler umarım erkenkayıt ındırımı falan . uzaga yollasam 200 küsür servıs parası verıcem yıne aynı paraya gelıcek

genelde bir hareketli bir yavaş etkinlik yaoılır.mesela sanat etkinliği arkasından eğlenceli matematik yerine ,sanat etkinliği serbest zaman sonrasında matematik olabilir.ya da müzik zaten hareketli hemen arkasından beden denge olmamalı.4 yaş çocugu yarım saat neşeli matematik nsıl olabilir bilemiyorum.yani yarım saat masadamı oturuyorlar ,ders işleyiş içeriğini sormanızı öneririm.

X