Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Öğlenki menünü beğendim canım hafif ve doyurucu olmuştur.
bu ense takibini ben anlamadım gitti,kim kimi takip ediyor bir açıklığa kavuştursak olacak

YAAA KİMSE ÖĞLEN BİŞEY YEMİYO YAA bende çok aç değilim ama akşam yemeğe saldırmamak için yemek zorunda hissediyorum..fazlamı yiyorum yaa akannehir

canım onun az yemesinin sebebi ne biliyormusun,sabah 1 tane simiti götürdü,onun için öğlenki menüsünü hafif tutuyor.
sen çok falan yemiyorsun yediklerin gayet güzel,daha azını yersen zaten bünyen değişir.sen alıştığın düzeni bırakma bence çok güzel besleniyorsun sen..kaydirigubbakcemile5

çiğdem sen buna çok mu diyosun, gayet normal bana göre az bile.

Bende hala hiç doymuyorum hep aklım ne yesemde, ama hafifi şeyler bulmaya çalışıyorum.

Ensendeyim olayı için 6 kişi ben varım dedi, zatende aktif olarak yazan kişiler bunlar , olay birebire dönüşmesin diye 6 kişi birbirini sıkı takip edecek zaten şu an durum tam da bu, ufak kaçak
lar dışında.

Bana etkisi oldu sizede durum nedir?

Öğlen ki menümü yazıyım kızlar

pidesiz adana,salata ve ayran

su :2lt oldu
15 dk'da hareket yaptım burada kimse yoktu

bunun böyle olduğunun farkındayım canım ben daha farklı olacak zannetmiştim,neyse ben sizin motivelerinizden gayet memnunum zaten
bu arada biz grup olarak aktif kaç kişiyiz

Şekerler sabah herkes tartılsın biz yarın bildirim işini bitirelim, paylaşıma cuma gidecekse eğer yasemin buralarda olursa halleder sanırım?

ayy teşekkür ederimm zemuszemus

çiğdem sen buna çok mu diyosun, gayet normal bana göre az bile.

Bende hala hiç doymuyorum hep aklım ne yesemde, ama hafifi şeyler bulmaya çalışıyorum.

ben çalıştığım için ne yesem diye düşünmüyorum bazen çok fazla tatlı yemek isteğim oluyo sadece mesela şu anda eyvahedigeldismile özellikle öğle yemeğinden sonra fena akannehir

çokk güzeldi amaaaaa içine peynirle domates koyuyolar tost makinasında bekletiyolar baya canım istedi bak şimdi yarın sabahta yiyeceğim iştemafoldumben

sen şimdi o simidi yersen yarın sabah ben gene seni eleştiricem yanında neden salatalık zeytin yemedin yada onun yerine ekmek yesen daha doyurucu olur diye klava:

sen şimdi o simidi yersen yarın sabah ben gene seni eleştiricem yanında neden salatalık zeytin yemedin yada onun yerine ekmek yesen daha doyurucu olur diye klava:

inanırmısın arkadaşalr diyor kahvaltı salonuna gidelim diyorum ben simit salonuna gidicem onlarda dayanamıyo gidiyoruz beraber yarın yine şirkete erken gelirsek ve derlerse kahvaltıcıya gidelim ok dicem ama demezlerse ben o açlıkla simitçide bulurum kendimi

benim akşam saat 8-10 arası oluyor ama biliyorumki azıcık yersem gerisi gelir hiç elimis sürmüyorum

sana baskı ve zulüm işe yaramıyor demek ki ,o zaman tek birşey diycem sana sürekli aynı şeyi kahvaltıda metabolizmanı alıştırma arada farklı birşeyler ye yada menünden çıkar,metabolizman böyle yavaşlayacak çünkü,genede sen bilirsin.kaydirigubbakcemile5

bak bana monti yapıyorum diyorum monticilerdn bir sürü eleştiri alıyorum olmuyo yemen lazım eksik diye,inada bindi iş artık bende öyle yada böyle öğrenicem ben bu işi başka yolu yok

Şekerler sabah herkes tartılsın biz yarın bildirim işini bitirelim, paylaşıma cuma gidecekse eğer yasemin buralarda olursa halleder sanırım?

ne diyosunnn eyvahedigeldismile
ayy ya sabah yine saçma bi artış olursa dün sabah memnundum kilomdan bu sabah 300 gr fazla çıktı...bide güya sporda yapmıştım...ne zaman spor yapsam ertesi gün bi kaç yüz gram fazla çıkıyorum

benim akşam saat 8-10 arası oluyor ama biliyorumki azıcık yersem gerisi gelir hiç elimis sürmüyorum

ben 8 - 10 arası genelde spor yaparım yada başka bişeyle uğraşırım çünkü biliyorumki boş oturursam elime muhakka bişey alırım...spor yaptığım zaman da zaten çok yoruluyorum banyo yap falan derken bitkin düşüyorum bi elma yicek dermanım kalmıyo

ahahaa ben de öğlen melemen ve cacık yedim ama iki incecik dilim tam b. ek.ile

Öğlen ki menümü yazıyım kızlar

pidesiz adana,salata ve ayran

su :2lt oldu
15 dk'da hareket yaptım burada kimse yoktu

oh maşallahkaydirigubbakcemile2

çokk güzeldi amaaaaa içine peynirle domates koyuyolar tost makinasında bekletiyolar baya canım istedi bak şimdi yarın sabahta yiyeceğim iştemafoldumben

banuuuu lmaz:

kızlar pcim bozuldu geçici başka pcdeyim
ekran kartı mı ne yanmış
sabah bildirime gelirim inşallah
olumunekankayizsmile
zemuszemusopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…