Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydin millet,bende bugün yeni bir baslangic yaptim bilyosunuz benim kosu bandim var ama evde olunca ha simdi cikarim ha birazdan derken hep tembellik ediyodum simdi ise oglumu krese biraktiktan sonra eve gelip ufak oglumla yollara vurmaya karar verdim kendimi baslangicimida yaptim bugün 40 dk yürüdüm sabah aslinda 1 saat yürümek istiyodum ama yolum bitti :) neyse bundan sonra hersabah eve cikmadan yürüycem böyle daha kolay olucak hazir disardayken..

kahvaltimida 2 tostla yaptim birinde bir dilim kasar peynirinin yarisi digerinde beyaz peynir vardi ama ekmeklerim kücük tost ekmegiydi vede yesil cay bu hafta 65 olmayi planliyorum suan 66,5 malesef :KK43:

MERHABALAR
herkese iyi haftalar
bu haftaya yeni bir azimle başladım ya bakalım nasıl olacak
bizim işyerinde yine bir net kısıtlaması var
her an giremiyorum

sabah yarım simit yedim
arada bir hazır çorba içtim

günaydin millet,bende bugün yeni bir baslangic yaptim bilyosunuz benim kosu bandim var ama evde olunca ha simdi cikarim ha birazdan derken hep tembellik ediyodum simdi ise oglumu krese biraktiktan sonra eve gelip ufak oglumla yollara vurmaya karar verdim kendimi baslangicimida yaptim bugün 40 dk yürüdüm sabah aslinda 1 saat yürümek istiyodum ama yolum bitti :) neyse bundan sonra hersabah eve cikmadan yürüycem böyle daha kolay olucak hazir disardayken..

kahvaltimida 2 tostla yaptim birinde bir dilim kasar peynirinin yarisi digerinde beyaz peynir vardi ama ekmeklerim kücük tost ekmegiydi vede yesil cay bu hafta 65 olmayi planliyorum suan 66,5 malesef :KK43:

Hadi hayırlısı canım. İşallah verirsin.

iNŞALLAH HADİ BAKAKLIM TAKIMDA BİR HEVES DURUMLARI VAR, SONU GELİR İNŞALLAH.

Amin kaptanım. opuyorumnanaktan

kızlaarrr herkeze merhaba
siteye girmem sorun oldu sistemde problem vardı sanırım
ben cuma günü 76 görmüştüm ama sanırım regl öncesi diye yine 78 çıktım tartıda ama umrumda değil hiç bişey moralimi bozamaz diyete devam

bugün yediklerim
sabah 1 kepek ekmeğine tost
yeşil çay
2 ceviz 2 kuru kayısı
öğlen
hellimli ızgara sebzeli salata
taze sıkılmış portakal suyu
şimdi canım çok tatlı istiyor o yüzden 2 kuru kayısı daha yiyiyorum şeker isteğimi bastırır belki

selam arkadaşlar ben de bugün muzaffer kuşhan diyetine başladım
sabah 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 kk peynir, rezene çayı
ara 1 yeşil elma
öğle 1simit 1 ayran
ara 1 kırmızı elma
akşam 2 biber dolma ,birazcık yoğurt
ara 1 havuç
toplam 1040 cal
aslında regl olmak üzereyim ve 1 kilo fazla çıkyorum

bu regl öncesi olan şişkinlik gerçekten can sıkıcı bende sanırım 1 kg civarı fazla çıkıyorum ama diyete yeni başladığım içinde emin olamıyorum

Günaydın kızlar,

Dün kahvaltım: 1 tahıllı ekmek, domates 1 kk kaşar
öğlen. 200 gr kıymalı patate yemeği, 100 gr yoğurt
ara: ülker mavi yeşil çikolata bar
akşam 1 kare fırında kaşarlı karnıbahar, biraz pat .kızat. 6-7 köfte (evet fqzla oldu)
Sonrada biraz gofret:KK43:

Bende yakında bir dr.a gitmeyi planlıyorumn nedense istediğim ivmeyi yakalayamıyorum :KK43:

Günaydın kızlar,

Dün kahvaltım: 1 tahıllı ekmek, domates 1 kk kaşar
öğlen. 200 gr kıymalı patate yemeği, 100 gr yoğurt
ara: ülker mavi yeşil çikolata bar
akşam 1 kare fırında kaşarlı karnıbahar, biraz pat .kızat. 6-7 köfte (evet fqzla oldu)
Sonrada biraz gofret:KK43:

Bende yakında bir dr.a gitmeyi planlıyorumn nedense istediğim ivmeyi yakalayamıyorum :KK43:

başladığın kiloya dönersen yakalarsın büyük ihtimalle:umursamaz:

off kizlar biktim ben valla ya ne zamn biseye niyetlensem hep bisey cikiyor deli oluyorum ya büyük bi hevesle basliyorum sonra hersey üstüsüte geliyor bu hafta arkadasalrim cagirdi ghitmesem olmaz zaten 40 yilda bir görüsüyorzu yürüyüsler kaldi haftaya randevular var yine kalicak böyle oluncada motivasyonda yerlerde tabi diyet naminada bisey kalmiyor sanirim ben böyle kalicam artik olmuyo bi türlü ya olmuyo iste biktim kendimden resmen üff:eek:klava:

bende düşündüm diyetisyene gitmeyi ama şu yaptıklarımız dışında ne farkı olacak diyorum kendi kendime dicek bunu yeme onun yerine bunu ye bi diyet mönüsü verecek 1 ay sonra gel diyecek
öyle değilmi
ama dr kontrolünde olması daha sağlıklı kilo vermeye sebep olur bu ayrı tabi

Ben bu aralar cıddı cıddı dÜŞÜnÜyorum doktora gıtmeyı

akŞam yayla Çorbası makarna ve salata yedım
baŞka bıŞey yemedım

sabah kepeklı tost
sonra yeŞıl Çay

bırazdan da hazır Çorba ıÇerım
ÖpÜldÜnÜz

Benim menüm şöyleydi dün yani.

Sabah
1 dilim buğday ekmek, yarım domates, 1 kk kaşar, 3 zeytin, 5-6 dal maydonoz

Öğlen
1 kepçe domates çorba, bol salata ve 1 yk taze fasulye yedim z.yağlı.

Ara
1 portakal

Akşam
1 tabak şehriyeli çorba et suyuna, 1 kase yoğurt

Ara
yarım portakal, yarım elma

Kızlar diyetisyen fikri benimde hep aklımda ama zaman bulamıyorum. Kızıyorum kendime.

Tunaydın şekerler,

Yasemincim haklısın aslında Türkiye sağlık imkanları bakımındaN aVRUPA VE aMERıKAYA GÖRE çok önde, bende kardeşimde dr .ismi bekliyorum kesin gidicem böyle olmuyor, bir türlü eski motivasyonumu yakalayamadım, sinirleirm bozuldukçada hırsımı yeme içmeden alıyorum. Dünde öyle bir gündü, bu hafta uyarı alacağım kesin :KK43:

Banucum o hızla devam edip 85 de olablirdin, çok şükür dönüş yaptın kararlılık ve azimle bu sefer başaracağına eminim ben.

Özgecim menün gayet güzelmiş, hep böyle olsa ne güzel inersin.

Fundacım bencede git, sende çok uğraşıyorsun kaşıkla verip kepceylede alıyorsun, belki bir hata yapıyorsun en azından uzman ellerde doğrunu yanlışını anlarsın..

slm bayanlar
görümcem geldi.bir hafta kalacaklar burda.
hafta sonuda nikah var.
ben nete giremiyorum.
haftaya düzene girerim inşallah.

X