Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın herkeze,
bu sabah kahvaltı yerine herblife shakini içtim sabah sporumuda yapıp güne başladım.
ben haftada 3 kere akşamları 1 saat kondisyono gidiyorum. sabahlarıda orda öğrendiğim bir iki hareket ve 20 mekik çekip güne öyle başlıyorum.
ama arkadaşlar sabah ve akşam yatmadan çekilen mekik göbek için çok iyi oluyor.

Selam herkese
becı ve semıha geÇmıŞ olsun ıkınıze de
sabah 4 altınbaŞak
ÖĞlen tarhana Çorbası
2 dılım esmer ekmek yedım

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler kızlar
doktordaydık bugün yine.
benim ilaçlara ilave oldu.
berra yada iğne verdi doktor.
yediklerimin pek bir düzeni yok hala...

iyi akşamlar canlar
sabah nesfit
ara 1 ayva
öğle mercimek çorbası ve 2 dilim kepek ekmeği ve salata
ara 1 mandalina
akşam 1 atbak tavuk sote ve 2 kaşık pilav
ara 2 portakal
toplam 1200 cal

semihacım tekrar geçmiş olsun canım
yeni farkettim bursada nerde oturuyorsun ben nilüferdeyim

günaydın herkese

oskay tebrık ederım valla cok ıyı gıdıyorsun...

semiha tekrar gecmıs olsun allah acıl şifa versın

dilek nasıl kalorı hesabı yapıyorsun özendım bende denesemmı acaba

bana gelırsek...regl dönemıne yaklastım vücut başladı su tutmaya direnıyor ...
örnek sabah klasık lahvaltı
öglen köfte ızgara
aksam patates salatası ve brokolı bol yogurtlu ..

sabah kalktım kılo aynı deliricem....bugun yogurt corbası getırdım yarın şebnemın elinden cekecegım var ...

günaydınlar
dün akşam sahanda yumurta ve kahvaltı
sabah yarım simit yedim
yeşil çayımı içiyorum

Günaydın kızlar,

Dün dr. kontrollerim vardı yoktum, reglim bitti bantlarıma başladım tekrar..

Oskay bende yazın ciddi mekik cekiyordum gerçekten çok faydasını gördüm. üstelik benim sütyen atındaki bölgedeki çıkıntılarada iyi gelmişti. Çok iyi bir başlangıç yaptın sende inş. tartıda da iyi sonuç alırsın.

Destina önemli olan frene basman yemen azalmış baya , reglin geçince inişe başlarsın bence, ama regli dönemini dikkatli atlatman önemli.

Esra ve Funda Cumaya sizden sürpriz bekliyorum :)

selam kızlar.ben şifatı kapmışım.ciğerlerim yerinden çıkcak sanki.öksürmekten göğsüm ağrıyo.ilaçlar da hiç fayda etmedi.üstellik birde regli zamanım da geldi.kocaman göbüş oldu.yürüyüş de yapamıyorum.bu hafta benden ümidinizi kesin.
dün sabah 1 dilim ekmek+1peynir
dün öğlen: 1 kase çorba+1/2 porsiyon ekşili köfte+1 dilim ekmek
dün akşam 1 ad.patates kızartma+1 dilim ekmek yedim

bu sabah 2 dilim ekmek polenli bal ile
ara:1 elma

Geçmiş olsun beci rapor vermediler mi, dinlenmek lazım illa ki.

Kılzar bu hafta öbür hafta vs. önemli değil. 29 Ocak tarihi önemli ona göre gardınızı alın. % 1,5 u veremeyen yandı!!!

şebnem ben tek çalışıyorum.yerime bakıcak kimse yok.cumartesi izin aldım ankaraya geliyorum.şimdi tekrar izin alırsam.adam demezmi(çalışmaya halin yok,ama gezmekten de vazgeçmiyon diye.)laf duymamak için çalışıyom.ama gözüm yatakta babi.

vayy gecmıs olsun yaaa noluyorsunuz kızlar....bol bol bitki cayı yapın ıcın ...ınsallah cabuk atlatırsınız

şebnemcım öglen corbamı ıctım ama doymadım bır portakalım var 3 gıbı onu yerım bugun lahana corbasını okudum sanırım onu denıycem...15 gunde haklısın 1-2 kg vermemız gerekıyor...destegın ıcın cok sagol valla burası olmasa alır basımızı gıderız...

öğlen çok az pide ve bol salata yedim ayran içtim
akyamları yemekten sonra hiçbişey yemiyorum artık en geç 7 den yatıncaya kadar sadece yeşil çay ve form çayı içiyorum
bir de düzenli spora başlayabilsem süper olacak
nerde benim geçen yılki azmim ya offf:KK43:(

merhaba kızlar işler yoğun fazla paylaşım yapamıyorum...
kusuruma bakmayın 2009 u kapatmaya çalışıyoruz.

sebnem farkettinmi bilmyiorum ama destinam diskalifiye listesinde gözüküyo niyeki?

Farkettim soracaktım unuttum, sanırım bizim takıma gelmeden önce bir takımdan diskalifiye olmuş, ama bu kurallar gelmeden bizim takımada gelmiş sorun yok diye düşündüm.

Birde kendisine soralım :)

Sanık ayağa kalk ifadeni ver :)

X