Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bügünkü menüm
sabah:1 dilim ekmek+çökelekli salata+çay
ara:1 elma
öğlen:5 kaşık pilav+5 kaşık sade ıspanak+3 kaşık yoğurt
ara:1 bardak az yağlı süt+2 incir
sabah:45 dk yürüyüş yaptım

slm kızlar
sabah klasik kahvaltı
öğlen yemeğim yine yok.eşimin vardiyasından dolayı bu hafta kahvaltılarımız çok geç oldu.öğünlerim hep kaydı.
arada yarım cantık yedim.
akşam yemek yemeği düşünmüyorum...

inşallah 1 hafatada veririm kilomu.cumartesi ankaraya gidicem.eşimin şirket çalışanları yemeği var.elbise aldım ama midemdeki simit iğrenç duruyo.ekmeği azalttım ve tekrar günde min.1,5 ltre su içmeye başladım.inşallah faydası olur.yürüyüşe de devam.

Merhaba arkadaşlar 2 gündür ugrayamadım siteye bazı nedenlerden dolayı Ama dıyete ve spora devam ettim.Pazartesiden bugunede 78 den 76 kıloya düşmüşüm.
arkadaşlar bu ölcüler nerelerı alıyorsunuz ve ne zamandan ne zamana bana bir anlatsanız

günaydın herkese
hafta sonu öncekilere göre çok daha iyiydi iştahımı frenlemeye çalıştım
sabah yarım tost yedim

günaydın.iyi haftalar.
haftasonu gayet dikkatli olmama rağmen eksilme olmamış.
sabah:2 kibrit kutusu kadar elmalı kek+1/2 bardak süt+25 dk yürüyüş yaptım.

Günaydın,

Bende hafta sonu regli oldum. Ne iyi ne kötüydü diyet açısından.

Oskay takıma bu hafta giriyorsun canım. yazışmayı ihmal etme. 2 kg. vermenede çok sevinsim devamı gelir inş.

Gulsum takımda yerimiz var, bizimle düzenli yazışırsan takıma girebilirsin. ıstersen kendini tanıtmakla başla.

günaydin kizlar

hafta sonum güzel gecti - deyim busabahda bir kase kelogs yedim sabah 8 de sonra yine yattim az önce kalktim :)

ara:1 elma yedim
şimdi de 1 bardak süt+ 5 kaşık corn flakes+3 kayısı

İlk rakamlar 1 Ocak kilolarımız 2. 29 Ocakta olmamız gereken.
Şimdi bugün itb. 18 gün var, lütfen son haftaya bırakmayın. Kurallarda esneme yok artık !!

Birde Funda, Esra,Beci, banucan, semiha vede Destinadan bu hafta 1 kg. vermelerini ben kaptan olarak isitiyorum. ( Not hiçbir yaptırımı yoktur !!)

sebnemselayfurkan 67,8--- 66,7
fguler 89,9 --- 88,6
kuzuzuzubambino 76,6--- 74,6
hasretim34 66.8 ---- 65,6
beci 80,5 --- 79,2
banucan4 78,5 ---77,3
dilekruzgar 66--- 65
destinam 77--- 76,8
semiha 62 --- 61
oskay 78---76,8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…