Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

GÜnaydınlar
4 tane altınbaŞak yedım henÜz
regl oldum bu arada
Şebom ben de bıtınce verıcem ÖlÇÜlerımı olur mu

Günaydınlar.

banucan ben bantları kullanıyorum zaten bugün 9. günüm2 kg. verdim ama başlamadan önce acayip abartıp h.sonunda 2 kg. almıştım onu verdim. Daha önce bir arkadaşım kullanmıştı o 9. günden sonra hızlıca vermişti. Benim 2-3 gündür kabızlık nedeniyle kg. verişim durdu ama diyeti hiç bozmadım sonuçları göreceğiz bakalım.

Beci bisikletin hayırlı olsun canım. Birden yüklenme yavaş yavaş tutulursun yoksa.

Fundacım tabi olur bitince ver ölçülerin, lütfen hastane işinide ihmal etme.

kızlar kabızlık için harika bir önerim var.ananas.2 haftadır rahat ettim.ve kilo vermeme de faydası var sanırım.zaten sibel can da zayıflattığı için kullanıyordu.sabah akşam 1 parmak kalınlığında çeyrek dilim ananas yiyorum.çok rahatladım.çaylar,ıspanak halt etmiş,hepsini geçti.1 ananas yaklaşık 4 gün yetiyo.

sağol şebnem.sabah ayaklarım titriyodu zaten.zorlamışım galiba.ama pes etmek yok.360 tl verdim.acısını çıkarmam lazım

sabah iki dilim ekmek
1 yumurta, domates, peynir zeytin+çay

öğlen
karnıbahar
kereviz(yoğurtlu)

ara yapamadım......

sabah klasik kahvaltı , 2 saat sonra rezene çayı,öğle şekerli neskafe 1 ufak kurabiye, 16:00 1 kupa çorba

veeeeee slim in 6 ya başladım kısmetse call de yapcammmm

IYIAKSAMLAR KIZLAR
önce dunu yazayım...

sabah kahvaltı yapmadım kahve ıctım
öglen ızgara
aksam kızartma

sabah 700 gr vermıstım bantları taktım....

bugun

sabah kahvaltı
öglen sebze
aksama bılmıyorum :))

fundacım gecmıs olsun allahtan hava guzel...ınsallah sonucların guzel cıkar...

becı demek ananas hmmm...denemek lazım ama eşim dıyecek oha yanı ayfer...

şebnem ıyıaksamlar... :))

slm kızlar bugün ciddi sonuç verecek bir diyet başlamaya karar verdim ne önerirsiniz bi arkadaşım isveç yapıyo ilk hafta 2 kilo verdi 2. hafta nolucak bakalım benim de şöyle istikrarlı sıkı bir diete ihtiyacım var önerisi olan varsa lütfen ben yaptım oldu diyin nolur öyle mucize diet istemiyorum haftada 1 kilo yeter bana. bende netten araştırıcam bakalımmmm..

günaydın kızlar.hava çok kötü ama keyfim yerinde.sonunda erimeye başladım.ananas ananas ananas.yediğim tuvalete gidiyo zaten. sabah tartıldım veeee 78.4 çıktım.tuvalet sorunu olanlar.göbek yok oldu.mutlaka deneyin derim.tabi sıcak suyu da ihmal etmedim.bardak boş kalmıyo hiç.böğle giderse bayramdaki hedefime ulaşırım.aylardır yerimde saydım durdum.daha önce keşfetmediğim için kızıyorum kendime.
dün akşam 1 kase domates çorbası+1 dilim ekmek+yoğurt+ 20 dakika bisiklet
gece 1 portakal+1/2 bardak süt
sabah 1 dilim ekmekle standart kahvaltı

slm kızlar bugün ciddi sonuç verecek bir diyet başlamaya karar verdim ne önerirsiniz bi arkadaşım isveç yapıyo ilk hafta 2 kilo verdi 2. hafta nolucak bakalım benim de şöyle istikrarlı sıkı bir diete ihtiyacım var önerisi olan varsa lütfen ben yaptım oldu diyin nolur öyle mucize diet istemiyorum haftada 1 kilo yeter bana. bende netten araştırıcam bakalımmmm..

canim dayanbilirsen hollywood diyetini önerirrim sadece ilk 2gün zorluyo biraz ben yapiyorum bugün 3.günüm ilik 2 gün meyve suyu iciyosun sadece ben ilk gün sadece meyve suyu ictim dünde iciyodum ama dayanamayip bir tabak keloksa salata yedim ama baslangic icin cok iyi bence yani benim acimdan sonra listeye devam ediyosun deneyimler bölümünde topigi var bak istersen ben 2 günde 1.5 kilo verdim tabi benimki taze kiloydunama seninde uzinciri kiracagina inaniyorum 2 gün meyve suyu icipde gram oynamamana imkan yok :)

X