Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydin kizlar,ben 70 kilo oldum gene bugün hollywod diyetine basladim cumaya 67.5 olurmuyum bilmem olmassamda canimiz saolsun.

esracım sağol iyiyim canım çarşamba günü ben de üni.hastanesine gidicem ağrı kesici içmediğim zaman yine ağrılarım oluyor boynumda ve sırtımda ve halsizlik var sürekli
hayırlısı

şebom sen nasılsın gülüm toparanabildinmi

ben sabah yarım simit beyaz peynir yedim

ben fena tutuştum.cumartesi sabah sıkı bir diyete başladım.atılmak korkusu sardı.bugün reglde biti 2 günde hafiflemişim.bu sabah 78.9 çıktım.buay kimse tutamaz beni.1 aylık şansımı bu kez verimli geçiricem.
haftasonu çorba + salata dışında bişey yemedim.
bu sabah 1/2 gevrek +1 parça peynir.
öğlen de 5 kaşık taze fasulye +2 kibrit kutusu kadar haşlanmış tavuk yicem.
bu arada bu sabah tekrar alerji oldum.nedenini buldum.gevrek aldığım fırının susamından galiba.zaten susam alerjisi çok sık görülüyomuş.
bu arada 5 günde 800 gr verebilirim herhalde.bugün bisikletimde geliyo.

selam kızlar çarşambadan beri kuzucum çok hastaydı,önce grip oldu ardından diş nedeniyle ateş,ishal yavrum yemeden kesildi,allaha şükür dün biraz toparladı
bu sabah 1 dilim ekmek, 1 kk peynir, 5 zeytin ,domates salatalık, dereotu ve ter yedim 2 kupa şekerli çay içtim
haftasonu maalesef bebişim hastalandı ve ek gıda almadı , sütüm artsın diye diyeti bıraktım ve tatlı da yedim ama olsun yeterki kuzucum iyi olsun
şimdi rezene çayımı içiyorum hem metabolizmayı artırıyor hem de sütüü

selam arkadaşlar ben dün gece döndüm umarım hepiniz iyisin,izdir
dilek geçmiş olsun kuzuna
kızlar ben kilo konusunda çok uzqklaştım motive olamıyorum şebom ya 1-2 hafta aynı geç beni ya da takımdan çıkarın gerçekten şu aralar hiç tadım da yok takıma hiç bi şekilde faydam da olmuyor işlerim de çok yoğun

Yaa bende takımdan çıkıcak derken elim titriyor ozaman riskte olanlar kendi çözümlerini kendi bulsunlar, mesela bu ay veremedim ama gelecek ay telafi edeceğim ya da her hafta 500 vereceğim vs. gibi..
Kurallar elbette uyulsun diye, ama bizim takım iletişimimiz güzel, az- çok herkesin katılımı var ve hemen herkes görevini biliyor ve geçici dönemler dışında burdan kopmuyor. Kurallar bazende çiğnenmek içindir:=)))

Ama takımdaysak da kimse kendini salmasın kızlar.

Ben şu bantlardan sonuç alırsam inşallah yılbaşına kadar mezun olmak istiyorum.

şebocum takımda ki bu kurallar beni fazlasıyla motive etti farkındaysan atılma korkusuyla asıldım bu kilo işine..... :)

benim bugünlerde doymama gibi bi problemim var
sizde de var mı aynı durum?
hani frenlemesem dünyayı yiycem sanki:KK43:((

seni çok iyi anlıyorum fundacım
bir ay öncesine kadar aynıydım
ya yiyorum yiyorum doymuyorum.
şimdi kendimi diyet psikolojisinden sıyırmaya çalışıyorum
sofraya oturduğum da az ye demiyorum kendime
doyana kadar yiyorum sonra kalkıyorum çok işe yarıyor......
kendi kendime kilo vermem lazım, kilo vermem lazım, az ye, dediğim zamanlar da hep daha çok yerim

slm kızlar şebnemcim takımdan ayrılmayı tabiki de istemiyorum ama nedense kilo veremiyorum bu kiloda uzun süre kaldığım için sanırım takıldım kaldım ama ölçülerimde incelme var ama eliden geleni yapt. ma inanıyorum hele bu hafta 5 günde 5 kilo protein dietini yaptım ama 500 gr bile vermedim ama bozmuyorum moralimi eminim kırılacak bu zincir azimle devam edicem sizde idare edin artık sizlerle yazışmak motivasyonomu arttırıyor.senin şu bantlardan almayı düş. bakalım sen sonuç alıcakmısın... a e olun...

herkese günaydın.dün gece ilk hevesle 10+10 dakika bisiklet kullandım.ama bacaklarımda güç kalmadı.
yemekte yoğurtlu ıspanak+1 kase tavuk çorbası içtim.havaların soğumasıyla bende de açlık hissi arttı.sıcak su içerek gidermeye çalışıyorum.bayağı faydası oluyo.tavsiye ederim.hen içiniz ısınıyo.
bu sabah da 1 dilim ballı ekmek+çay
5 dakika bisiklet +20 dakika yürüyüş yaptım

X