Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ınşallah ortim yaaa, birde eğitim hafta sonuda var kotumu giyince beli sıkıyor simitler pörtlüyor bu sorunumda ortadan kalkar:=))

Bende sonuç alırsam tüm takım dener sanırım:=)

şebnem inşallah sende faydasını görürsün
2003 te ben de kullanmıştım kilo verdim ama dedikleri gibi çok değil kilo verdim ama dedikleri gibi çok değil fakat diyeti ve yasakları tam uygulayamadım için pek faydasını görmedim yoğun iş temposundan dolayı yaşadım ben bu sorunu dediklerine harfiyen uyulursa faydalı

saol fundacım, inşallah bende banu gibi bir sonuç alırım yeter valla 5 kg. Bayrama istediğim takımı giyebilirim :=).

Sen nasılsın canım?

canım senle konuşmuştuk ya pazartesi üni.hastanesine gidicem inşallah bakalım ne olduğunu anlayacaz ilaçlarım bitti ağrılarım bitmedi canım sağol

şebnem sanırım ekmeksız yemek yıyemenlerden benım gıbı...bende cok zorlandım ılk gunler alısamadım sureklı banuya soruyordum...

bu arada banu msnın hep kapalı senın hayırdır?

slm kızlar bu hafta pek veren olamamış malesef nolcak bu halimiz biz kadınlar böyle debelenip duruyoruz erkekler maşaallah löp löp götürürler yaktıkları için kilo dertleri pek olmaz, bizde böyle gram gram hesap ederiz sonuçlar ortada, napalım yılmadan devam edicez plates cd si aldım. ebru şallının şimdi bide ona başlayacağım çok sıkılaştırıyo deniyor deneyeceğim bakalım, allah yardımcımız olsun herkese hayırlı cumalar...

4. TAKIM 127. ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,4 / 68,3/ 0,1 / % 0,15 )
fguler ( 84,2 / 83,3 / 0,9 / %1,06)
kuzuzuzubambino ( 73,9 / 73,8 / 0,10 / %0,14)
hasretim34 ( 69 / 69 / 0 / % 0)
deryaboran ( 59,1 / 59,1 / 0 / 0)
uaydın ( 70,1 /70,1/0/0)
Beci ( 79,2/79,2/0/%0)
banucan4 (78.8/78.8/ 0 / % 0)
Pimpirikli(69,8 / 69,8 / 0 /% 0 )
toplight (67,6 /67,6/0/%0)
dilekruzgar ( 73,3 /72,7 / 0,6 /%0,82 )
destinam ( 73,00 /73 /0 / % 0)
4.TAKIM TOPLAM ( 866,4 / 864,7 / 1,7 / % 0,20 )

Son düzenleme:
şebnem sanırım ekmeksız yemek yıyemenlerden benım gıbı...bende cok zorlandım ılk gunler alısamadım sureklı banuya soruyordum...

bu arada banu msnın hep kapalı senın hayırdır?

Destinacım akşam aramam ama sabah ekmeksiz hiç yapamam, ama sıkıcaz biraz, bugün alışverişimin bir kısmını yaptım.

Bu sefer bari verdiğim para boşa gitmese.

Banucan en azından alan yok haftaya hedef tuturma haftası eminim iyi bir düşüş olur takımda.

şimdi gelebildim daha :KK43: kızlar sağolun ya nasıl stres olmuştum bunca iş arasında ...

çok teşekkür ederim şebocum kuzucumŞenizŞenizŞeniz

slm kızlar hrs ii haftasonları bu hafta sonu yoğun geçicek tadşlat var evde salonu boyatıyorum.Protein dietinne başladım kendimce uymaya bugün 2. günümdü. bakalım inş sonuç alırım en az 3 kilo bekliyorum tıpatı olmasada uygulamaya çalışıyorum sonuç alırsam öneririm sizlerede a e olun...

tekrar selam yine haftasonu ve kimseler girmemiş bizim takım haftasonu paso tatilde galiba:) bu günde iyiydi protein dietim. tüm gün ayaktaydım malaesef yarında gelicek boyacı off daraldım valla ele iş yaptırması ne .her şeye bir bahane, bende adamlar boyayla uğraşırken mutfağımı temizledim. tartılmıyorum sabah 1.5 yum.haşl.öğlen yağsız haşlama et akşamda haşlama et yatmadan light süt içicem bakalım nolucak... ben çok ümitliyim dua edin kırarım inş. zinciri takıldım kaldım 2inci 5 günde sebzeyle protein yiycem bakalım hayırlısı ....

günaydın.herkese iyi haftalar.
haftasonu gayet dikkatli menülerle atlattı.sadece dün akşam 1 parça pizza yedim
bu sabah 1 bardak havuç suyu+1 dilim ekmekli kahvaltı yaptım
haftasonu eşimle kondüsyon bisikleti siparişi verdik.2-3 gün içinde gelir.yürüyüşe gidemediğim zamanları onunla telafi edicem.inşallah faydasını görürüm.

X