Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canan başın sağolsun.allah sabır versin.

ben yorgunluktan ölmek üzereyim.işler çok yoğun,evede de devam edicem.öğlen sadece gevrek+1 kivi yiyebildim.bardak çorbamı şimdi içtim.

selam kızlar yeni fırsat buldum
öğlen siteyi açamadım öğleden sonra yoğunluk süregeldi neyse şimdi buradayım
canancım başın sağolsun allah geride kalanlara sabır versin

dün akşam salata
sabah 1 elma çeyrek simit
:KK43: öğlen yemeğimi saat 16,45 yiye bildim 4 yemek kaşığı pilav 50 gr tavuk(kızarmış )
akşama bu saatten sonra sadece meyve

merhabalarrrrr
kusura bakmayın çoookkk yoğundum girip sizi haberdar edemedim, tomografimiz normal çıktı çok şükür
bugün kuzum erkek oldu :teytey:,yavrum uyuyo şimdi üff ya onun yerine ben çekiyim acılarııı
birkaç gündür annemler falan da istanbuldan geldiler ev çok kalabalıktı giremedim nete
hepinizi öpüyorum
bu aralar sık giremiycem galiba beni mazur görün ama kilo bildirimi yapmak için mutlaka gircem

günaydın dilekcim tomografinin temiz çıkmasına çok sevindim....
kuzucuk erkek oldu haaa :nazar: damatığını da görürüz inşallah....

ben dün abarttım hiç ne yedim en içtim bahsetmiyim :kedi:

sabah 2 dilim beyaz ekmek domates,salatalık yarım yumurta,3 zeytin, peynir ve çay

Günaydın

Dilekcim sevindim sonuçların temniz çıkmasına, sünneti de hayırlıolsun küçük erkeğin, damatlığında görün inşallah.

Esracım iyi gidiyordun niye abarttın?

Ben akşam 1 dolma, 1 tbk k. fasulye yedim.

Sabah 1 den az tost

Kızlar haftaya 1 ay doluyor %1,5 olayını hatırlatayım vaktim olursa bir ara olmamız gereken kg: yazarım. Ay sonu hedeflerinide hatırlayın bir bakalımmm!!!!

canan başın sağolsun
bizim şirkette bu nete girme olayı biraz azdı müdürler girmeyin dedi o yüzden he zaman giremiyorum arada uğramaya çalışacağım kızlar valla üzüldüm yaa başkaları yüzünden bizde yandık

GÜnaydın hepınıze
banu ben de o yÜzden kaÇamak gırıyorum canım
dılekcım hayırlı uĞurlu olsun sÜnnetınız, geÇmıŞ olsun ayrıca
yıne yarım sımıt yedım sabah
dÜn akŞam da pırasa ve bulgur pılavı bıraz abartmıŞ olabılırım ama sonrasında bıŞey yemedım

ayfeeerrr mıden nasıl oldu canım ya
bı dr a gıtsen

günaydın.
dilek sünnetiniz hayırlı olsun.
ben dün akşam ıspanak yemeği+1 dilim ekmek+yoğurt yedim
bu sabah 2 dilim ekmekli standart kahvaltı+üzüm suyu
öğlen ıspanak+1 dilim ekmek yicem

canan basınız sagolsun allah rahmet eylesın

dılek senınde gözun aydın ıyı yapmısısn erkenden sunnet ettırmekle tebrık ederım tekrar ...

funda valla mıdem daha ıyı ama hala hastalamadım sınır oluyorum sımdı senın tavsıye ettıgın ballı yesıl cayı ıcıyorum bızım bergamuta benzıyor bıraz hosuma gıttı...

aksam 1 tabak ıspanak yedım bende gece 1 tane tost cok acıkmıstım...

slm kızlar nasılsınız ben ii sayılırım aerobiğime gittim geldim sabah biraz patates salatası bir mandalina yedim inş. bundan sonra daha ii gidicem hrs kolay gelsin..

30 Ekimde olunması gereken kilolarımız:=)

sebnem 68,5
funda 83,7
esra 72,2
yasemin 67,5
derya 59,4
banu 73,5
beci 78,1
banucan 77,5
canan 69
şahnur 67,7
dilek 74
destina 72,5

Veremeyenin 1 hafta ek süresi var, ama diiğer ayda vereceği % 1,5 için 3 haftası kalıyor.

hedefleride yazayım isterseniz:=))) lülülülülülü

Bu arada jet bir kararla diyetmax siparişimi verdim, Allah kısmet ederse Pazartesi başlayacağım...hihoyyyt

valla eger regl dönemınız bıttıyse hemen baslamak en temızı....benım cok kötu denk geldı...şiştim kaldım bu hafta...ınsallah şebnem sendede işe yarar...

X