Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

herkese merhaba

fundacım cok gecmıs olsun...acıl sıfalar arkadasım...

mıdem cok yanıyor bugun...sabah cubuk kraker

öglen tavuk yemegı

bugünkü raporum...

sabah küçük kaşarlı sandviç+çay

ara 2 kuru incir

öğlen yarım kase yeşil mercimek çorbası
1 kase ıspanak 2 kaşık yoğurt

ara 1 elma

akşama Allah Kerim.....

valla fundacım eger uyarsan yarıyor ben 2 haftadır rahatsızım...mıdem ve karnım agrıyor...ama bu haftadan sonra cok sıkı bır sekılde baslıycam....şu 3 kıloyu verıp bıtırıcem bu işi...

kızlar selamlarr
haftasonu giremedim evde durumlar nahoştu biraz bi de gezmem falan vardı
neyse dün durumları düzelttik sonunda regli oldum şiştim iyice karsta yediklerime gelince pek dikkat edemedim bi de regli öncesi olunca iştahım açıktı herneyse tartıya çıkmadım hiç ama kendimi acaip şiş hissediyom işyerinde işler de çok yoğundu sormayın bugün toplantıda bi de açık renk pantolon giymiştim dışına çıkmış allahtan kimse görmeden farkedip temizledim bi şekilde ama ne çektiğimi bi ben bilirim

fundacım geçmiş olsun canım inşallah bir an önce toparlanırsın
beci güzelim sen niye bozuyon moralini geçe canım merak etme sende biliyon ilaçş-lardan bu şişmeler
şebom senin ne oldu dr meselesi
kuzu bana da çaraşmba gün dr comybolta diye bi ilaca başlattı anca bugün aldım yarın sabah başlayacam
ayfer umarım seninde iyidir şu bant
kızlar bu arada sizler nerelerdesiniz paylaşımımız çok az olmuş

günaydın herkese
ayfercim inşallah iyi olur canım hayrola hiç demedin midem diye neyin var
bantın yan etkisi değildir umarım

şebom dr işin nooldu canım

şahnurcum sağol canım şu yeni ilacın neden ben kaçırdım galiba konuyu

bana gelince kızlar 15 gün boyunca yattım gece tok içilecek ilaçlarım vardı yedim ne yalan söyliyim bilmiyorum bu hafta ne olur durumum korkuyorum
dün akşam bamya bulgur pilavı 3 kaşık tarhana çorbası içtim
sabah da yarım simit yedim peynir ve açık çay
öpüldünüz

hastalarımıza geçmiş olsun.... Allah acil şifalar versin.

Şahnur hoşgeldin.... Başladığın ilaç depresyon tedavisi için mi kullanılıyor...

ayfer bu mide ağrısı bendede var maalesef....

Günaydınlar..

Fundacım bugün nasılsın, umarım bir iyileşme vardır.

Beci hiç boşuna moralini bozma nedeninide biliyorsan geçeceğini kaldığın yerden devam et canım. inşallah bu sefer güzel haberlerini alırız.

Şahnur hoşgeldin canım, yolda şişkinlik yapar reglide olmuşsun, Cumaya inersin inşallah.

Esracım göbişinin inmesine sevindim, hadi biraz inişe geç artık canım.

Benim sonuçlar yarın belli olacak kızlar.

Akşam 5-6 kşk makarna ile yoğurt yedim.

Sabah 2 çatal omlet, yarım simit, domates

günaydın kızlar.dediğiniz gibi ilacın etkisi gitmeye başladı 1 kg gitmiş bile.keyfim yerine geldi.gitmicek sanmıştım.
dün akşam 1 dilim ekmek+tavuk çorbası
2 saat sonra 1 dilim browni.

bu sabah:1 küçük tost yaptım az kaşarlı domatlı+çay
öğlen de 1 bardak çorba+1 gevrek peynir yicem.
haftasonu alerjilerin alevini alsın diye sık sık ılık duş aldım.çorapsız yattım.üşütmüşüm,yürürken kasıklarım çok ağrıyo o yüzden yürüyüş yapamıyorum.

gunaydın kızlar

mıdem agrısı ve gaz hıc gecmedı sanırım ayaklarımı usutuyorum...iştahsızlıkta var...ve hala regl olmadım bır garıp haldeyım...karnım davul gıbı...bu hafta dugun var....2 hafta sonra kızımın dogumgunu var ve ben ıncecık olmak ıstıyorum ((((

kuzu gecmıs olsun...

funda bu hafta dıkkat edersen cumaya toparlasın bence...

herkeze merhaba
işler acayip yoğun bi türlü gelemedim
benimde malesef tuvalete gidememe gibi bi sorunuım var ama ona rağmen gr da olsa kilo veriyorum
bu sabah domates salatalık yumurta peynir

slm arkadaşlar,
büyükbabamın vefatından dolayı adanadayım ve daha baya bir süre giremeyeceğim nete anladığım kadarıyla çünkü işler bildiğiniz gibi değil...
en azından 40 ı çıkana kadar adanadayım ve çok yoğun burası o nedenle giremeyeceğim nete...
şebnemcim canım dilersen beni takımdan çıkartabilirsin çünkü başıma gelmedik kalmıyor ve her defasında takip edemiyorum takımımı elime olmayan nedenlerden dolayı...
zaten kiloda veremedim üstüne birde aldım sanki sinirden stresten her yanım şiş...

ben çıkayım takımdan şebnemcim zaten kendime hayrım yok ki size olsuın ..
hepiniz kendinie iyi bakın burdaki işlerimi halleder etmez geleceğim gene takımda olmasamda sizlerin hal ve hatırını sormaya...
hepinizi çok seviyiorum Allah hepimiz için hayırlısını vesin..

Canan baŞın saĞolsun canım
gıtme ıstersen kaptanımız da cvp verır ama ıdare ederız senı canım

Canancım başın sağ olsun öncelikle, tahmin etmiştim olumsuz birşey olduğunu.Allah geride kalnlara sabır, dedene rahmet versin.

Canım hepimizn başından geçiyor böyle şeyler istersen cebimi vereyim arada kilonu bildir yada 1 ay kadar aynı geçelim seni, takımdan çıkmanı istemem ama son karar senin canım.

Bizde seni çokkk seviyoruz canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…