Makyaj Ürünleri 4. Hayvan Temali Yarisma Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

temaya uygun en carpici makyaj sizce hangisi?

• 1. yarismaci

OY: 41 7,2%
  • 2. yarismaci

OY: 20 3,5%
  • 3. yarismaci

OY: 8 1,4%
  • 4. yarismaci

OY: 155 27,3%
  • 5. yarismaci

OY: 7 1,2%
  • 6. yarismaci

OY: 116 20,5%
  • 7. yarismaci

OY: 83 14,6%
  • 8. yarismaci

OY: 23 4,1%
  • 9. yarismaci

OY: 0 0,0%
  • 10. yarismaci

OY: 6 1,1%
  • 11. yarismaci

OY: 4 0,7%
  • 12. yarismaci

OY: 33 5,8%
  • 13. yarismaci

OY: 1 0,2%
  • 14. yarismaci

OY: 3 0,5%
  • 15. yarismaci

OY: 16 2,8%
  • 16. yarismaci

OY: 48 8,5%
  • 17. yarismaci

OY: 3 0,5%

• Ankete Katılan
    567
  • Anket Kapalı .
gel valla barbımm yaaa tek basıma ugrasıom kımsem yok burda eve gıdıp daha temızlıgını yapıcam.bura toplancak eşyalar yerleşcek.hadi gel kapıyı actımmdelikafadulden

ay kıyamam canım yaaaaaaaa. keşke gelebilsem valla atlar gelirdim.allah sana gani gani kolaylık versin. :Saruboceq:
kıss ben taşındığımda kimseye elletmedim bir işin ucundan vallah. her işimi kendim gördüm. kendim düzenledim. hepsini bir günde yapacak değilsinkine yavaş yavaş nereye yetişecen sankim değilmi ama:)))opuyorumnanaktan

hahay kimse kalmamış topikte ayol. ne tatlı bir teleştır bu iftar teleşı yaaaaaaaaa. herkeste aynı heyacan. allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin canlarım.
ay ben yemeklerimi yaptım emme pilavımla salatam kaldı. neyse ben kaçtım benim kociş olsa sadece neysede bir kaç kişiye yemek veriyorum ayıp olur.

ay kopamıyorumda kk dan yawwwwwww. elim kalkmıyor klavyeden vallah. neyse iftardan sonra buradayız yine bb:)))

Son düzenleme:
valla barbım dogru dıon yavas yavas yapacaz artık=))
hayrılısyla tuttuk yaa daha tasınırız=))

Ellerinize saglık kıslar ben birinci belirlemekte zorlandım acıkcası, masallah butun betimlemeler birbirinden guzel

off çok üzüldüm son 40dk kala orucumm boşa gitti.çok saberttim kusmuyum die ama lanet migrenimmm tuttu bi anda ve hep mideme vurur çok bi yerim ağrıncaa.off yaa bu aralar üstüde bi uğuruszluk var hastalıktan geberiyorum yanii.ne güzel hiçbişeyimm yoktuu gündüzzz

kıyamam canım çok geçmiş olsun. biraz tutma istersen mazaretin var sonuçta. kendine iyi bak canım yaa salma kendini. anladığım kadarıyla hastalık hastası oldun bu aralar. dikkat et emi gülüm:)):teselli:

merakli gecmis olsun cnm.. allah kabul eder insallah. elinde olan bise deilkii sonucta.. üzme kendini..

artez canimmm güle güle tasininn bakalimm beklerizz ev fotolarinii

çiçekler ben geeldiiiiimmmmmmmmm:)))))))

tatil çok yoğun geçiyor şekerpareler bi ordayız bi burda:))

yarışma çok heyecanlı geçiyor şekerler

daha oyumu kullanamadım bile çiçekler zebrayı çok biğendim
pandaya koptum:)
6,7 çita ay hangisini ayırt edem yaa ördek de çok dadlı beaaa :)) helal olsun hepinize makyaj kraliçaları

şimdiden oylama 380 i geçmiş yanlış görmediysem müthişsiniz bu sefer 500 ü bulacaz sanırsam yupiiiiiiiiiiiiii:)))

aman Allah'im kimi goruyom bendelikafaduldendelikafadulden

ya ben mal mıyım? neyim kimseyi tanıyamıyorum yahuu

arztezi çözdüm
kedinin ve roxinin gözünün dingilini bilirim nerde olsam tanırım

vallahi diğerlerini hiç çıkaramadım

kız huli ,
benim çüçük meleğim göksu? ne ettiniz ya hiç ayırt edemiyorum sizi yarışma bitince yazalım şuraya kim kimdi çatlamayım meraktan ölmek istemiyom yaaa:))))))

ilarzuu hosgeldin kacakk..
ay sen görebiliyormusun oy vermedennn durumlarii??
bende oy vermeyince sonuclar cikmiyor :S
bi yerden bakilabildigini bilseydim bende sonlara birakirdim oyumu .. cok kararsizdimm

aman Allah'im kimi goruyom bendelikafaduldendelikafadulden

la ben sözümü tutarım organizator gacı
arkamdan ne laf ediyin gelecek dedi de gelmedi deee

la bu satte giriyoım çiçeğimi bıraktım içerde şükret dayımın oğlu olsan yapmam heee:umursamaz:

bu ne biçim yarışma gülom herkeş üstüste bütün mahalle katılmış allasen la oy verecek kimse kalmamış:))))

baa bak o zebra ne kı zebralı hatun yelelerini de çizseydin barimm heç biğenmedim :yalankoliksimili:)

uğur böceene de inanmıyoım zati tutumuş uğur böceni koymuş gözüne çekmiş foptoyu yalandan yaptım diye yutturyo bize :roflol:naniknanik

şike var haksız rekabet var itiraz ediyom sayın yargıc:roflol::teytey:

aşkım gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :asigim: opuyorumnanaktan Şeniz

kız aşkitom deli kadınım

anket sonuçlarını görüntüle dicen
bi, dahakine aklında olsun

at gibi karsısın emme görememişin bak:))

pisiiiimmmmm çiçeem gel kız bi sevem seni çok özledim la sizleri bekleyin gelecem b,raz daha fethedek fetiyeyi gelecem:))

pisiiiimmmmm çiçeem gel kız bi sevem seni çok özledim la sizleri bekleyin gelecem b,raz daha fethedek fetiyeyi gelecem:))

Bende seni çok özledimm ablam naptın sen ya makyajın sınırlarını aşmışsın süpersin harikasın dicek laf bulamıyorum sana artıkkkkkkkk Şeniz Şeniz Şeniz
Fetiyenin fethinden sonra gel burya hesabını kesek :jeyyar:

çok teşekkür ederim pisim seninki de çok sevimli olmuş bu sefer uğraşmışsın belli şekerparem:))

hadi bewn kaçtım boncuklar gidem de sevdiceğimle bi, film izleyem

hepinizi bol bol öpüyorum yanaklardan tekrar görüşmek üzereee bol şans herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…