4 buçuk ay önce sezeryan oldum ağrım var

Doktora gittim aslinda görunen bisey yok sadece sag tarafta dikiş yerinin altında hala sertlik var henuz gecmedi sizinde hala duruyor mu sertlikler?

Doktora gittim aslinda görunen bisey yok sadece sag tarafta dikiş yerinin altında hala sertlik var henuz gecmedi sizinde hala duruyor mu sertlikler?

Sertlik değil de sağ tarafta kabarıklık var dikiş yerimde. Sizin tam olarak ne kadar oldu sezerysn olalı

Merhaba kızlar bir sorum olacak 4bucuk ay once sezeryan oldum ara ara hala alt karinda sag tarafta bazen de dikisimin sag tarafinda agrim oluyor gercekten sinirlerimi bozuyor zaten hic istemeyerek oldum boyle agrim olunca da yanlis bir seyler mi var acaba diye dusunuyorum :/ bir de sag bacagimda da uyusma olmaya basladi hafif agriyla beraber sinir agrisi gibi bir sey bir ara gecer gibi olu tekrar basladi boyle durumlar yasayan var mi ?
Aşırı gergin olman ve surekli aklindan çıkmamasından kaynaklanabilir mi?🤔 Ben dokuz ayı geçti sezeryan olalı.sert bi tepkiye geldiğinde zorlandığında ağrıyo ama normal bnce bnm kanamam ara ara hala dewam ediyo doktara gittim bi sorun yok dedi. Takmıyorum elimden geldigince snde takma bnce...

Aşırı gergin olman ve surekli aklindan çıkmamasından kaynaklanabilir mi?🤔 Ben dokuz ayı geçti sezeryan olalı.sert bi tepkiye geldiğinde zorlandığında ağrıyo ama normal bnce bnm kanamam ara ara hala dewam ediyo doktara gittim bi sorun yok dedi. Takmıyorum elimden geldigince snde takma bnce...

Evet bir ara baya kafayı bozmuştum o zamanlar daha cok hissettim odaklaninca gercekten kotü oldum doktora gidince rahatladim ama kafaya takmamaya basladim artik rahatsiz etmiyor o kadar

5 ay oldu benim ama sag tarafta dikiş düğümü heralde elleyince yuvarlak bir sertlik var sizinkiler gecti heralde

Bi ara vardi gecti artık. o düğüm yerleri zaten çok aciyor hatta bir ara orda ip cikti bende 2 bucuk aylik flndim baya bir sure kaldi dustu sonra kendi kendine attı

Bi ara vardi gecti artık. o düğüm yerleri zaten çok aciyor hatta bir ara orda ip cikti bende 2 bucuk aylik flndim baya bir sure kaldi dustu sonra kendi kendine attı
His kaybiniz ne durumda benim hala hissiz dokununca bi garip sanki kendi vücudum degilmis gibi

His kaybiniz ne durumda benim hala hissiz dokununca bi garip sanki kendi vücudum degilmis gibi

Bende çok az hissizlik var ama tuhaf tabi eskisi gibi değil bazı kişilerde his geri dönüyormuş bazılarında da dönmuyormuş bakalım zaman gecsin göreceğiz inş döner eski haline tamamen

Bende 4,5 ay once sezaryen oldum bir gram bile ağrım yok ne doğumdan hemen sonra ne de simdi sıfır ağrım var aman masallah diyim

Mrb. 50 gün önce sezeryan oldum dünden beri sağ ve sol taraflarda yanma hissim var özellikle oturunca oluyor hafta sonu ilk defa ilişki oldu Doğumdan sonra orda zorlanmış olabilir mi dikişlerle ilgili içten açılma olmaz dimi doktora gittim gayet temiz görünüyor diyo ama bu yanma hissi geçmiyor bi türlü aslında tamamen geçmişti normaldi herşey düne kadar:KK43: birde yumurtam gelişmiş çatlamış galiba ondan olabilir mi bu tarz sıkıntı yaşayan varmı ?

Mrb. 50 gün önce sezeryan oldum dünden beri sağ ve sol taraflarda yanma hissim var özellikle oturunca oluyor hafta sonu ilk defa ilişki oldu Doğumdan sonra orda zorlanmış olabilir mi dikişlerle ilgili içten açılma olmaz dimi doktora gittim gayet temiz görünüyor diyo ama bu yanma hissi geçmiyor bi türlü aslında tamamen geçmişti normaldi herşey düne kadar:KK43: birde yumurtam gelişmiş çatlamış galiba ondan olabilir mi bu tarz sıkıntı yaşayan varmı ?
Sakin ol doktor bi sey olmaz diyosa olmaz ilişkiden sonra kanama bile oldu ama bi sıkıntı olmuyo bi kaç güne geçer

X