4 aydır aldığım çeyizlerim :)

Değilim. Geçen yıl eşikten döndüm. Çeyizin çıkacağı gün attım nişanı o yüzden herşeyim hazır haliyle. Umarım modası geçmeden kullanırım :kk77:

Değilim. Geçen yıl eşikten döndüm. Çeyizin çıkacağı gün attım nişanı o yüzden herşeyim hazır haliyle. Umarım modası geçmeden kullanırım :kk77:
hakkında hayırlısı olsun canım. çeyizin ne kadar modası geçebilir ki? allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın.

ne cok nevresim takımın varmış güzel günlerde kullan arkadaşım
evet canım nevresim takımlarım annem sayesinde çok oldu. :KK48: bir kısmını baba evinde bıraktım. 6 çift kişilik götürdüm evime. annem alırsın daha sonra dedi, pek almayı düşünmüyorum. onlar da kardeşime kalsın. :anneadayı:

evet canım nevresim takımlarım annem sayesinde çok oldu. :KK48: bir kısmını baba evinde bıraktım. 6 çift kişilik götürdüm evime. annem alırsın daha sonra dedi, pek almayı düşünmüyorum. onlar da kardeşime kalsın. :anneadayı:
evet akıllıca olmuş.
evlendin mi .

ohhh ..
konu sahibi bu ne kadar çeyiz.
allahım vur deyince öldürmüşsün.:))hepside muhteşem.
o kadar ev kıyafeti neydi öyle:)
çok severek baktım hepsine. evlenmişsinde mutlu huzurlu olur inşallah.
çeyizinde şok olduğum 300 tl çöp kovasına vermen oldu.
en beğendiklerim spor kıyafetlerin ve tabıkı hellokıtylı mutfak önlüğün.bende önluksuz asla mutfağa giremem.

peki şu ana kadar çeyizine aldığın ama pişman olduğun bişey oldu mu? gerek yokmuş dediğin...

ohhh ..
konu sahibi bu ne kadar çeyiz.
allahım vur deyince öldürmüşsün.:))hepside muhteşem.
o kadar ev kıyafeti neydi öyle:)
çok severek baktım hepsine. evlenmişsinde mutlu huzurlu olur inşallah.
çeyizinde şok olduğum 300 tl çöp kovasına vermen oldu.
en beğendiklerim spor kıyafetlerin ve tabıkı hellokıtylı mutfak önlüğün.bende önluksuz asla mutfağa giremem.

peki şu ana kadar çeyizine aldığın ama pişman olduğun bişey oldu mu? gerek yokmuş dediğin...
ev ve uyku giyimi benim için çok önemli. rahatıma çok düşkünüm.:KK48: ayrıca ev giyimi ve uyku giyimi adına evden hiç bir şey götürmedim. tamamen yenilendi hepsi. spor kıyafetlerim de keza aynı şekilde. onları da bahaneyle yeniledim. evden bir kaç tane çok yenileri götürdüm. o çöp kovası çok güzel ama yaa:KK48: taa istanbul'dan sipariş verdik onu. :21:bulunduğum şehirde o zaman için 430 dan aşağı inmemişti.
şu ana kadar kullandıklarımdan pişman olduğum yok. daha 1 ay oldu evleneli, belki çıkar bilemiyorum. dolap sıkıntım olmadığı için, hepsi sere serpe duruyor. ama dolabım az olsaydı bu kadar almazdım zaten. :KK51:nevresimleri annem biraz abartmıştı bana göre, zaten hepsini götürmedim. ona göre hepsini kullansaymışım. değişik değişik yatarmışız. :KK53:ben 6 tane çift kişilik götürdüm. diğerlerini kardeşime bıraktım. :KK51:daha güzelleri senin olsun canım:KK200:

Artık bir çok markada böyle setler var ve ben baaayıııılllııyoooruuummmm

canım bana kalsa 5 çift kişilik, 2 tek kişilik nevresim takımı alıp bırakacaktım. annem nevresime çok önem veriyor, sayesinde çift kişilikler 8 oldu. bunun dışında pike takımlarım da var. şimdi sayısını bilemiyorum. bence nevresim takımları çok fazla oldu, gereksiz. muhtemelen 3 tanesini kardeşime bırakacağım. nevresim takımlarımın tamamı sarev bambu saten veya sarev pamuk saten. kalitesi gerçekten tartışılmaz. pike takımlarım da sarev. tek aldığım pikeler de nazenin diye bir markanın bambu ürünleri.

tavsiyem 4-5 çift kişilik nevresim takımı, 2-3 çift kişilik pike takımı, 2 tek kişilik nevresim takımı, 2 tek kişilik pike takımı alman yönünde.

merhaba güzel günlerde kullanın aldıklarınızı :) bu sarev'in bambu saten ve pamuk satenlerini hiç kullandınız mı acaba? Annem bana aldırmıyor saten çok kırışıyor, ütülemeden kullanamazsın bi ton uğraşırsın falan diye de, gerçekten kırışıyor mu yani merak ettim :) bide ikisinin farkı ne?

merhaba güzel günlerde kullanın aldıklarınızı :) bu sarev'in bambu saten ve pamuk satenlerini hiç kullandınız mı acaba? Annem bana aldırmıyor saten çok kırışıyor, ütülemeden kullanamazsın bi ton uğraşırsın falan diye de, gerçekten kırışıyor mu yani merak ettim :) bide ikisinin farkı ne?
merhaba, evlendim ve kullanıyorum canım. annenin dediğinin tam aksine, kurutma makinesinde bile kırışma olmuyor. dörde katlayıp şöyle bir ütülemek yeterli oluyor. ayrıca yumuşacık, insana kendini özel hissettiriyor. kesinlikle tavsiye ederim. :KK66:

Ceyizin modasi gecmez degil mi gerçekten? Ben aldim aldim bitirdim ama daha evlilige 3-4yilimiz var :KK43:
mesajını yeni gördüm. içine çok sinerek aldığın hiç bir şeyin modası geçmez. çeyiz düzmek kolay değil, çok zaman ve emek istiyor. alabildiğini al ve kenarı koy derim. :KK66:

merhaba, evlendim ve kullanıyorum canım. annenin dediğinin tam aksine, kurutma makinesinde bile kırışma olmuyor. dörde katlayıp şöyle bir ütülemek yeterli oluyor. ayrıca yumuşacık, insana kendini özel hissettiriyor. kesinlikle tavsiye ederim. :KK66:

Ben bizim evde şimdiye kadar hiç nevresim ütülendiğini görmedim 4e katlanıp ütüleniyormuş demek :))) yaa bakıyım o zaman tekrar teşekkür ederim sarev mi önerirsiniz? bide pamuk saten ve bambu satenin farkı nedir ?

Ben bizim evde şimdiye kadar hiç nevresim ütülendiğini görmedim 4e katlanıp ütüleniyormuş demek :))) yaa bakıyım o zaman tekrar teşekkür ederim sarev mi önerirsiniz? bide pamuk saten ve bambu satenin farkı nedir ?
ben hep ütülüyorummmm. pamuk satenler pamuklara göre çok daha kolay ütüleniyor. benim bütün nevresimlerim sarev, renkleri, desenleri dokusu muhteşem.

Çok güzeller, hepsini çok beğendim, gönlünce almışsın her şeyini, maşallah :nazar: evlenmişsin de ağız tadıyla, mutlulukla kullanman dileğiyle:KK36:

X