35 yaşında üniversite okumak

Evet alternatif bişey yok. Sağlık sektörüne karşı da her zaman zaafım vardı. İçimde de kalsın istemiyorum. Ama okulda da bu yaştan sonra nasıl bakarlar tahmin yurutemiyorum hiç :)

Ay deli misiniz?! Tabiki okuyun. 4 yıl evde oturarak da , okulda da aynı geçeçek. Bence bölümünüz de gayet iyi. Şimdiden tebrik ederim. Kolaylıklar. Çok sevindim adınıza. Hayalleri için uğraşan insanların cidden yeri ayrı bende.

Çok teşekkür ederim Ben de bu tarz konulara bu kadar olumlu yorum yapanlara hayranım. Etraftan da ne yapacaksın bu yaştan sonra yorumlarını duymaktan o kadar sıkıldım ki. Hatta çok da kimseye söylemeden sessiz sakin bitirmeyi düşünüyorum okulu. Sağ olun

Ay en sinir olduğum şey "benden geçti" diyen insanlar. Neden okumanın, eğitim sahibi olmanın yaşı olsun ki? Ben de daha yeni yeni okuyacağım. Yaşıtlarım mezun oldu diye oturup ağlayayım mı.
Herkesin zamanı kendine farklı. Rahat ol eğitimine odaklan üniversitesinin tadını çıkar

Ne kadar haklısınız sevk kırmaya çalışıyorlar, ara ara da başarıyorlar aslında. 4 yıl sonra bunun pişmanlığını yaşamaktansa cesaret edip başlamam en güzeli gibi geliyor bana da sizin yas kaç? (Kendime yandas arıyorum )

Seneye okuyacağım. Muhtemel 24 yaşında okurum. Aslında bize yaşımız büyük geliyor. Ama 70 e geldiğimiz de "her şey için çok erkenmiş daha vaktim varmış" diyeceğiz.
Bu yüzden o ara ara sizin motivasyonunuzu düşürmeyi başaranlara fırsatı vermeyin. Çünkü başardığınız zaman çok imrenileceksiniz.
Ben bir kere buna fırsat vermiştim arkamdan "bu kız da hep başkalarının sözüyle hareket ediyor cahil" demişlerdi. Kimsenin sözünü ciddiye almaya değmez

Ah canım benim. Ne güzel dusunuyorsun bu yasta. Yolun bahtin açık olsun senin de. Bugüne kadar tam olarak senin söylediğin gibi oldu. Erteledim, bosverdim,insanlardan etkilendim... Ama yaptığım en büyük hata planlarımı,düşüncelerimi iyi niyetli olarak dillendirirdim sürekli. Doğal olarak da insanlara fırsat veriyormusum meğer. En güzeli sessiz sakin olumsuz şeylerden uzak amaca odaklanmak.

Herkese merhaba. 35 yaşındayım. Yks ye girdim. Hemşirelik oluyor büyük ihtimalle. Ama çok geç olduğunu da düşünüyorum. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Yaş konusunu kafama takmalimiyim ?
Merhaba,ayniyiz, 34 yasinda iki cocuk annesi bekar bir bayanim. Hayalim hemsirelikti onun icin sinava girdim ana veteriner hekimligi tercih ettim, hakkimizda hayrlisi olsun hicbirsey icin gec değil okumanin yaşı yok. Basarilar dilerim simdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…