345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

canım sen duygularını çok yoğun yaşıyosun çok özledin ve günler azaldıkça yanında gibi hissetmiş olabilirsin. ama panik yapacak bir durum yok bence eşin gelince herşey düzelecek :)
rahat ol biraz kendini oyalayacak bişeyler bul, senin bütün dünyan eşin olmuş bu pek sağlıklı değil bence
şimdi bana da kızma sen nerden bileceksin senin sevgilin askerde benim eşim diye :)

Son düzenleme:

Kusum önemli bişi oldugunu sanmıyorum ben 2 yıldan sonra kendi evimde bazen yanımda kardesim varmıs gibi uyanıyordum, amcamların sesi geliyordu alt kattan iyice uykum acılınca farkederdim onların olmadıklarını baba evinde olmadıgımı. Seninkide buna benzer bişi sanırım. Zaten az kaldı yakında da yanımızda olacaklar bu sefer yokmus gibi uyanacagız yanımızda olduklarını görünce hayal gibi gelicek:)

Buarada bende dert yumagına döncem. Bizim topikte kimse olmuyor ben bütün gece sahura kadar yeni hobi edindim derdim varda takılıp dert okuyorum acıyın bana Ahh i kocam geleydi iyiyydi...

İzmir'de de katletmişler gencecikleri... Şafak 37 Kastamonu, ne olur yarabbim başına birşey gelmeden bitsin şu askerlik...

Ya acaba ben ne zaman basladım az kaldı demeye... Sıkıldım da artık az kaldı demekten:) Sanırım asker diliyle buna safak sıkıstırması deniyor heyooo az kaldı ama:)

şafağımız 37 kaldı bitsede kurtulsak hem o hem ilişkimiz özgürlüye kavuşsa çok özledim onunla uzun uzun tatlı tatlı sohbet etmeyi uzun dönemlere allah sabır versin çok zor işleri. Bu arada teröristler sevgilimin olduğu yere girmeye çalışmışlar nöbetçiler ateş açmış kaçmışlar bi kere daha gelmişler ondada kaçmışlar allahım başına birşey gelmeden şu askerlik bitsin artık moralim bozuldu çok :2: ayy çok doluyum :18:

Gercekten miii nerdeydi canım sevgilin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…