345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

şafağımız 37 kaldı bitsede kurtulsak hem o hem ilişkimiz özgürlüye kavuşsa çok özledim onunla uzun uzun tatlı tatlı sohbet etmeyi :KK43: uzun dönemlere allah sabır versin çok zor işleri. Bu arada teröristler sevgilimin olduğu yere girmeye çalışmışlar nöbetçiler ateş açmış kaçmışlar bi kere daha gelmişler ondada kaçmışlar allahım başına birşey gelmeden şu askerlik bitsin artık moralim bozuldu çok :2: ayy çok doluyum :18:

ay canımmm okuyunca nutkum durdu =((( allahım düşmanlara fırsat vermesin ya=( az kaldı inşallah bitircekler canım off cok moralim bozuldu cidden ya =(

aradı çok şükür ya,öğlen yatmış uyuyakalmış =)) bi bakmış saat 3 ü geçmiş koşa koşa görevinin başına gitmiş akıllım,akşam yemeğinden sonra aradı.

sen ne yapıosun tatlım ne var ne yok =)

Ay iyi hadi canım gözün aydın. Bende napiim işte evdeyim sen nasılsın

hadiiiiiiiiiii cok düsşmüssün nasıl oldu
ayın 15 inde geliyo.ayın 15 ini saymıyorum da ondan canımcım =)
konyada. şok oldum duyunca en korktuğum şeydi ülkemizin içine kadar girdiler kurtulsun bir an önce ordan psikolojisi bozuldu kabul etmiyor ama öyle :KK43:

yuhhhhh konya mı????şuna bak ya iyice cılkı cıktı ya.iç anadolu ege ne oluyo ya.içimize kadar iyice girdiler =((((((

konyada. şok oldum duyunca en korktuğum şeydi ülkemizin içine kadar girdiler kurtulsun bir an önce ordan psikolojisi bozuldu kabul etmiyor ama öyle :KK43:

Hadi yaa ama kuriycak kökleri yakındır ben inanıyorum çapulculara verilecek bir karıs topragımız yok bizim!!

ayın 15 inde geliyo.ayın 15 ini saymıyorum da ondan canımcım =)

yuhhhhh konya mı????şuna bak ya iyice cılkı cıktı ya.iç anadolu ege ne oluyo ya.içimize kadar iyice girdiler =((((((

aynen bende şok oldum güvenliği artırmışlar baştan önlem almıyolar sonra böyle olaylar olunca herşeyi sıkıyı alıyolar:18:,hainler rahat bıraksın askerleri. şimdi daha çok aklım onda içim rahattı napıyor diye düşünmüyordum ama korkuyorum şimdi :KK43: neyse sizinde içinizi karartmayım :KK43:

Bende 16sını saymıyorum ama yarın 35 olucak biraz fazla mı sayıyorum ki ben bir daha bakıcam:)
evet canım bence de sen fazla sayıyosun=) bi say bakalım.senin ki yarın 34 olması lazım.
aynen bende şok oldum güvenliği artırmışlar baştan önlem almıyolar sonra böyle olaylar olunca herşeyi sıkıyı alıyolar:18:,hainler rahat bıraksın askerleri. şimdi daha çok aklım onda içim rahattı napıyor diye düşünmüyordum ama korkuyorum şimdi :KK43: neyse sizinde içinizi karartmayım :KK43:

ya insanın aklına gelmiyo ki hani konya yani.ama artık doğusu batısı kalmadı bu işin.sen içini ferah tut ben öyle yapmaya calışıyorum =( az kaldı bol bol dua et.

Canım olur mu anlıyorum seni eşimde birkac ay önce böyle bişiyden bahsetmişti o nöbetteyken olmustu silah falan atılmamıstı bir de bizim zaten doğu oldugu için hep sıkıntıdayız neyseki az kaldı bizimkilerin dönsünlerde allah bizden sonra bekleyenleride kavustursun bizide

Son düzenleme:
bende saydım 34 cıktı yarın 34 =) ama yedek subay tk da 16 sında terhis olcaklarınki bugün 35 gözüküyo.benimki ayın 15 inde cıkcak o zaman 34 olması gerek yarında 33 =)) aman iyice karıştı neysee=D

bende saydım 34 cıktı yarın 34 =) ama yedek subay tk da 16 sında terhis olcaklarınki bugün 35 gözüküyo.benimki ayın 15 inde cıkcak o zaman 34 olması gerek yarında 33 =)) aman iyice karıştı neysee=D

benimde aynı yedek subayla ama mesela o suan 35 gün 10 saat küsür diyo ben 36 diyorum o 10 saat bittikten sonra 35 diyorum ben :) takılma sen bana :))

Son düzenleme:
X