345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

kızlar siz ne yapıyorsunuz, :KK20::KK20::KK20:

yapmayın böle ben bir 341 dönem asker beklemiş biri olaraktan size bir kaç şey söylemek istiyorum
lütfen ama lütfen alttan alın ve onun ne halde yanlız olduğunu düşünün şimdi naz yapamanın yada onu cezalandırmanın hiç zamanı değil sizden kat ve kat stres altındalar ne istedikleri dışarı çıkabiliyorlar ne ne dertlerini rahat rahat paylaşacak birileri oluyor nede her ne kadar aramak istesede sizi fırsatı oluyor yapmayın böle lütfen alttan almak zorundasıznı çünkü sizin ve onların şartları bir değil kii belki günü kötü geçti hem sizin aileniz arkadaşlarını yanınızda istediğiniz zaan dışarı çıkıp kafanızı dağıtabiliyorsunuz peki ya o:KK19::KK19:

... hem bak plakalara geliyorsunuz az kaldı son bahara yanınızda olacakEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
... kalp kolay kırılır, uzaktayken zor tamir edilir yapmayın sevginizi basit şeyler için yıpratmayın :KK19::KK19::KK19: her telefonu açtığında tatlı bir sesle konuşun...

bana gelene kadar(2 hafta sonra gelecek) konuşmayalım dedi, ve 5 gündür de aramıyo beni. Bu lafın üstüne ben ne yapabilirim ki artık, neyini alttan alayım. Benim de bir gururum yok mu 2 hafta hiç aramasın geldikten sonra ben ona nasıl eskisi gibi davranayım.

bana gelene kadar(2 hafta sonra gelecek) konuşmayalım dedi, ve 5 gündür de aramıyo beni. Bu lafın üstüne ben ne yapabilirim ki artık, neyini alttan alayım. Benim de bir gururum yok mu 2 hafta hiç aramasın geldikten sonra ben ona nasıl eskisi gibi davranayım.

aranızda ki sevginin bağlılığında bir sorun varsa yani onsuz yapabiliyorsan o zman zaten ilişkinizde birşeyler vardır... araya zaman koyalım demek normal bir ilişkide olacak birşey değil sonuçta...ozaman ilişkiniz üzerine geldiğinde detaylı olarak konuşmanız lazım gerçekten birbirinizi seviyor musunuz diye... nişanlı değilsin anladığım kadarı ile ne kadar zamandır çıkıyorsunuz... kaç yaşındasın ayrıca canım sonuçta bu değerlerde önemli...:KK34::KK34:

ayrıca 12 ay mı askerlik...

olsun genede tatlı tatlı konuş belki çok stres baskı altında ve bunu belki farkında olmadan senden çıkarıyor
en azında tatlı tatlı uyar...

kızarak telefonları açmayarak yada açtığında yüzüne kapatarak tatsız tatsız konuşarak olmaz hani normalde olsa birşey diyemem ama askerlik cidden çok farklı...

heleki telefonlarını açmamazlık sakın yapmayın:KK20::KK20: o telefonu açabilmek için neler neler yapıyor belkide...:KK19::KK19:

tatlım o kadar sakin güzel konuşuyorumki çıldırtıyor beni en son teli yüzüne kapadım sinirden dediği laf çok ağırdı,askerde olduğu için yine normal konuşcam midemi ağrıyor sinirden bende çevremdekilere patlıyorum huysuz oldum çıktım güzelce anlatcam bunları :KK43: hele bi eylül gelsin ben ona yapacağımı çok iyi biliyorum çok kırıldım lafları çok ağırdı :KK14:

vay be takvimler 2 ayları gösteriyor. Allah'ım bitse bu günler kavuşsak düzenimizi kursak kaygılarımızı geride bıraksak. herşey öyle yarım ki

ayrıca 12 ay mı askerlik...

evet canım 12 ay askerlik. Ben 26 yaşındayım o 29 yaşında. İlişki daha çok yeni 3 ay oldu ama 2 ayı askerde geçti nişanlı değiliz, bu yüzden de fedakarlık yapma konusunda emin olamıyorum. Aslında çok iyi bir insan hep istediğim gibi davrandı bana bu güne kadar. Hatta benim bu güne kadar beklediğim kişi oymuş diye düşünürdüm. Ama son davranışı kafamda birsürü soru işareti oluşturdu. Acaba elde edene kadar mı öyle iyi davrandı yoksa askerlik psikolojisinden mi öyle söyledi. Bu sorunun cevabını bilemiyorum sonuçta 3 aydır görüşüyoruz yeni yeni tanıyorum. İlişkinin başında sorunlar konuşularak çözülür onun gibi kaçarak değil ama o bunu anlayamıyor

evet canım 12 ay askerlik. Ben 26 yaşındayım o 29 yaşında. İlişki daha çok yeni 3 ay oldu ama 2 ayı askerde geçti nişanlı değiliz, bu yüzden de fedakarlık yapma konusunda emin olamıyorum. Aslında çok iyi bir insan hep istediğim gibi davrandı bana bu güne kadar. Hatta benim bu güne kadar beklediğim kişi oymuş diye düşünürdüm. Ama son davranışı kafamda birsürü soru işareti oluşturdu. Acaba elde edene kadar mı öyle iyi davrandı yoksa askerlik psikolojisinden mi öyle söyledi. Bu sorunun cevabını bilemiyorum sonuçta 3 aydır görüşüyoruz yeni yeni tanıyorum. İlişkinin başında sorunlar konuşularak çözülür onun gibi kaçarak değil ama o bunu anlayamıyor

siz daha çok yenisiniz birbirinizi daha önceden ne kadar tanıyorsunuz ve önünde beklenecek bir zman var ve bu zamanda askerde olucak cidden durumun zormuş canım... uzun süreli bir ilişki olmadığından pek birşey diyemiyorum ama sonuçta gelecek ozman enine boyuna konuşun görüşün...:KK34:

kızlar gene şehit varmış dağlıcada 8 asker şehit olmuş içim cız etti allah ailelerine dayanma gücü versin:KK14: of askerimi özledim :KK14:

siz daha çok yenisiniz birbirinizi daha önceden ne kadar tanıyorsunuz ve önünde beklenecek bir zman var ve bu zamanda askerde olucak cidden durumun zormuş canım... uzun süreli bir ilişki olmadığından pek birşey diyemiyorum ama sonuçta gelecek ozman enine boyuna konuşun görüşün...:KK34:

İnatçı keçi aradı dün :) barıştık sonunda. Hayatımın en zor 4 gününü geçirdim dedi. Telefonu kapattık hemen özür mesajları atmaya başladı, işte özüne döndün dedim :)
Şehit haberlerine de çok üzüldüm kızlarr Allah ailelerine sabır versin bitsin artık şu kin, canlar yanmasın.
Bu arada ustabirliği de şanlıurfaya çıktı, merkezde olacak dağlara gitme gibi bir durumu yokmuş. Sabah 8 akşam 5 astteğmenlik yapacak. Rahat olacam dedi ama ben yine de tedirginim inşallah güvenlik açısından da iyidir.

belki bir sürprizi vardır hemen ümitsizliğe kapılma...:KK34:

bilmem ki ama unutmuştur ya kesin.neyse canı saolsun da varsın unutsun :KK16:
kızlar gene şehit varmış dağlıcada 8 asker şehit olmuş içim cız etti allah ailelerine dayanma gücü versin:KK14: of askerimi özledim :KK14:

bana da eşim söyledi duyunca cok mutsuz oldum ya...benim eşimde çukurca da bi de iyice endişe etmeye başladım vallahi.allahım şehit ailelerine bol sabır versin :KK43:

İnatçı keçi aradı dün :) barıştık sonunda. Hayatımın en zor 4 gününü geçirdim dedi. Telefonu kapattık hemen özür mesajları atmaya başladı, işte özüne döndün dedim :)
Şehit haberlerine de çok üzüldüm kızlarr Allah ailelerine sabır versin bitsin artık şu kin, canlar yanmasın.
Bu arada ustabirliği de şanlıurfaya çıktı, merkezde olacak dağlara gitme gibi bir durumu yokmuş. Sabah 8 akşam 5 astteğmenlik yapacak. Rahat olacam dedi ama ben yine de tedirginim inşallah güvenlik açısından da iyidir.

gözün aydın canım :KK34: mutluluğunuz bozulmasın bi ömür inşallah. şanlıurfa güvenliymiş aklın kalmasın hem de merkezdeymiş ne güzel En Büyük TÜRKİYE allahım hepsini korusun hepsinin yanında olsun.

gözün aydın canım :KK34: mutluluğunuz bozulmasın bi ömür inşallah. şanlıurfa güvenliymiş aklın kalmasın hem de merkezdeymiş ne güzel En Büyük TÜRKİYE allahım hepsini korusun hepsinin yanında olsun.

Tşk ederim. Sen de üzme kendini belki bugünün tarihini bile bilmiyordur. Tarihlere çok takılma önemli olan seni mutlu etmesii her zaman

Tşk ederim. Sen de üzme kendini belki bugünün tarihini bile bilmiyordur. Tarihlere çok takılma önemli olan seni mutlu etmesii her zaman

yok canım takmıorum da daha 2 gün önce bi hatırlatma da yapmıştım ama etkili olmamış demek ki :KK34: neyse askerde olduğu için görmezlikten geliorum ifadesini alırım ben onun döndüğü zaman :KK52:

sen naptın lalli konuştunuz mu

yok canım bi görev için 2 günlüğüne ankaraya gitti konuşamadık bu akşam için ararım demişti bakalım arıcak mı :KK43: siz naptınız :/

barışmışsınız çok sevindim canım :) konuşabilsek bizde hallederdik kesin çünkü küs kalamıyoruz mutsuzum kaç gündür tam zamanında verdiler şu görevide :KK43:

Son düzenleme:
yok canım takmıorum da daha 2 gün önce bi hatırlatma da yapmıştım ama etkili olmamış demek ki :KK34: neyse askerde olduğu için görmezlikten geliorum ifadesini alırım ben onun döndüğü zaman :KK52:

belki müsait değildir o an, romantik bir konuşma yapar tekrar arayınca :) benimkide doğum günümü geç kutlamıştı kutlayana kadar ne haldeydim bi bilsen :) çok iyi anlıyorum seni :)

ya bak diyorum size siz gene iyisiniz onlar orada çok zor şartlar altın da birde naz, trip yapıyorsunuz, telefonları kapıyorsunuz yüzlerine neymiş akıllansın diye böle akıllanma mı olur yapmayın alttan alın tatlı tatlı konusun bu zor durumunda 10 sn de olsa sesinizi duymak moral gibi gelir onlara ama tatlı bir ses:KK34::KK34:

X