345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

İyi geceler kızlar ben yatıyorum artık. Sabah erken kalkmak cokkkk zormus:KK43: Öpüldünüzz buarada safak attı 93 plakalara kaldı 12 gün

evet daha var ama beklemekten başka yapabileceğim bişey yok yorumların için teşekkür ederim
iyi geceler

Ayy bişi daha var yatmadan bakiim dedim 347lere kalmıs 58 gün. Bizim basladığımız yere gelicekler 58 gün sonra. İlk günler nasıl özenirdim 343lere bakıp simdi onların yerinde biz olucaz insallahhhh

Ayy bişi daha var yatmadan bakiim dedim 347lere kalmıs 58 gün. Bizim basladığımız yere gelicekler 58 gün sonra. İlk günler nasıl özenirdim 343lere bakıp simdi onların yerinde biz olucaz insallahhhh

az kaldı size, sağsalim gelir inşallah eşleriniz :KK31::KK31:

emre aydin dinliorum soguk odalari:))

burasi tam bizlikmis kizlar:)

vurdum dibe kadar,halimden yalniz uyayanlar anlar :KK43:((((( huzunleniorummmm ulennnn kocami verin bana:KK43:(((

bizde kavga ettik,ailesiyle msn yapcaktı bugün ama benimle yapacağını söylemedi içerledim.ailesiylede msn yap diyen benim kıskanmadım yani mesela o değil çağırmadı diye msne girmedim beyfendi bunu görünce çok kızdı allah aşkına haklı olan ben değil miyim herşeyini alttan aldım dün iki kere telde konuştuk laf arasında hazır ol senlede konuşcaz diyebilirdi değil mi bende yarın dışarı çıkıcam diyor desene hazır ol diye :KK14::KK14::KK14: suç bende gene :KK14::KK14::KK14:, mahvetti günümüzü ayrılma noktasına geldik kaldıramıyorum artık :KK43:

bizde kavga ettik,ailesiyle msn yapcaktı bugün ama benimle yapacağını söylemedi içerledim.ailesiylede msn yap diyen benim kıskanmadım yani mesela o değil çağırmadı diye msne girmedim beyfendi bunu görünce çok kızdı allah aşkına haklı olan ben değil miyim herşeyini alttan aldım dün iki kere telde konuştuk laf arasında hazır ol senlede konuşcaz diyebilirdi değil mi bende yarın dışarı çıkıcam diyor desene hazır ol diye :KK14::KK14::KK14: suç bende gene :KK14::KK14::KK14:, mahvetti günümüzü ayrılma noktasına geldik kaldıramıyorum artık :KK43:

sen msn ye girmedin diyemi kızdı canım. valla ben artık çözemiyorum erkekleri. Biz de tartıştık 4 gündür konuşmuyoruz aramıyor beni. Kendisi ben gelene kadar konuşmayalım dedi, sonra da dün mesaj attı kandilimi kutlama zahmetinde bile bulunmadın diyor. Hem konuşmayalım dedi beni sinir etti hem de sitem ediyor. Aramıycam ama görsün gününü. 2 gündür de çarşı izni vardı dışardaydı ona rağmen aramadı :KK43::KK43: Zaten aradığı zamanlarda da bikaç kez bak ben seni hergün arıyorum habersiz bırakmıyorum diyordu. Benim için arıyomuş yani benim sesimi duymak istediği için değil. çok bozuldum aramıycam asla gelene kadar da aramazsa ayrılmayı düşünüyorum :KK43:

ben de askerimle kötü oldum bu ara birkaç kez. beni yönetmesine gıcık oluyorum. vay annem gili aradın mı, kimle konuştun onunla niye konuşmadın. beni pişman etti nişanlandığıma yaaa. ya düzelecek ya da ben tatile gidince annesine şikayet edecem :) sıcaktan mı nedir allam bencilce mi seviyor bu adam beni....

Bu aksam ilk defa evimizdeyim kocacım gitti gideli. İlk defa evimizde uyiycam içim biraz buruk yabancı geliyo ev onsuz. Kayınvalidem ve kayınpederim geldiler benle kalmak için oyuzden aglayamıyorum tutuyorum kendimi. Bu hafta burda kalıcaz bakalım onlarla. Bi yandan da annem evde ağlıyor 2 ay alıstı bana benim yoklugum zor gelmiş. ayy bende aglıcam simdi yaa offf poff afra tafraa:KK43:

sen msn ye girmedin diyemi kızdı canım. valla ben artık çözemiyorum erkekleri. Biz de tartıştık 4 gündür konuşmuyoruz aramıyor beni. Kendisi ben gelene kadar konuşmayalım dedi, sonra da dün mesaj attı kandilimi kutlama zahmetinde bile bulunmadın diyor. Hem konuşmayalım dedi beni sinir etti hem de sitem ediyor. Aramıycam ama görsün gününü. 2 gündür de çarşı izni vardı dışardaydı ona rağmen aramadı :KK43::KK43: Zaten aradığı zamanlarda da bikaç kez bak ben seni hergün arıyorum habersiz bırakmıyorum diyordu. Benim için arıyomuş yani benim sesimi duymak istediği için değil. çok bozuldum aramıycam asla gelene kadar da aramazsa ayrılmayı düşünüyorum :KK43:

evet ailesiyle konuşacak diye girmedim msne kendide demedi zaten suç bana kaldı gene. bir sürü hakaretler etti hiç anlamıyor suç bendeymiş ankesörlü tel için konyanın altını üstünü getirmiş bulmuş beni aradı kendi eşekliğinin cezasını çekti öküz :KK43: bir görev için ankaraya gitti konuşamıcaz ki konuşsak bile konuşmam ben çok kırgınım. Şımardılar canım onları bekliyoruz fedakarlık ederek kıymetimizi bilmiyorlar. Kum torbası gibiyim durmadan bana saldırıyor :KK14::KK22: böyle giderse beraber olmak zor zaten :KK14::KK14::KK14::KK14: çok kalp kırıyorlar çok üzülme canım inşallah düzelirler bizde insanız :KK43:

Son düzenleme:
kızlar siz ne yapıyorsunuz, :KK20::KK20::KK20:

yapmayın böle ben bir 341 dönem asker beklemiş biri olaraktan size bir kaç şey söylemek istiyorum
lütfen ama lütfen alttan alın ve onun ne halde yanlız olduğunu düşünün şimdi naz yapamanın yada onu cezalandırmanın hiç zamanı değil sizden kat ve kat stres altındalar ne istedikleri dışarı çıkabiliyorlar ne ne dertlerini rahat rahat paylaşacak birileri oluyor nede her ne kadar aramak istesede sizi fırsatı oluyor yapmayın böle lütfen alttan almak zorundasıznı çünkü sizin ve onların şartları bir değil kii belki günü kötü geçti hem sizin aileniz arkadaşlarını yanınızda istediğiniz zaan dışarı çıkıp kafanızı dağıtabiliyorsunuz peki ya o:KK19::KK19:

... hem bak plakalara geliyorsunuz az kaldı son bahara yanınızda olacakEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
... kalp kolay kırılır, uzaktayken zor tamir edilir yapmayın sevginizi basit şeyler için yıpratmayın :KK19::KK19::KK19: her telefonu açtığında tatlı bir sesle konuşun...

kızlar siz ne yapıyorsunuz, :KK20::KK20::KK20:

yapmayın böle ben bir 341 dönem asker beklemiş biri olaraktan size bir kaç şey söylemek istiyorum
lütfen ama lütfen alttan alın ve onun ne halde yanlız olduğunu düşünün şimdi naz yapamanın yada onu cezalandırmanın hiç zamanı değil sizden kat ve kat stres altındalar ne istedikleri dışarı çıkabiliyorlar ne ne dertlerini rahat rahat paylaşacak birileri oluyor nede her ne kadar aramak istesede sizi fırsatı oluyor yapmayın böle lütfen alttan almak zorundasıznı çünkü sizin ve onların şartları bir değil kii belki günü kötü geçti hem sizin aileniz arkadaşlarını yanınızda istediğiniz zaan dışarı çıkıp kafanızı dağıtabiliyorsunuz peki ya o:KK19::KK19:

... hem bak plakalara geliyorsunuz az kaldı son bahara yanınızda olacakEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
... kalp kolay kırılır, uzaktayken zor tamir edilir yapmayın sevginizi basit şeyler için yıpratmayın :KK19::KK19::KK19: her telefonu açtığında tatlı bir sesle konuşun...

canım herşeyini alttan alıyorum ama laflarıyla benim canımı çok yakıyor :KK43: bizi bitirmeye çalışıyor sanki iki gün yok arayamaz inşallah kendimize geliriz :KK14:

canım herşeyini alttan alıyorum ama laflarıyla benim canımı çok yakıyor :KK43: bizi bitirmeye çalışıyor sanki iki gün yok arayamaz inşallah kendimize geliriz :KK14:

olsun genede tatlı tatlı konuş belki çok stres baskı altında ve bunu belki farkında olmadan senden çıkarıyor
en azında tatlı tatlı uyar...

kızarak telefonları açmayarak yada açtığında yüzüne kapatarak tatsız tatsız konuşarak olmaz hani normalde olsa birşey diyemem ama askerlik cidden çok farklı...

heleki telefonlarını açmamazlık sakın yapmayın:KK20::KK20: o telefonu açabilmek için neler neler yapıyor belkide...:KK19::KK19:

ah annem ben ne hasret çektim.. hepimiz çektik, çekiyoruz. bir de bizim de askerlik yapmamızı istiyorlar. oysa ki bilmiyorlar arkada kalmak beklemek gitmekten çok daha zor..

neyse benimki gitti geldi şükür nişan düğün hepsi oldu sanki olmayacak gibi geliyordu o zamanlar.

üzmeyin tatlı canınızı öperim sevenler kavuşsun inşallah.:nazar::KK39:

X