345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

sesini duymadan ne yaptığını bilmeden geçmiyor günler

341 dönem olarak kızlar nasılsınız nasıl gidiyo şafak kaç bakalım yardımcı olmaya çalışayım size aklınıza takılan bir şeyler varsa kıdemli olaraktan

hoşgeldin canım,şafağım 103,2 günden beri sesini duyamıyorum moralim çok bozuk bu arada sesime kulak verdiğin için teşekkürler

Son düzenleme:
hoşgeldin 341 den arkadaşımız. şafağımız 103 Allah'ın izniyle. sabrediyoruz napalım geçirecez bu zamanı bir şekilde. bundan sonrası daha hızlı geçer mi ne dersin ?

Evet günün ilk saatlerinde aynı fikirdeyiz senle bende safak attırıyorum veee yüz demeye son BİRRRR

Evet günün ilk saatlerinde aynı fikirdeyiz senle bende safak attırıyorum veee yüz demeye son BİRRRR

90 lara inicez insallahhh:)) bizimkiler ktm ye de gitcekler ya o yuzden 1 hafta onceden terhis olabilirlermis.3 gunde yol izni.etti sana 10 gun :))gerci bize kavusmalari yine ayniya gelicek.ktm de cok bekleyebilirler.esimin ki 10 gun surmustu.senin ki cok beklememisti di mi tatlim?yanlis hatirlamiorum yani:)

hoşgeldin canım,şafağım 103,2 günden beri sesini duyamıyorum moralim çok bozuk bu arada sesime kulak verdiğin için teşekkürler

nerede yapıyo canım askerliğini ayrıca 2 -3 belki 4 gün bile duyamayacağın günler olacak çünkü bazen o kadar yoğun oluyorlarki telefon edemiyorlar
ama emin ol etmek için onlarda çabalıyorlar. ayrıca iki basamaklılara düştünüz mü günler su gibi geçmeye başlar en zor günleri atlatmışsınız hele plakalar gelin bak biz daha yeni plakaları saymaya başlamıştık diyecsinizki bir anda onu karşılamaya gitmek için hazırlanıyor olarak bulacaksınız...

hoşgeldin 341 den arkadaşımız. şafağımız 103 Allah'ın izniyle. sabrediyoruz napalım geçirecez bu zamanı bir şekilde. bundan sonrası daha hızlı geçer mi ne dersin ?

canım sıkma canını en zor oolan zamanı geçirmişsiniz, deminde dediğim gibi en hızlı zaman plakalardayken geçiyor. iki basamaklılara geçince ayrı bir heyecan oluyor hatta o gün kendi aranızda eğlence bile yapın biz yapmıştık...

Evet eşimde öyle dedi ktm de bekliyceklermiş en az bi hafta. Ancak yol izinleri oldugu için belki bi iki gün erken gelirler. Benimki giderken ktm de 1 gece kaldı sadece hemen götürmüşlerdi.

konyada yapıyor dün akşam aradı vakit bulamamış canım arayamadım dedi ama sesini duymayınca çok merak ediyorum bitanemi pazar günü 100den düşüyoruz ayyyy inşallahh içime su serpildi sağol canım allah senide sevindirsin

aynen arayamadığı zamanlarda da sakın niye aramadın diye sitem etmeyin onlarıda anlamaya çalışın.hele kavga etmeyin hadi ettiniz diyelim siz bir arkadaşınızı arayıp kafa dağıtabilrisiniz yada gezip ama ya o hiç bir yere ne gidemiyo belki konuşabileceği bir arkadaşı bile yok o yüzden sakın kavga etmeyin hep güzel şeyler konuşun aklı sizde kalmasın

Kızlarr çoğumuz yarın 100 diycez ve ondan sonrası corap söküğü gibi gelcek hadi bakalım artık geldiler sayılır:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…