345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

cokkk hemdee cokk zevklıı fıkır fıkır eglencelıı valla kendımden gecıyorum zaman nasl gecıyo anlamıyoduk yayınlarda isteklerdı baglantılardı baska derdınde olmuyo:) özelden bıara yazmsdm hatrlarsan bebek ıstıyorum tup bebek falan yapdrdm onlarla ugrasmakdan radyoya yetısemedm ama enkısa zamnda gene baslıycm dınleyenler soruyomus radyodan ıstek var gönul fm ask fm bıcok radyoda aldm dj lana duymussunzdr belkı bılmıyorumkı:)

aa bende dinlemek isterim istek şarkı falan isteriz çalarsın. hasret şarkıları çok çalarsın artık :KK9:

askerimin sesini duyamadım bu akşam :KK43: 2 saatlik uykuyla duracaktı inşallah uyuyordur. bir komutana üç asker düşüyormuş anladığım kadarıyla ikiside ameliyat olmaya gitmişler bütün nöbetler benimkine kalmış bebeğim çok yoruluyor :KK43: gece yarısıda 4-6 nöbeti vardı şimdi ne haldedir şimdi kızlar :KK43:

dogrudr cnm lana ıle cıkolatalı saatler fıkırfıkırdkk :)))reklamm yapdm cok gusell :)mesaj atarm cnm radyoyuu beklerm herzmn :)

aa bende dinlemek isterim istek şarkı falan isteriz çalarsın. hasret şarkıları çok çalarsın artık :KK9:

Ayy evett dinleriz hasret şarkıları benim içinde teninin kokusunu özledim:))

askerimin sesini duyamadım bu akşam :KK43: 2 saatlik uykuyla duracaktı inşallah uyuyordur. bir komutana üç asker düşüyormuş anladığım kadarıyla ikiside ameliyat olmaya gitmişler bütün nöbetler benimkine kalmış bebeğim çok yoruluyor :KK43: gece yarısıda 4-6 nöbeti vardı şimdi ne haldedir şimdi kızlar :KK43:

Canım cep telefonu alamadımı yanına rahat arar olsa? Benimkide her gece nöbette ama daha gündüz tutmuyo simdilik.

Canım cep telefonu alamadımı yanına rahat arar olsa? Benimkide her gece nöbette ama daha gündüz tutmuyo simdilik.

henüz bulamadı canım asker arkadaşlarından haber bekliyor dua edinde bulsun bir an önce çok zor böyle :KK43:

demekkı askerler gelmeden yayınn hayatınaa baslamak sart oldu :))enzından zamanımzz gecerr:)
Ayy evett dinleriz hasret şarkıları benim içinde teninin kokusunu özledim:))

söylereemm kıss ben sızee sarkı hertelden calarmm :))

İnsallah bulur canım bian önce ozamn cok rahatlarsınız konusma acısından.

bazen arkadaşından ödünç alıyor baya konuşuyoruz,kendimi çok iyi hissediyorum öyle olunca şimdi mutsuzum çok özlem bastırdı:KK43:

bazen arkadaşından ödünç alıyor baya konuşuyoruz,kendimi çok iyi hissediyorum öyle olunca şimdi mutsuzum çok özlem bastırdı:KK43:

Konuşamayınca öyle oluyo insanın içini bi umutsuzluk kaplıyo ama bi sesini duysan hafifliyosun dert tasa kalmıyo. Çarşı izni falan yok mu cıkınca bi telefon edinip soksa içeri

Konuşamayınca öyle oluyo insanın içini bi umutsuzluk kaplıyo ama bi sesini duysan hafifliyosun dert tasa kalmıyo. Çarşı izni falan yok mu cıkınca bi telefon edinip soksa içeri

var canım bu hafta çıkıcakmış galiba ama her hafta olmuyor :/ içeri sokmak zormuş orda :KK43: içerden bulacak artık :KK43: ben sana kargoyla yollayayım dedim içeri nasıl sokcam bende öyle düşündüm ama olmaz dedi :KK43:

aynen hemen başlamalısın :KK9:

cnmm yaa geleckse nesemz yerıne valla bende ösledm yaynları içim daralmaya basladı aradnz kısıyee suan ulasılamıyo :KK43:(hergun 10kere arıyorm bı umut belkı acarmıkı dıye cnm acıyo iicee özlemeye basladm bakma guluyorum amaa cok sıkıldm evımın eskı duzenıni eşimi özledm simdı esyaları kaldrcz onun esyalarını kolılycm keske yanmda olsa keske bı moral verse :S gececek bugunlerde ısdee zaman...

cnmm yaa geleckse nesemz yerıne valla bende ösledm yaynları içim daralmaya basladı aradnz kısıyee suan ulasılamıyo :KK43:(hergun 10kere arıyorm bı umut belkı acarmıkı dıye cnm acıyo iicee özlemeye basladm bakma guluyorum amaa cok sıkıldm evımın eskı duzenıni eşimi özledm simdı esyaları kaldrcz onun esyalarını kolılycm keske yanmda olsa keske bı moral verse :S gececek bugunlerde ısdee zaman...

içimiz yansada gülüyoruz canım beklemek dahada zor. Eşyalarını görünce daha çok üzülüyorsundur evli olunca daha zor olur :KK43: gürkanla gezdiğimiz yerleri hediyelerini resimlerini görünce dahada beter oluyorum :KK43: tek toplama sakın daha çok zorlanırsın ,geçsin artık günler geceler askerlerimize kavuşalım hayırlısıyla :KK14:

var canım bu hafta çıkıcakmış galiba ama her hafta olmuyor :/ içeri sokmak zormuş orda :KK43: içerden bulacak artık :KK43: ben sana kargoyla yollayayım dedim içeri nasıl sokcam bende öyle düşündüm ama olmaz dedi :KK43:

Anladım canımm bulur insallah bi sekilde..

Ahh canım ya zor olucak şimdi senin için onun esyalarını evi onsuz toparlamak ama şöyle düşün bugün bitti artık ve bu günle birlikte 55 gün geçti, geriye dönüp baktıgımızda ne kadar üzülmüş zorlanmış olsakta ne kadar çabuk geçmiş diyoruz.

nihayet bizimki de tel aldı içeriye. zaten kontrolde nizamiyede durduğu için kontrole bilene girmedi.kolay oldu.günler sonra numarasından konuşmak çok gücellll

kizlar mektup yazdiktan sonra,mektubun sonuna; esin paranomanyak mi yazmam lazim :))) hic mektup yazmadigim icin bilemedim:))))

içinden ne geliyorsa öyle yaz bence.madem ki ilk mektubun seni yansıtsın olduğu gibi.

ŞAFAK 100 DERE TEPE DÜZ demeye son 3 güüüüün

X