345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

saoll tatlımm sımdılkk sorunu cözdmm rabbım yardm edıyoo vallaa aceleylee ev alackdımm 2hafta ıcındee ıstemeden darda olsa bıyer bulaym alayım dıyodumm ustkatm kıralıkmıs esyaları kolileyp oraya cıkarttıracam esım gelene kadr yavas yavas ev bakarım bıkac secenek sunarm bakar içimizin yattına karar verır naklıye tasır dıyoruz ustkatn bos olması benım ıcın baya buyuk sans oldu

çok sevindim canım,eşinle alınca daha çok içine siner güle güle otur :KK16:

Kızlaaaarr aşkımı görmeme 26 gün kaldı çok mutluyumm
Artık telefonunu da aldı yanına sabahları 5 buçukta mesaj atıyo çok garip geliyo onun adını tekrar telefonda görmek :)
Bedia taşınmak zor ama en azından üst katın boşalmış da biraz daha kolay olur işlerin
Günler çabuk geçsiiiinnn çok özledim ben artık aşkımı

evet şafak 104 :) 100 den geri saysak diye sızlanıyorduk o gün de geliyor çok şükür. herkese sabır ve işinde kolaylık diliyorum.

ohh ne güzel ya bi hava alıyo en azından eşin.ve cok şanslısın görüyosun :KK16: .benimkisi 7 gün boyunca çalışıo :KK43: sabah yedi buçuk akşam yedi buçuk hergün. en son öğlende aradı işte belki birazdan arar diye bekliyorum bende :KK16::KK16:
öylee cnmm öyledee cokk sıkılan bı tıpp bana bellı etmemeye calısıyo ama bayaa sıkılmıss oda aynen senın eşinn gıbıı sabah 7,30dıyo aksam 21,30 kapatp kasayı kogusa cıkıyorum dıyo hıc arama sansıda yok napalmm cnmm canları saolsn dıyorum artıkk ınann su ev olayı okadr yordukı benıı hıc bısey görmuyo gözüm
Canım simdi gördüm cıkmak zorundamısın ki kontrat yokmu elinizde? Cünkü üst kat olsa bile bi sürü iş ev toparlamak kolay mı hemde esin yokken. Bizim arkadaslar ev aldılar alırken ev sahibiyle birlikte görüsmüşler kiracı cıkıcam demiş almıslar düğünleri var bikac aya kadar yerlesmeleri lazım simdide benim kontratım var ocaka kadar cıkamam diyormus bişeyde yapamıyolar onlar harıl harıl kiracıya ev arıyorlar bulalımda cıksın die. Sende istesen cıkmazsın kontrat varsa belli bi tarihe kadar
cnmm ben oturalı 4sene olmusdu oraya kontrat yenılenmedı yaa adamada bısey dıyemıyorum son ana kadr lojman bekledı cıkmadı mecburen cıkmam gerektı 15gun ıcındede ev bulamazdm bıyere depo gıbı esyayı cıkarmam gerekıyodu :S Allahdn ustkat bosmus oraya tasıycm orada bı görsen nasl beter hıcc otrmak ıstemıyorum ınsallah esım gelınce adam gıbı bıyer hemen bulusurzdaa orda fazla otrmak zorunda kalmadan kendı evıme cıkarm :S
Bediaa canım hayırlar olsun rüyamda seni ve esinin fotoğrafını gördüm sözde sizdiniz:) Benim okuduğum bir dergideydi fotografınız diyorduki esi askere gitti cabuk zamanda kavusn falan öyle bir haber vardı:) Bende diyorum aa bu bedia ya falan diyorum okuyunca:)) Hayır olsunn
oyyyyyyy cnmmmmm vallaa tuylermm urperdıı hayrdır ınsallahhh buu ay yanına gıdecemm 15ınden sonra acaba o sanamı malumm oldukı tatlımm yaa yadaa bukadrr karmasıkk ev olayları ıcındeymm belkıı ondan aklında kalmısımdr:))) su sıra eslerden cok bırbırımızı göruyorz gercı buda normaldr:)))
çok sevindim canım,eşinle alınca daha çok içine siner güle güle otur :KK16:
inşallah bıtanemm yaa duaa edıvern nolrr esyayı sırf bıyere koymk ıcın tuttm yarn temzlemeye gıdeck annemler eve hıc ısınamadm gelınce hemen ev alıp kendı evıme cıkarm ınsallah

Kızlaaaarr aşkımı görmeme 26 gün kaldı çok mutluyumm
Artık telefonunu da aldı yanına sabahları 5 buçukta mesaj atıyo çok garip geliyo onun adını tekrar telefonda görmek :)
Bedia taşınmak zor ama en azından üst katın boşalmış da biraz daha kolay olur işlerin
Günler çabuk geçsiiiinnn çok özledim ben artık aşkımı

evett cnmm bı ustkatta olsa zorr ama enazından naklıye ucretı vermıycem hanıı depo olrkk kullancm yanı ınsallah öyle olur bıran once ıstedm gıbı bı ev bulurumda orda otrmk zorunda kalmam hıcc sevmedm o evı pencereler mutfak yerler yapılı amaa nebılımm ısınamadm

Anladım Bedia'cım hayırlısı artık belki bi vesile olur kendi evinize daha çabuk kavusursunuz bu sayede. Evet valla bende neden gördüm anlamadım:) Sen kısa saçlıydın ve bi arabada cekilmişti sanırım resminiz sürücü koltugunda sen vardın:)

Anladım Bedia'cım hayırlısı artık belki bi vesile olur kendi evinize daha çabuk kavusursunuz bu sayede. Evet valla bende neden gördüm anlamadım:) Sen kısa saçlıydın ve bi arabada cekilmişti sanırım resminiz sürücü koltugunda sen vardın:)

nasll bı ruyaabuu benımm ruyalarımı senmı göruyosun :KK70::KK70: ehlıyet aldm alalııı bıkısıde bana araba teslım etmedı :))))hayrdrr ınsallahh bakk arabada var ruyadaa askımaa kesnn gidecm ozamn ben buayy ona yoralım o olsun :)))ev zaten alıncakdı tatlımmda esımn askerlını beklıyoduk artık hızlandrdık ıste aramaları duaa ett tatlımm yaa istedmm gıbı bıevv bulaymm nasll ucmus rakamlar görsen:S

nasll bı ruyaabuu benımm ruyalarımı senmı göruyosun :KK70::KK70: ehlıyet aldm alalııı bıkısıde bana araba teslım etmedı :))))hayrdrr ınsallahh bakk arabada var ruyadaa askımaa kesnn gidecm ozamn ben buayy ona yoralım o olsun :)))ev zaten alıncakdı tatlımmda esımn askerlını beklıyoduk artık hızlandrdık ıste aramaları duaa ett tatlımm yaa istedmm gıbı bıevv bulaymm nasll ucmus rakamlar görsen:S

Ayy ben erdim mi nolduki:) Hayır olsun diyelim tatlımm. İnsallah bulursunuz gönlünüze göre bir ev canım. Özellikle yaz dönemi cok artıyor ev fiyatları ben hobi olarak ev bakıyorumda netten canım sıkılınca:) Hosuma gidiyo takip etmek piyasayı bursada olsaydın önerilerim olabilirdi:))

Ayy ben erdim mi nolduki:) Hayır olsun diyelim tatlımm. İnsallah bulursunuz gönlünüze göre bir ev canım. Özellikle yaz dönemi cok artıyor ev fiyatları ben hobi olarak ev bakıyorumda netten canım sıkılınca:) Hosuma gidiyo takip etmek piyasayı bursada olsaydın önerilerim olabilirdi:))

arada ankara elvankettedee göss att ordanda arasdırr evlerı:)))zorr tatlımm yaa ben babamn evnde hıc kırada otrmamısdmm baya zorlandm ılk zamanlardaa askerlını bekledk almak ıcın bı bıtseydı su 3ay evden falanda sogudum :))acelede etmek ıstemıyorum ama hayrlısı :)))ankaraya geldıgınde evımee beklermm artık esınle bırlıkde mısafrmm olunn tatlm:)

arada ankara elvankettedee göss att ordanda arasdırr evlerı:)))zorr tatlımm yaa ben babamn evnde hıc kırada otrmamısdmm baya zorlandm ılk zamanlardaa askerlını bekledk almak ıcın bı bıtseydı su 3ay evden falanda sogudum :))acelede etmek ıstemıyorum ama hayrlısı :)))ankaraya geldıgınde evımee beklermm artık esınle bırlıkde mısafrmm olunn tatlm:)

Hihii bakarım:) Sıkma canını tatlım bakalak olursun bi yandan hem böyle işler kısmet işi bulucaktır kısmetiniz sizi. Saol canımmm bizde bursaya bekleriz siziii

Hihii bakarım:) Sıkma canını tatlım bakalak olursun bi yandan hem böyle işler kısmet işi bulucaktır kısmetiniz sizi. Saol canımmm bizde bursaya bekleriz siziii

inşallahh cnmm bellımı olrr belkıı yolumzz duserr gelırr bı kahvenı ıcerz:)nerdelerr kızlarr kımsedenn ses cıkmıyooo kalabalkk olsak azcukk :))senlee benn sureklıı burdayzz cnmm sankı yoklama alınıyo herdkkaa kadınlarklubnde:))

inşallahh cnmm bellımı olrr belkıı yolumzz duserr gelırr bı kahvenı ıcerz:)nerdelerr kızlarr kımsedenn ses cıkmıyooo kalabalkk olsak azcukk :))senlee benn sureklıı burdayzz cnmm sankı yoklama alınıyo herdkkaa kadınlarklubnde:))

Ay evet ben bagımlı oldum iice her dakka acıyom bakıyom bi bişiler varmı die:)

aynen hergunn bakınıyomm gecenlerde bıara yokdumm :))bu hafta ev ıslernden fazla ugrayamam haftayada safranboludaym 1hafta yokumm :S

Bi yandan sana ugras olcak vakit gecicek gezmeyede gidiceksin oh gecti 2 hafta. Ben artık daha da sararım buraya okullar kapanıyo. Sabah seminere gidip gelicem öğleden sonra hep evde olcam sıkılırım vakit gecmez:KK43:

Bi yandan sana ugras olcak vakit gecicek gezmeyede gidiceksin oh gecti 2 hafta. Ben artık daha da sararım buraya okullar kapanıyo. Sabah seminere gidip gelicem öğleden sonra hep evde olcam sıkılırım vakit gecmez:KK43:

öyle cnm 2hafta ugras olck sonradaa kandıraa yoluu gözukecekk inşallahhh :))hızlansn azckk hayat valla kafayı yıycmm bakma rahat görundume su ev olayı cok üzdü benı bulablseydm esyayı dırek evıme cıkarackdm içimdede acayp bı sıkıntı var depresyonamı gırıyorum nedr:)) radyo programcısıydm ben 6aydr yaynda almıyorm onunn eksıklı sanrm üstümde

öyle cnm 2hafta ugras olck sonradaa kandıraa yoluu gözukecekk inşallahhh :))hızlansn azckk hayat valla kafayı yıycmm bakma rahat görundume su ev olayı cok üzdü benı bulablseydm esyayı dırek evıme cıkarackdm içimdede acayp bı sıkıntı var depresyonamı gırıyorum nedr:)) radyo programcısıydm ben 6aydr yaynda almıyorm onunn eksıklı sanrm üstümde

Aaa gercekten mi hiç radyo programcısı tanıdığım olmamıstı:) ilginc geldi ne güzelll neden bıraktın ki cok eğlenceli bişi olmalı

Aaa gercekten mi hiç radyo programcısı tanıdığım olmamıstı:) ilginc geldi ne güzelll neden bıraktın ki cok eğlenceli bişi olmalı

cokkk hemdee cokk zevklıı fıkır fıkır eglencelıı valla kendımden gecıyorum zaman nasl gecıyo anlamıyoduk yayınlarda isteklerdı baglantılardı baska derdınde olmuyo:) özelden bıara yazmsdm hatrlarsan bebek ıstıyorum tup bebek falan yapdrdm onlarla ugrasmakdan radyoya yetısemedm ama enkısa zamnda gene baslıycm dınleyenler soruyomus radyodan ıstek var gönul fm ask fm bıcok radyoda aldm dj lana duymussunzdr belkı bılmıyorumkı:)

inşallah bıtanemm yaa duaa edıvern nolrr esyayı sırf bıyere koymk ıcın tuttm yarn temzlemeye gıdeck annemler eve hıc ısınamadm gelınce hemen ev alıp kendı evıme cıkarm ınsallah

ederim tabi canım,idareten kullanacaksın onu düşün ya bulamasaydın dimi :) inşallah içinize sinen ev bulursunuz eşinle canım amiiiiiiiin diyelim :KK16:

cokkk hemdee cokk zevklıı fıkır fıkır eglencelıı valla kendımden gecıyorum zaman nasl gecıyo anlamıyoduk yayınlarda isteklerdı baglantılardı baska derdınde olmuyo:) özelden bıara yazmsdm hatrlarsan bebek ıstıyorum tup bebek falan yapdrdm onlarla ugrasmakdan radyoya yetısemedm ama enkısa zamnda gene baslıycm dınleyenler soruyomus radyodan ıstek var gönul fm ask fm bıcok radyoda aldm dj lana duymussunzdr belkı bılmıyorumkı:)

Ben genelde yabancı müzik radyoları dinlediğim için duymamış olabilirim tatlım ama yine yaparsan mutlaka dinlemek isterimmmm

X