345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

kızlar öpüyorum sizi hadi sizde toparlanın,yarın güzel bir gün başlıcak bitaneciklerimizin sesini duyucaz ve çooook mutlu olucaz bunu düşünürek uyuyun.lütfen üzmeyin kendinizi.ben kendimi üzmemeye calışcam.en azından aynı ülkede nefes alıp veriyoruz.allahım onların yokluklarını bize göstermesin.allah hepimizi uzun,huzurlu,sağlıklı,mutlu ömürler versin. iyi geceler hepinize.yarın haberleşiriz yine En Büyük TÜRKİYE

Cok saol canım iyi geliyo mesajların

bende size fazla takılıyorum diye kaçayım diyorum ama bakıyorum aynı şeyler. içiniz rahatlasın diye duramayıp bildiklerimi yazıyorum :) aslında o kadar şanslısınız ki burda olduğunuz için. benim bu siteden haberim yoktu 2 ay odama tıkıldım ağlamıştım. geçer canım bir şey olmaz canım diyen insanlardan en iyi kaçma yöntemimdi.

zatenn son zamanlardaa amannn cnmm 5ayy ne uzuluyosun oda askerlıkmıı dıyennn a salaklaraa bı uyuzz oluyorumm onlarda yollasınlar canlarının bı patcasını uzaklaraa o zaman anlarlar bende gunumun cogunu burda gecırıyorum benı anlayan aynı dertten bırcok kısı var en ıyıı anlayan sızlersınızzz canımm yanıyo özledm dıyorum iyii yaa kac gun oldu alıs dıyolar nasl alısayım tum duzenım bozulduu canımın yarısı 9saatlık mesafede bıtanemm yanmda degll

zatenn son zamanlardaa amannn cnmm 5ayy ne uzuluyosun oda askerlıkmıı dıyennn a salaklaraa bı uyuzz oluyorumm onlarda yollasınlar canlarının bı patcasını uzaklaraa o zaman anlarlar bende gunumun cogunu burda gecırıyorum benı anlayan aynı dertten bırcok kısı var en ıyıı anlayan sızlersınızzz canımm yanıyo özledm dıyorum iyii yaa kac gun oldu alıs dıyolar nasl alısayım tum duzenım bozulduu canımın yarısı 9saatlık mesafede bıtanemm yanmda degll

beterin beteri var diyip birazcık sevinmek gerek tatlım. benimki 1 gün uzaktadır nerdeyse :KK1: ustabirliklerine gitsinler günde rahatça 1 saat konusursunuz o zaman daha kolay geçer zaman :)

kızlar öpüyorum sizi hadi sizde toparlanın,yarın güzel bir gün başlıcak bitaneciklerimizin sesini duyucaz ve çooook mutlu olucaz bunu düşünürek uyuyun.lütfen üzmeyin kendinizi.ben kendimi üzmemeye calışcam.en azından aynı ülkede nefes alıp veriyoruz.allahım onların yokluklarını bize göstermesin.allah hepimizi uzun,huzurlu,sağlıklı,mutlu ömürler versin. iyi geceler hepinize.yarın haberleşiriz yine En Büyük TÜRKİYE

Haklısın canım insallaahhhhhhh eslerimizle ( suanki sevgililerimizle, nişanlılarımızla) birlikte sağlıklı huzurlu ömürler geciririz bu ömrümüzde tek ayrı kaldığımız zaman olur. ii geceler öpüyorumm

yok canım o bilgisayarlarda net yok. 3gyle konusuyoruz her akşam 1 - 1bucuk saat :) doğuda telefon sıkıntı olmuyor. gün içinde de mesajlaşıyoruz.

Hıı bende bi msn fln yaparız diyordum:p saka bi yana rahat olsunlar sağ salim yanımıza dönsünler de baskada hiçç bişi istemiyorum günlük hayattaki diğer isteklerin ne kadar bos olduğunu anladım.

Hıı bende bi msn fln yaparız diyordum:p saka bi yana rahat olsunlar sağ salim yanımıza dönsünler de baskada hiçç bişi istemiyorum günlük hayattaki diğer isteklerin ne kadar bos olduğunu anladım.

Dimi... Telefonla konusursunuz canım bol bol. Günlüğüme 2 dakika konuştuk çok mutluyum yazmışım sizin bu zamanlarınızda. Şimdi açıp açıp gülüyorum :) aynen böyle olacaksınız sizde :)

Buralarda cok yalnızım
Ariyorum her an seni
acılarım son bulurdu
tutabilsem ellerini

Sensiz sabah olmuyor
uyaniyorum ansızın
sensiz gün dogmuyor
ah yalnızım çok yalnızım

Aşılmaz yollardayım,
bir garip diyardayım
öyle çok özledim ahh
doluyor , gözlerim ahh
yanıyor , bedenim ahh
yalnızım çok yalnızım

Sensiz sabah olmuyor
uyanıyorum ansızın
sensiz gün dogmuyor
ah yalnızım cok yalnızım

eşimiiin banaa ılkk gönderdıgıı parcaa :S:S:S:S uykuu gene yokk delırcem kac gecedır uyuyamıyorum canımı özledm dıger parcamı özledmm :S

Diren canımm.. Güçlü ol, ona bunu hissettirme de üzülmesin... İnşallah çabucak geçecek zaman :KK55:

yokk cnm hıssetdırmemeye calısıyorum telefonlardaa gayet enerjı dolu konusuyorum amaa artıkk dayanamıyorum özledm gunduz degıl gecelerı uyuyamıyorum sarılmak elını tutmak ıstıyorum evımıze gıdelım askım gene eskıı duzenım olsn gene yanımda olsun su saatler daha hızlı gecsın ıstıyorum artık

:KK14::KK14::KK14:

o zaman geçtikçe istekler nasıl da artıyor bir bilsen. dışarı çıkıyorum sevgilileri görüyorum gidip aralarına oturasım geliyo :KK1:

zaman geçicek, geçmeye mecbur. ondan sonra da bir daha ayrılık yook! hep bizimle olacaklar :nazar:

ell ele tutusanları gördukce delırıyorum 4mayıss cnm ek umudum ısde yemıntörenı ondan sonraa kocaelı ayda bı görurum ınsallah

aa sendin dimi kocaeli olan. neresi çıktığını hatırladın mı?

sen nerde oturuyorsun ki canım. istanbul olsa ohh mis 1 saatcik.

ankarada oturuyorum cnm ben kocaelı kandıraya cıkmıss bendım benn hatırlamayan :)))ankaradanda 4saat falanmıss olsun gene yakın dıyoruzz kaynanamm ayda bı gıderz dıyo nekadar ınanılırsa onun sözunede:)))olmadı babamlarla gıderım

5 saat canım. Bende Kocaelinden Ankaraya havaalanına gelcem Mayısta karşılamaya da sordum 5 saat dediler. Kandıraysa iyi işte. Buralar sakin zaten. Oh ne güzel bak bu kadarcık mesafedesin sen niyee ağlıyorsun öylee ya kıyamam :)

ankarada oturuyorum cnm ben kocaelı kandıraya cıkmıss bendım benn hatırlamayan :)))ankaradanda 4saat falanmıss olsun gene yakın dıyoruzz kaynanamm ayda bı gıderz dıyo nekadar ınanılırsa onun sözunede:)))olmadı babamlarla gıderım

atla otobüse gel yaa niye onları beklicen illa :) ben her türlü yardım ederim :KK1:

oyyy saoll cnmmm bende beklerım buyurr ankaraya geldıgınde mısafırımız olll benn olmassam annemler burdaa kalacak yerr hıc sorun etme onlarıı beklemem hele bı gecsn ustabırlıgıne cnmm elımde degılkıı kendımı tutamıyorumm aglamamak ıcın özluyorumm sımdı olsa dyorum ne yedıkı dıyorum ne bıleym hersey gelıyo aklıma

oyyy saoll cnmmm bende beklerım buyurr ankaraya geldıgınde mısafırımız olll benn olmassam annemler burdaa kalacak yerr hıc sorun etme onlarıı beklemem hele bı gecsn ustabırlıgıne cnmm elımde degılkıı kendımı tutamıyorumm aglamamak ıcın özluyorumm sımdı olsa dyorum ne yedıkı dıyorum ne bıleym hersey gelıyo aklıma

ayy çok teşekkür ederim canım.mayıs 20den sonra ben hep kocaelindeyim. gelecek olursan yardıma ihtiyacın olursa mesaj at sen ben anlatırım oraları, istersen misafir de ederim,götürürüm de askeriyeye :) asker zamanı, destek zamanı :)

X