34 bedenden 44 bedene çıkmak

ben yaklaşık birbuçuk senede 22 kilo aldım. evlilik tüm hayatımı değiştirdi. tatlıyla aram yoktu akşam yemeği yemezdim elimden geldiğinde dikkat ederdim yediğime içtiğime sonra evlendim bir anda farkında olmadan 10 kilo almışım her vermeye çalıştığımda diyete başladığımda bir iki kilo verip bıraktım peşine daha fazla kilo aldım şimdi 81 kiloyum ama artık delirmek üzereyim. kendime olan güvenimi kaybettim beğendiğim hiçbir kıyafeti alıp giyemiyorum aynaya bakmaktan soğudum resmen

Seni öyle iyi anlıyorum ki. Ben de aynı durumdayım. Arkadaşlarım incecik ve güzel kıyafetlerle yanımdayken ben bol kıyafetlerle tombul tombul kocaman duruyorum yanlarında. Zaten artık dışarı da çıkmıyorum. Kendimi hiçbir yere sığamıyor gibi hissediyorum. Dışarda birşey yerken insanlar ''Aaa şuna bak hala yiyor'' diyormuş gibi geliyor. Ama ben bu konuyla ilgili bir yazı paylaşacağım birazdan. Okumanı tavsiye ederim.

İnsanın kendine güveni kalmıyor resmen ya.. tamam okuyacağım

Yok kilom yüzünden hiç gitmedim .
Selam kızlar,
Saç dökülmesi, hızla zayıflama, kalp çarpıntısı sonucu HİPERTROİDİ hastası olduğumu öğrendim. Tsh sıfır ölçülemiyor!
Propcil adlı ilaca daha bismillah 1ay içinde başlar başlamaz günde 1adet almama ragmen (dr 6 adet demişti günde) 4kg aldım!
Üstelik yediklerime dkt ederek.
Son derece üzgünüm
Bir fikri olan,yaşayan, vb varmı?
Allah rızası için biri bana yardım etsin

bi doktora gidin.. şeker hastalığı vs olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…