34 bedenden 44 bedene çıkmak

Ben de sizin gibiyim. 34 bedenken 42 bedene çıktım. Hamileyken çok kilo aldım, ama neredeyse 15 gün içinde eski kiloma geri dönmüştüm. 46 kiloyla hamile kaldım, 72 kiloya çıktım, doğumdan sonra 52 kiloya düştüm. Yani aslında doğumla alakası yok. Şimdi diyetlerle falan 66 kiloya düştüm ama benim yapabileceğim bir şey olmadığını anladım. Spora yazılacağım ve tam kan tahlili yaptıracağım.

Ben de 1 ayda 8 kilo aldim.
Noldu bilmiyorum.
Doktora gidecegim.
Guatr, seker vs bir seyler cikacak.
Endokrine git.

Geçmiş olsun, bir belirtiniz var mıydı kilo dışında?

Sivilce için de cilt bakımına gidebilirsiniz. Düzenli olarak cildinizi temizleyin, nemlendirin. Sivilce sadece yağlı ciltte olmaz, nemsiz ciltte de olur, bir güzellik uzmanından ya da dermatologdan yardım almalısınız.

Hayir bir belirtim yok :)
Direk teshis koyma sebebim zaten mevcut sikintilarim onlar, biri bozuldu diye düşünüyorum.

Yediklerim etkiliyor canım beni. Yani düzenli acısız baharatsiz yağsız yiyince sivilceler bitiyor. Ama yiyince pıtır pıtır çıkıyor

Bende senin gibiyim.49 kilodan 66 67 kilolara kadar çıktım.Şuan 61 kiloya düştüm ve ben de insanlardan kaçıyorum.Yürümekten başka bir spor yapmadığim için basenlerim kaldi.Ne giysem yakışmiyor gibi.Abimin nişani var ama onda bile kısa elbise giymek istemiyorum.

Kilo almamin sebebi polikistik over sendromum var.Ama artik ben pek kilo aldiran seyler yemiyorum.Su içiyorum metabolizmam hizlandi.Günluk 20 30dklik rutin yuruyusler cok yardimci olacaktir.Biraz kilo verdikten sonra tam sporlara baslayip sıkılasabilirsin

En azından sebebini biliyorsunuz, engelleyebilirsiniz, geçmiş olsun tekrar :)
Biliyorum da hayat ta tatsız tuzsuz çekilmiyor ki yani 1 hafta yemesem düzelir. Oturup bir kere yesem hemen pörtlüyor lar. Hormon şu bu baktırdım herşey normal

Bende yasadım benzerini, doktora gittim insülin direnci ve yavas çalışan tiroit bezi sebebiyle olmuş. İnsülin direnci için ilac kullanıyorum ve 2 öğün karatay tarzı besleniyorum yani ekmek,pilav,makarna,tatlı,paketli ürün tuketmiyorum. Şu an ideal kiloma dönmeye çok yakınım diyebilirim.
Acıkmıyorumda.
Sizde muhakkak doktora gidin,sebebini öğrenin,doğru beslenmeyle çözebilirsiniz.

Boyum 1,67 53 kiloyla evlendim 14 yıl ve 2 doğumdan sonra 114 oldum..
Artık yeter demen gerek kafanda bitirmen gerek..
Miden açlıktan kazınırken su içmeyi öğrenmen ve aç yatman gerek..
Ancak gece acıkmış şekilde yatarsan yatağa mide küçülüyor..
Ve küçülürken resmen acıyor birebir yaşadım bunu..
Ve gündüz sağlıklı yiyeceklerle doymalısın ..
Mutlaka en az 30 dk. yürü..
Şu anda 68 kiloyum istersen olur..

1 haftada 4 kilo aldım
bugün diyete başlamıştım kuaförde kurabiye ve çikolata ikram ettiler ayıp olur diye yedim mecburen
geçmişte 40 kilo alıp vermişliğim olduğundan epey bir dikkatliyim aslında ama arada böyle kaçırdıım oluyor.
önce endokrine sonra spora... geldikleri gibi giderler

Canım harikasın. Tebrik ederim. Darısı başıma. Gece aç kalmayı öğrenmem gerekiyor.

Merhaba bende 50 kilodan 75 ciktim tabi 7 defa tup bebek denedim hormonlar degisince kilo aldim su an boy 62 44 beden giyiniyorum kilodan nefret ediyorum

Boyum 176 112 yide gordum tartida 64 ude gorup 34 bedenede dustüm olmayacak degil irade olursa
Zayiflamada % 80 bogazini tutacan %20 spor denir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…