33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

Ben bi 10 sene daha evlenmek niyetinde degilim anca toplarim Ama Allah gonlune gore versin insallah dogru birini secer cok mutlu olursun

Ben 5 sene biri ile ciktim cok sevmistim universiteyi okudum p baska okulda askerligini bekledim beraber belki buyuduk 5 senede sozlendik ama aile yapimiz uymadi puruz cikti ayrildik simdi baskasi ile evli sosyal paylasimda resimlerini gordum cok kotu oldum uzuldum tek sey 5 sene caba vermek zamanimin gitmesi...sonra baskabiri ile tanistim evlenmize bir kac ay kala biraktim biran da sinirli biranda da iyi oluyordu..ben de hep bir yuvam olsun istedim evlenenlere cok ozendim hep nasip her sey 27 yasindayim issizim bunaldim ben de.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaşadıkların zormuş gerçekten
ama daha yaşın küçük zamanın var bence
umutla yola devam

sev sev çok sev beni
bana seni sevdim dememiştin çünkü kıskandım neden olcak

çok sağol canım amin biz ve bizim gibi ihtiyacı olan herkese nasip etsin allah bide toplum baskısı var sende yaşıyosundur eminim insana arkadaşım akrabam dediklerin bile laf sokuyo incitiyolar

Kızlar yalnızlığınıza doyum olmaz ama ben yavaş yavaş yalnızlığımı da alıp gideyim, sizi yalnızlığınızla baş başa bırakıyorum.

Cumamız mübarek olsun, sizin yalnızlıktan kurtulmanıza, benimse yalnızlık duygusundan kurtulmama vesile olsun zira her ne kadar hayatımda uzun boylu, geniş omuzlu, ilgili, bilgili ve daha birçok vasıflı bir adam istesem de evlenmek pek istemiyorum daha doğrusu evlilik korkutuyor.
Her neyse değerli yalnızlar sizi seviyorum

Seni iyi anlayanlardan biride benim sanirim..Bu aski mutlulugu bulanlari oldum olasi kiskandim hep..hayatim boyunca tek ozendigim kiskandigim sey bu oldu..hep cok istedim sanirim cok isteyince olmuyormus..yalnizlik zor arkadasim zorr...evli arkadaslara gelince sevdiginle adamla evliysen neden mutlu olmasinki insan ama onlar yinede sikayetci bende bunu anlamiyorum...su ara mantik evliligine sicak bakar oldum...yalnizlik zor ve bu hayat tek basina cekilmiyorrr ;(

o incitenlerin de incineceği gün gelir.
etme bulma dünyası
gerçekten de insanlar çok kötüler
benim pek akrabam olmadığı için o konuda şanslıyım

ben de seni anlıyorum arkadaşım
insan arasıra kendine soruyor bende eksik bişey mi var diye
ister istemez bir eksiklik duygusu hasıl oluyor
kolay değil yani

bak beni gene sevmedin sanada hayırlı cumalar duana bizide al yalnızları yani

o incitenlerin de incineceği gün gelir.
etme bulma dünyası
gerçekten de insanlar çok kötüler
benim pek akrabam olmadığı için o konuda şanslıyım

çok acımasızlar inan söyledikleri laflar yenilir gibi yutulur gibi olmuyo altında sebep aramalar bazen alay etmeler bazen toplumiçin imalı konuşmalar okadar kırıcıki yalnızlığı seçmek zorunda kalıyo insan çalışıyomusun canım neler yapıyosun

insanları değiştirmek ne yazık ki mümkün değil
o zaman cevabını verip susturma seçeneği kalıyor keşke insanlar böyle kötü olmasalar o zaman dünya harika bir yer olurdu
ben öğretmenim, çalışıyorum, tek başıma bir evde yaşayıp gidiyorum

ben de seni anlıyorum arkadaşım
insan arasıra kendine soruyor bende eksik bişey mi var diye
ister istemez bir eksiklik duygusu hasıl oluyor
kolay değil yani

Eveett..kendimi ovmek gibi olmasin ama kendimce fena sayilmam..etrafimdan iyi yorumlar alirim..ama gel gorki konu aska gelince yokk..bulanlardan neyim eksik diyorum hepp nerde hata yapiyorum??40yilda bi asik oldum birini istedim hersey yolundayken terkedildim..istemedigimse burnumun dibinde...umarim sans yuzumuze guler yakin zamanda eros bizide gorur

Bugun 35 yasinda bi arkadasimla konusuyoruz evlenmek istedigini ama kisiligi oturmus dürüst ve kafasina uygun birinin karsisina cikmadigidini soyledi...

Bende hemen dedimki
-aslinda seninle tanistmak istedigim biri var
Cok efendi cok dürüst dusgun biri, oda 35 yasinda, tip fakultesinde doktor, ayni zamanda yuksek ihtisas yapiyor, cmcok mutevazi cana yakin ve temiz kalpli biri, oldukca zeki ve pirlanta gibi ailesi annesi babasi var, ama tek çekincem begenmeSin diye korkuyorum...

-merak ettim dedi. Adini sordu faceden bakmak istedi once. Resmini gorunce kilolu buldu. Ve benden bi kac cm kisa sanirim bu dedi:)

Istemedi...

O an dusundumki
Evlenmeyen insanlar secimleri sayesinde evlenmiyorlar... halbuki o cocuk cok iyi bir baba iyi bi es olabilcek potansiyele sahip harila bir arkadasimizdi.

Evlenebilecegi kizi buldugu anda evlenmek isteyen duzgun bi insan... ama arkadasim begenmedi... halbuki bi sans bile vermeden nasil begenilir?

Belki konusurken ici isinirdi..
Belki gulumserken kani kaynardi..
Belki aradigi bi cok ozellik onda vardi...
Butun ihtimalleri yoksayip 2 cm boy 3-5kilo fazla diye evlilik fikri yoksayilmazki..

Siz siz olun insanlara şans verin..
Ben bugun ki konustugum arkadasimin yaklasimindan sonra onun evlenebilecegini dusunmuyorum mesela. Insanlara sans vermedikce dogru insani bulmak cok zor(

Yanlış bir evlilik yapmış olsan ve mutsuz olsaydın daha mi güzel olacaktı canım. Belki de senin kismetin en kısa sürede karşına çıkar ve herşeyden çok mutlu eder seni. O yüzden herşeyin ayrılışını iste ve üzmedi kendini...

inan bana ben öyle tavırlar içine girmedim. herkese şans tanımaya çalıştım ama hepsi tuhaf tipler çıktı.

evet orası öyle tabi. yaş 33 olunca bundan sınra bir daha bişey çıkmaz diyor insan

Yaşlar ilerledikçe kriterler artıyor.İnsanın gözü açılıyor tabi.İnce eleyip sık dokuyorlar.
ama biryandan da istiyorlar ki deli gibi aşık olsunlar,bir anda kanları kaynasın.
Gerçekten kısmet işi bunlar.
Gönüllerinin sevmedikleriyle evlenmelerini beklemek te haksızlık.
Ama bir yandan da biraz tanısa,şans verse belki olacak olanları da kaçırıyorlar bu şekilde baştan reddederek.
Yakınımda da var .Kardeşim var erkek.
Zorlayamıyosun da.Güzeli de beğenmiyor,çirkini de.
Demekki illa bir kıvılcım olacak arada.

evet orası öyle tabi. yaş 33 olunca bundan sınra bir daha bişey çıkmaz diyor insan

Moralini bozma canım.hayırlısı için dua etmeye devam et.yaş itibari ile çok geç değilsin henüz herşeye.
ama yine de tabi üzülmek te haklısın.
çevrene bakıyorsun herkesin iyi kötü düzeni var..
onlar gibi olamama duygusu zorluyor insanı,hep eksikli gibi.
kardeşimden biliyorum ben de.o da umudunu yitirdi gibi artık.bundan sonr aolmaz diyor.
ama 35-36-37 sinde ilk evliliğini yapan örnek te çok çevremizde.
neden olmasın değil mi:?:)))

Aynen öyle... Ben de aynen dediğin gibi sadece hoş sohbet edebileceğim birini isterim hayatımda, ha bu uzak durulması gerekenler hakkında ben de seninle hemfikirim - kısaca kişiliği oturmamış hayattan ne istediğini bilmeyen sorumsuz insanlardan uzak durulması lazım yorumlarını da çok beğendim ama maalesef sadece birini beğenme şansı veriyor sistem, onu da belirtmek isterim

off benimkisi öyle böyle bi yalnızlık değil, bi dostum var hepi topu yalnızlığıma ilacımsı ama onda bi paranoyaya bağlıyorum zaman zaman:)
buradakilerin çoğu yalnız, biz yapayalnız...
peki o dostun kız mı erkek mi? ve ne paranoyasına bağlıyorsun?

ben seni çokkkk sevdim sevilmedim diye üzülme olur mu?

Cuman mübarek olsun - Rabbim gönlünün muradını versin

İnsan yaş aldıkça duygularından çok mantığını dinliyor sanırım - bana bundan 5 yıl önce bir arkadaşım sen mantık evliliği yapacaksın dediğinde neden yaaa ben eşimi sevebilmeyi çok isterim demiştim halbuki şimdi onun dediğini daha iyi anlıyorum - mantığımın yattığı ama aynı zamanda sevebileceğim de biri olsun isterim hayatımda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…