33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

ben de seninle aynı duygılar içerisindeyim
hayatımda kimse yok zaten güven de kalmadı

ben de seninle aynı duygılar içerisindeyim
hayatımda kimse yok zaten güven de kalmadı

kader arkidişim benim

iğrenç espri yapasım geldi bu aralar çok gevşedim yav ben

madem güven kalmadı kimseye bi güven bey bulalım iş garanti olsun 30 yaşlarında
allahım monotonluk ne hallere sokuyo insanı

şaka maka adı güven de olsa ben çok zor güvenirim
yaş olmuş 33
bu yaşıma kadar hayat mücadelesi vermişim
tek başıma acı çekmişim
şimdi bir de koca yüzünden acı çekmeye gelemem
bir ters bakışa bir ters söze gelemem
birini busam bile bana çok iyi davranması gerek
yoksa yürümez

teşekkürler gelicem
gelmemişsin.

onu da bilemezsin. kader kısmet bakalım ne çıkacak?

gelmemişsin.

onu da bilemezsin. kader kısmet bakalım ne çıkacak?
bacım büyük konuşmak gibi olmasın da
ben bu yaşımdan sonra kahır çekemem
yeteri kadar kahırı tek başıma çektim
kahır çekeceksem evlenmemin anlamı ne??
kahırı tek başıma da çekiyorum
kısacası mutluluk yoksa samara da yok

Keşke mümkün olsada sizinle tanıştırsam:)) benim çevremde bekar erkek çok ama kız yok, Abi'm var, onun arkadaşları var, nişanlımın arkadaşları var, hepsi bekar ve evlenilcek kız bulamıyorlar:/ hepsinin kariyeri yerinde yaşı 35 38 arası kişiliği oturmuş ama yok, yaş ilerleyince secicilik farklı boyuta geliyor sanırım... Bu arada nerde oturuyorsunuz siz?

Ya kızlar 21 Haziran'da nikahım var:) nikaha davet ediyorum sizi, kadınlar kulübünden diyince eski bi dost gibi sıcak karşılarım sizi ciddiyim:) bekar ve evliliği düşünen çok çevremde, bi ân içimden geldi, bellimi olur belki bu vesiledir, orda bulursunuz kısmetinizikimbilir... hemde tanışmış oluruz... Ki çok sevinirim

Son düzenleme:
Bende bir zamanlar evlenemiyorum diye üzülürdüm. Sonra çok güvendiğim arkadaşımla evlendim hemde severek ve şuan maalesef küsüz. Yatakları ayırdım barışmayıda düşünmüyorum beni çok ağlattı. Bana göre normal olan birşeyi ona söyledim ve etraftaki bütün nesneleri yere fırlattı. Ve h... gibi bağırddı küçücük bebeğimi feci şekilde ağlattı ve bu kaçıncı vukuatı. Benim melek gibi kocam meğer aynı zamanda ruh hastasıymış. Ben hem çok güvendim hemde sevdim ama inanın kişilikler gerçekten farklı oluyor. O yüzden şunu anladım en güzeli hiç evlenmemekmiş. Bakın ben çok ciddiyim. Keşke hiç evlenmeseydim. En güzel aşkta sevipte kavuşamayanları n aşkı. Ben kocamla çok uzun bir süre barış ayı düşünmüuorum

güzel bir öneri fakat orada güvenilir erkekler bulunur mu ki. başlık sahibi ablacığım abla diyorum çünkü yaşça büyüksünüz benden. benim bi yakınım vardı 33ünde biriyle tanıştı,34ünde evlendi , 35inde de kızı oldu. valla bence zaman geçirmeden şu ajansları bi düşünün derim. irkeksiz olmuyor yav her işte lazımlar

işaretlediğim yerlerin altına imzamı atıyorum.

Son düzenleme:
biz kadınlar evlenince toz pembe bir dünyada yaşayacağımızı, her derdimizde yardıma koşacak ,ağladığımızda başımızı yaslayacağımız prenslerimiz olacağını sanıyoruz hep.bence böyle düşünmemize sebep dizilerdir.insanlar gerçek hayatın çok ötesinde hikayeler izleye izleye gerçek dünyanın o olduğunu sanıyorlar.unutmayın evlilik öyle masallar dünyası falan değil.eğer öyle olsaydı türkiyede çok az mutsuz insan olurdu çünkü ülkemizin yarısı bekarsa yarısı da evli değil mi.evlenince hayat değişmiyo arkadaşım.evlilik de hayatın içinde olan derdiyle sıkıntısıyla hayatın bir parçası.bu sebepten evlenemdim die çok da üzülme.HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN!
NOT:sen şimdi diyeceksin ki bu hatunların hepsi evli barklı tabi ki burdan rahat rahat konuşurlar.31 yaşında evlendim.pembe bir dünya olacağını sanıyordum.inan ki bekarken farklı üzüntüler dertler vardı şimdi farklı şekilde.yaani çok kasma hayatın böyle de çok güzel.

tam da şimdi bu konuda bir yorum yazacaktım benden önce yazmışssınIZ size kesinlikle katılıyorum.

Son düzenleme:

işaretlediğim yerlerin altına imzamı atıyorum.

tam da şimdi bu konuda bir yorum yazacaktım benden önce yazmışssınIZ size kesinlikle katılıyorum.
haklısın tabi ki ben de tospembe bir dünya hayal etmiyorum.ama kimsesizlik de çok acı bişey. her sabah uyan yalnız, kahvaltı et yalnız, uyu yalnız, herşeye kendin koş, her dert senin omuzunda olsun bunlar bana ağır geliyor.

yalnız kahvaltı ediyosun bi kere davet etmiyosun

oysaki bende sıkılıyorum evde tek başıma

seni daha fazla karamsarlığa sokmak istemem ama ya evlenip de yine herşeye kendin koşman gerekirse?ben evli olduğum halde eşimin iş yoğunluğundan bazen hatta çoğu zaman bu durumu yaşıyorum.

Evlenmesen ne olurki cokmu mutsuz olursun yani neden bukadar evlenme hevesi var 40nda evlen .vardir bundada bir hayir arkadasim haline sukur et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…