33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

Aynen öyle... Ben de aynen dediğin gibi sadece hoş sohbet edebileceğim birini isterim hayatımda, ha bu uzak durulması gerekenler hakkında ben de seninle hemfikirim - kısaca kişiliği oturmamış hayattan ne istediğini bilmeyen sorumsuz insanlardan uzak durulması lazım:KK34: yorumlarını da çok beğendim ama maalesef sadece birini beğenme şansı veriyor sistem, onu da belirtmek isterim:KK34:

peki o dostun kız mı erkek mi? ve ne paranoyasına bağlıyorsun?

ben seni çokkkk sevdim sevilmedim diye üzülme olur mu? :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16::KK19:

Cuman mübarek olsun - Rabbim gönlünün muradını versin:KK16:

İnsan yaş aldıkça duygularından çok mantığını dinliyor sanırım - bana bundan 5 yıl önce bir arkadaşım sen mantık evliliği yapacaksın dediğinde neden yaaa ben eşimi sevebilmeyi çok isterim demiştim halbuki şimdi onun dediğini daha iyi anlıyorum - mantığımın yattığı ama aynı zamanda sevebileceğim de biri olsun isterim hayatımda...

çok mutlu oldum:KK16::KK16::KK16::81::81::81:

Bugun 35 yasinda bi arkadasimla konusuyoruz evlenmek istedigini ama kisiligi oturmus dürüst ve kafasina uygun birinin karsisina cikmadigidini soyledi...

Bende hemen dedimki
-aslinda seninle tanistmak istedigim biri var
Cok efendi cok dürüst dusgun biri, oda 35 yasinda, tip fakultesinde doktor, ayni zamanda yuksek ihtisas yapiyor, cmcok mutevazi cana yakin ve temiz kalpli biri, oldukca zeki ve pirlanta gibi ailesi annesi babasi var, ama tek çekincem begenmeSin diye korkuyorum...

-merak ettim dedi. Adini sordu faceden bakmak istedi once. Resmini gorunce kilolu buldu. Ve benden bi kac cm kisa sanirim bu dedi:)

Istemedi...

O an dusundumki
Evlenmeyen insanlar secimleri sayesinde evlenmiyorlar... halbuki o cocuk cok iyi bir baba iyi bi es olabilcek potansiyele sahip harila bir arkadasimizdi.

Evlenebilecegi kizi buldugu anda evlenmek isteyen duzgun bi insan... ama arkadasim begenmedi... halbuki bi sans bile vermeden nasil begenilir?

Belki konusurken ici isinirdi..
Belki gulumserken kani kaynardi..
Belki aradigi bi cok ozellik onda vardi...
Butun ihtimalleri yoksayip 2 cm boy 3-5kilo fazla diye evlilik fikri yoksayilmazki..

Siz siz olun insanlara şans verin..
Ben bugun ki konustugum arkadasimin yaklasimindan sonra onun evlenebilecegini dusunmuyorum mesela. Insanlara sans vermedikce dogru insani bulmak cok zor(

Armudun sapı üzümün çöpü diyen insanlar gerçekten zor evlenir herhalde... Ben boy, kilo gibi fiziksel özelliklere takılmıyorum oturup konuşup kişiliğine bakıyorum mesela... Ha uymadı mı o zaman herkes kendi yoluna ama dediğin gibi bir şans verip iki çift laf edilmeli - 28 yaşındayım, aşık olmayı herkes ister ama sanırım ben aşık olamam mantığıyla hareket eden biriyimdir konu sahibi arkadaşı çok iyi anlıyorum
Bazen hayatı tek başına yüklenmek ağır gelebiliyor ben de memurum tek başına yaşıyorum kiraydı faturaydı derken üstüne evde arızalar çıkıyor usta çağır yaptır derken insan bu yükleri paylaşabileceği, akşam eve geldiğinde omzuna güvenle yaslanabileceği, sohbet edeceği birini arıyor - maddi anlamda belki herşeyi göğüsleyebiliriz ama ruhumuz da duygusal manada tatmin olmak istiyor haliyle... Ama bence nasip kısmet bazı şeyler çok takmadan, hayatı akışına bırakmak gerekiyor ben öyle yapmaya çalışıyorum - dün bir arkadaşla konuştuk bana evlenme yaa napcan evlenip koca kahrı mı çekecen dedi (bunu söyleyen bir erkek üstelik:KK1:) Karşılklı gülüştük he valla doğru söylüyorsun dedim - işi gırgıra vurdum ama zaman zaman hepimiz yanımızda bir destek arıyoruz.

Son düzenleme:
sevgiyemi açım neyim bu yalnızlık beni ilgi delisi yaptı :KK25::KK25:
Hepimizin sevgiye ihtiyacı var demek ki sen bu ara biraz duygusalsın ve bu isteğin ön plana çıkıyor - olabilir tabii - sen iste ben elimden geldiğince sevgi, ilgi gösteririm arkadaşım :KK19::KK19:

Sizi cok iyi anliyorum. Bir de ogretmen olup, kucuk yerde yasayinca daha da iyi anliyorum. 23 yasinda bir ile atandim ama il demeye bin sahit ister aslinda bir ilce orasi. 5 yil kaldim. Her neyse o 5 yil boyunca eylül semineri gelmesin derdim hep. Cunku odaya giren merhaba demeden oooo parmaklar hala bos derdi :KK53: beni en cok yipratan çevre baskisiydi zaten. Cay sirasina girerdik, bekarlar arkaya derlerdi. Iliklerime kadar hissettim bu baskiyi. Ev kiralamak istedim, onda bile sorun cikti. Tayininiz buyuk sehre ciktiginda her sey daha guzel olacak. Kimse bunlarla ilgilenmeyecek. Insanlari tanimak icin daha cok firsatiniz olacak. Sonu olmaz diye disari cikip gezemiyorsunuz da siz. Ya da eliniz yureginizdedir. Bir an once tayininizin çıkmasını diliyorum.

Hepimizin sevgiye ihtiyacı var demek ki sen bu ara biraz duygusalsın ve bu isteğin ön plana çıkıyor - olabilir tabii - sen iste ben elimden geldiğince sevgi, ilgi gösteririm arkadaşım :KK19::KK19:

çok iyi niyetlisin canım benim seninde allah gönlüne göre versin :21: :KK16:

başlıkta da belirttiğim gibi 33 yaşındayım, bütüm yaşıtlarım yuva kurdu birer ikişer çocukları oldu. bana gelince ben de hergün sanki daha da yalnızlaşıyorum. çok üzülüyorum. hayatın artık bana güleceğine de inanmıyorum. belki dertleşmek isteyen çıkar diye bu başlığı açtım.
Ben de 30+2 olacağım.
Bekarım , yalnızım ama mutsuz değilim. Umutluyum. Allah büyük. Her şey evlilik demek değil.
Dertleşmek istiyormuşsun.
Buraya bekleriz: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=585336 :KK34:

Son düzenleme:
başlıkta da belirttiğim gibi 33 yaşındayım, bütüm yaşıtlarım yuva kurdu birer ikişer çocukları oldu. bana gelince ben de hergün sanki daha da yalnızlaşıyorum. çok üzülüyorum. hayatın artık bana güleceğine de inanmıyorum. belki dertleşmek isteyen çıkar diye bu başlığı açtım.
Canım benim o kadar gençsin ki,hayatının o kadar güzel bir yaşındasın ki,gereksiz karamsarlık yapıyorsun.Allah büyük.Mutlaka senin için doğru zaman ve doğru insan vardır.Kısmet anlıktır.Bugün hayatında kimse yoktur,yarın ne olacağını bilemezsin.Hayata gülümseyerek bak ve tadını çıkar.Hayat sürprizlerle dolu unutma.

Amin canım sağolasın Rabbim herkesin gönlüne göre versin:KK16: yaşın kaç? sen de aşk arıyorsun anladığım kadarıyla duygusal bir yapıya sahipsin

yaş 30:KK5:
ben aşktan ziyade bi düzen kurmak ve herşeyimi paylaşacağım biri istiyorum tek başıma çırpınmaktan yoruldum artık yetemiyorum herşeye monotonluktanda çok sıkıldım ama benim için en önemlisi güvenebilceğim biriyle düzen kurmak kendimce sebeplerim var çünkü:KK14: heycan peşinde değilim ama olmadı nasip hayırlısı olsun hakkımızda allah iyilerle karşılaştırsın en başta:KK31: seninde ilişikn filan yok sanırım canım:26:

ben aşktan ziyade bi düzen kurmak ve herşeyimi paylaşacağım biri istiyorum tek başıma çırpınmaktan yoruldum artık yetemiyorum herşeye monotonluktanda çok sıkıldım ama benim için en önemlisi güvenebilceğim biriyle düzen kurmak kendimce sebeplerim var çünkü:KK14: heycan peşinde değilim ama olmadı nasip hayırlısı olsun hakkımızda allah iyilerle karşılaştırsın en başta:KK31: seninde ilişikn filan yok sanırım canım:26:
Evet yok - aradığımız şeyler aynı aslında - hayatın sorumluluğunu fazla almanın sonucunda yorulmuşuz
Ben şu an tek yaşamaktan memnunum, hani ev arkadaşı al diyenler oluyor yok uğraşamam kimsenin nazıyla diyorum ama eğer ki karşıma sorumluluk sahibi, omzuna güvenle yaslanabileceğim biri olursa evlenirim yani maksat hayatı paylaşmak. Maalesef öyle birine henüz rastlamadım Rabbim hakkımızda hayırlı olan kişiyi çıkartsın inşallah

Evettttt yalnızız ama umutsuz değiliz
Biz bu linkteki topikteyiz herkesi de bekleriz, Sevgiler...:KK16: (şiir gibi olmuş şimdi fark ettim:KK1:)

sen de gel bizim konuya. kaç kere söyledim. kafan dağılır. :KK66:

annen nasıl sağlığı iyi mi?

Evet yok - aradığımız şeyler aynı aslında - hayatın sorumluluğunu fazla almanın sonucunda yorulmuşuz
Ben şu an tek yaşamaktan memnunum, hani ev arkadaşı al diyenler oluyor yok uğraşamam kimsenin nazıyla diyorum ama eğer ki karşıma sorumluluk sahibi, omzuna güvenle yaslanabileceğim biri olursa evlenirim yani maksat hayatı paylaşmak. Maalesef öyle birine henüz rastlamadım Rabbim hakkımızda hayırlı olan kişiyi çıkartsın inşallah

evet evliliğe bakış açımız beklentimiz aynı çocuksu hevesler peşinde değilim. çok haklısın güvenmek çok zor ve aynı evi paylaşabilmek içinde anlaşbilmek lazım en güzelini yapıyosun bencede canım. inşallah o günlerde gelir canım bi an bile tereddüt etmeyeceğimiz biri olur hayatımızzda:21:

sen de gel bizim konuya. kaç kere söyledim. kafan dağılır. :KK66:

annen nasıl sağlığı iyi mi?

arada bakıyorum canım ama herkes birbirini tanıyo sanırım muhabbeti bölmek istemedim geçen geyik topiği vardı bi tane bi kez girdim girdiğimede pişman oldum:KK19: annem fena değil ama çözüm bulmuşta değiliz canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için çok mutlu ettin beni unutmamışsın:KK31:

evet evliliğe bakış açımız beklentimiz aynı çocuksu hevesler peşinde değilim. çok haklısın güvenmek çok zor ve aynı evi paylaşabilmek içinde anlaşbilmek lazım en güzelini yapıyosun bencede canım. inşallah o günlerde gelir canım bi an bile tereddüt etmeyeceğimiz biri olur hayatımızzda:21:

arada bakıyorum canım ama herkes birbirini tanıyo sanırım muhabbeti bölmek istemedim geçen geyik topiği vardı bi tane bi kez girdim girdiğimede pişman oldum:KK19: annem fena değil ama çözüm bulmuşta değiliz canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için çok mutlu ettin beni unutmamışsın:KK31:
İnşallah aradığımız insanlar karşımıza çıkar canım - bu arada filozofun yazdığı linke tıkla gel muhabbetimize katıl yabancılık çekme ben de muhabbetin ortasına daldım zamanla kaynaşıp sohbete devam ettik sen de gel bize katıl bize:KK19:

İnşallah aradığımız insanlar karşımıza çıkar canım - bu arada filozofun yazdığı linke tıkla gel muhabbetimize katıl yabancılık çekme ben de muhabbetin ortasına daldım zamanla kaynaşıp sohbete devam ettik sen de gel bize katıl bize:KK19:

Liliy86 sana çok güzel açıklamış. Hiç yabancılamaz kimse seni. Gel sen. :KK34:

Cnm ya üzülme daha yaşın genç sakın olumsuz da düşünme

X