33 yaşındayım yapayalnızım ve çok mutsuzum.

Etrafimdaki mutlu evlilikleri diyorsunya inan hicbirsey gorundugu gibi degildir. Onlarinda baska sorunlari vardir, yalnizca soylemiyorlardir. Ici beni yakar disi sizi misali. En kotu sey hayatinda biri olmasi ve sizin kendinizi hala yalniz hissetmeniz:KK43:(bekarlik sultanliktir. Yalniz kalmayayim derken mutsuz bir evlilik yapip birsuru sorumluluk yuklenip bedbaht bir hayatta surdurebilirsiniz inan bana. Yasasin bekarlik diyin sadece:)))

ne desen haklısın. ama insan bazen doluyor, içini dökmek istiyor.

olur yazışalım, dert ortağı lazım insana :KK4::KK4::KK4:
ben dinlemeyi severim

allah bizede güzel şeyler yaşamayı nasip etsin benim güvenim kırıldı ve kimseye güvenemiyorum. sen arkadaş ol bana biz anlarız birbirimizi bende benzer konuaçtım ama etmedik hakaret bırakmadılar:KK25:

evet haklısın :) düzgün birisini bulmak öyle zor ki
:KK53::KK53:

Öncelikle bu algıyı bırakmak gerek. Ne düşünürseniz onu kendinize çekersiniz. İnsan kırk kere ders eolur derler ya çok inanıyorum ben o lafa çok doğru. Rabbim hayırlı kısmet kapıları açsın tez zamanda inşallah. Gözünüze de gönzlünüze de hitap eden bir cengaver çıksın karşınıza ve tamamına ersin mutluluğunuz inşallah :)

allah bizede güzel şeyler yaşamayı nasip etsin benim güvenim kırıldı ve kimseye güvenemiyorum. sen arkadaş ol bana biz anlarız birbirimizi bende benzer konuaçtım ama etmedik hakaret bırakmadılar:KK25:

benim de hayatımdan bir hödük geçti, bütün güvenim kırıldı. genelde halimden şikayet eden biri değilim ama bu gece içimi dökmek istedim. hepinize çok teşekkür ederim. içim açıldı.

Öncelikle bu algıyı bırakmak gerek. Ne düşünürseniz onu kendinize çekersiniz. İnsan kırk kere ders eolur derler ya çok inanıyorum ben o lafa çok doğru. Rabbim hayırlı kısmet kapıları açsın tez zamanda inşallah. Gözünüze de gönzlünüze de hitap eden bir cengaver çıksın karşınıza ve tamamına ersin mutluluğunuz inşallah :)

cengaver lafına çok güldüm:KK1::KK1::KK1::KK1:
iyi dilekler için teşekkürr ederim
böyle bir başıma oturmuş evimde üzülüyordum ben de

benim de hayatımdan bir hödük geçti, bütün güvenim kırıldı. genelde halimden şikayet eden biri değilim ama bu gece içimi dökmek istedim. hepinize çok teşekkür ederim. içim açıldı.

o hödükleri bir araya toplayıp kafa kafaya çarpasım var :KK52:

avatarında pek şirin çok beğendim:KK9:

anlat şekerim 7 24dinlerim ben hiç sıkılmam dert analığım meşhurdur:KK9:

cengaver lafına çok güldüm:KK1::KK1::KK1::KK1:
iyi dilekler için teşekkürr ederim
böyle bir başıma oturmuş evimde üzülüyordum ben de

olmazz bebişim evde bir başına oturup üzülmek biz hatunlara yakışmaz. O zaman eyleme geçmek gerek diyelim. Sosyal ortamlarla aran nasıl ama yeni insanlarla tanışmak için facebook ve twitter i kullanabilirsin. Hemen sosyal ağ dedim diye piyasa ortamlar gelmesin aklına lütfen. Felsefeden edebiyattan bilimden farklı dillerden belgesellerden ve spordan bahseden sayfalar da var buradaki muhabbetlere katılabilir en azından yalnızken konuşacak birilerini bulabilirsin. Böylece yalnız oturup üzülmek yerine bir iki sohbet etmiş olursun. Tabii bu tamamen bakış açına bağlı. Eğer bunu korkunç görüyorsan o zaman yapmamak en iyisi :)

Bir de olumlamalar diye bir takım zırvalar muhakkak okumuş, duymuşsundur. Bunlardan biri de şöyle bir yöntem. Misal diyorsun ki Ben neden bu kadar kısmetliyim? Ben neden çevremde bu derece beğenilen ve istenilen biriyim? Ben neden insanlar tarafından hemencecişk kabul görüyorum. Bu tip cümleleri sen kendinde bunlara inana kadar tekrarlayabilirsin. Bir teknik sadece. Uygulamadım ama denemek eğlenceli olabilir eğer hevesin varsa.

o hödükleri bir araya toplayıp kafa kafaya çarpasım var :KK52:

avatarında pek şirin çok beğendim:KK9:

anlat şekerim 7 24dinlerim ben hiç sıkılmam dert analığım meşhurdur:KK9:

biriyle nişanlandım ama adam bildiğin yürüyen meşeydi
o zaman niye nişanladın diyeceksin
bir anlık basiret bağlanması oldu
neyse 15 gün sonra kavga çıktı ayrıldık, geçtiğmiz haziranda oldu bunlar. biraz da bunun psikolojisi var

olmazz bebişim evde bir başına oturup üzülmek biz hatunlara yakışmaz. O zaman eyleme geçmek gerek diyelim. Sosyal ortamlarla aran nasıl ama yeni insanlarla tanışmak için facebook ve twitter i kullanabilirsin. Hemen sosyal ağ dedim diye piyasa ortamlar gelmesin aklına lütfen. Felsefeden edebiyattan bilimden farklı dillerden belgesellerden ve spordan bahseden sayfalar da var buradaki muhabbetlere katılabilir en azından yalnızken konuşacak birilerini bulabilirsin. Böylece yalnız oturup üzülmek yerine bir iki sohbet etmiş olursun. Tabii bu tamamen bakış açına bağlı. Eğer bunu korkunç görüyorsan o zaman yapmamak en iyisi :)

Bir de olumlamalar diye bir takım zırvalar muhakkak okumuş, duymuşsundur. Bunlardan biri de şöyle bir yöntem. Misal diyorsun ki Ben neden bu kadar kısmetliyim? Ben neden çevremde bu derece beğenilen ve istenilen biriyim? Ben neden insanlar tarafından hemencecişk kabul görüyorum. Bu tip cümleleri sen kendinde bunlara inana kadar tekrarlayabilirsin. Bir teknik sadece. Uygulamadım ama denemek eğlenceli olabilir eğer hevesin varsa.

zamanında sosyal ortama da girdim(bu yaşıma kadar boş durmadım.ben de eylem adamıyıdır :KK53: )
ama karşıma kim çıktıysa tuhaf tiplerdi
en sonunda ben bu tuhafları mıknatıs gibi çekiyorum herhalde dedim

biriyle nişanlandım ama adam bildiğin yürüyen meşeydi
o zaman niye nişanladın diyeceksin
bir anlık basiret bağlanması oldu
neyse 15 gün sonra kavga çıktı ayrıldık, geçtiğmiz haziranda oldu bunlar. biraz da bunun psikolojisi var

yerim o psikolojini :KK52: çok yeniymiş daha haklıısn kolay atamıyo insan allah hayırlını versin herşeyin. ek olarak ben işte bulamıyorum:KK25:

Depresyondayım ne yaptığımı biliyor muyum ben:p

Yalnızlara ayrım yapıp ayrı bir seviyorum. Bütün yalnızlar çok sevilesi...:)

he bende yalnızım benide sev ozaman :KK9:

yerim o psikolojini :KK52: çok yeniymiş daha haklıısn kolay atamıyo insan allah hayırlını versin herşeyin. ek olarak ben işte bulamıyorum:KK25:

iş bulamamana çok üzüldüm
bunların hepsi bize imtihan tabi ama neticede zaman zaman daralıyor insan
insan bir tek ben miyim böyle çeken diyor :2:
inşallah allah sana önce iyi bir iş sonra da hayırlı bir eş nasip etsin
seni anlıyorum hiç kolay değil

Son düzenleme:
zamanında sosyal ortama da girdim(bu yaşıma kadar boş durmadım.ben de eylem adamıyıdır :KK53: )
ama karşıma kim çıktıysa tuhaf tiplerdi
en sonunda ben bu tuhafları mıknatıs gibi çekiyorum herhalde dedim

Owww o zaman cümleyi değiştiriyorum Neden her zaman boyle .......... (noktaları istediin özelliklerle donatmalısın) erkekleri hayatıma çekiyorum?

Cümlemiz bu bence bunu deneyelim :KK70:

:KK1::KK1::KK1::KK1: neden her zaman bu konuşan meşeleri çekiyorum ?

yanlış cümle hem de çok yanlış doğrusu şu olmalı: Neden her zaman bu kadar centilmen, beyefendi, anlayışlı, sevgide ve sevgisini göstermede cömert, sahiplenen vs vs erkekleri çekiyorum?

kız sen niye seni sevmiyormuşum gibi bir algı oluşturdun:))

çok sevimlisin, seni aramızdan göndermek istemezdim ama dilerim yalnızlığın tez vakitte son bulur, çocukların da olur, gelir bizi teselli edersin artık:)

X