313 Fatiha Süresi

Hoşbuldum canım
Ben Kuran ı Kerim öğretmenliği yapıyorum Özel bir okulda canım sürekli dua okuyabilirim yani forumda yeni olduğum içinde burayı arkadaş tavsiye etti bilmiyordum

Ne guzel. Sen öğrencilerinin ve ailelerinin duasını alıyorsun. Biz de senin duanı alırız. Kimin duası kabul olur belli mi olur

Ne guzel. Sen öğrencilerinin ve ailelerinin duasını alıyorsun. Biz de senin duanı alırız. Kimin duası kabul olur belli mi olur
Haklısın canım ama belli olmaz kimin duası benim öğrenciler çok ufak 3 yaştan başlıyor 7 yaşa kadar . Bir sürü çocuğun arasında olunca insanın duyguları daha bir karmaşık oluyor hayırlısı rabbimden

Buraya da katılmak istiyorum. 7 ye kaydederseniz mutlu olurum özel bir rakam benim için :) hemen okuyup kalanı yazacağım inşallah

Evet arkadaşımında dediği gibi düzenli bildirim şartımıza uyarsanız tabi kstılabilirsiniz
Tabiki nasilki kendim icin dua okunsun istiyorsam başkaları içinde elimden geldiğince okuyucam. Rabbim bütün herkesin dualarını kabul etsin inşallah. 1.5 yıldır bebek istiyoruz bunun icin istiyorum. Bide yanında ayetel kursi okusak ne güzel olur

Özel olarak dua mı istiyoruz burada yoksa herkese edilen bir dua mı var? “ Allah dileklerini kabul etsin” falan gibi

X