313 Fatiha Süresi

Sırayla gitmiyor muyduk? Efsun için okumuştuk galiba?

evet canım normalde sırayla gidiyor ama en son okuduğumuz arkadaştan sonrası bu gün katıldığı için liste başa döndü. Ayrıca en son okunan arkadaşı listeden kontrol edersen sayı ve kime okunduğu karışmaz olur mu.

evet canım normalde sırayla gidiyor ama en son okuduğumuz arkadaştan sonrası bu gün katıldığı için liste başa döndü.
Ozaman her ekleme de basa dökülmek zorunda kalınır ki bu pek de adil olmaz. Çünkü insanlar gördükçe katılmak istiyor. Dahil olmak icin Özellikle sıra ona gelmesini beklemiyor. Bence yanlış bir uygulama. Benim fikrim.

evet canım normalde sırayla gidiyor ama en son okuduğumuz arkadaştan sonrası bu gün katıldığı için liste başa döndü. Ayrıca en son okunan arkadaşı listeden kontrol edersen sayı ve kime okunduğu karışmaz olur mu.
Ben oyuzden sordum zaten. En son efsun icin okumustuk diye.

Ozaman her ekleme de basa dökülmek zorunda kalınır ki bu pek de adil olmaz. Çünkü insanlar gördükçe katılmak istiyor. Dahil olmak icin Özellikle sıra ona gelmesini beklemiyor. Bence yanlış bir uygulama. Benim fikrim.

canım elbette ki haklısın ama uygulama normalde şöyle diyelim ki listenin ortasındayız ve yeni biri katıldı en sona ekledik o zaman liste bitene kadar herkese okuma yapılıyor en son katılan arkadaşımız da dahil ama bu gün listelerde bir temizlik yaptım düzenli bildirim yapmayan arkadaşları da liste dışı bıraktım ve en son bu gün katılan da sendin dolayısı ile listeyi başa geçirmiş olduk. Ortada bir haksızlık yok yani. Ayrıca da listeyi kontrol edip sayı alırsan karışmaz olur mu canım.

kızlar bir önceki sayfadan listeyi ve sayıları kontrol edip yazalım ki sayımız karışmasın olur mu ben şimdi listeyi ve kalan sayıyı tekrar yazıyorum ordan takip edelim.

DUA SIRASI : M Maviiiii000

1. M Maviiiii000
2. Efsun64 Efsun64
3 . S Snbk
4. C ChillOutt
5. @Edanursunny1

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 100

DUA SIRASI : Efsun64 Efsun64

1. M Maviiiii000
2. Efsun64 Efsun64
3 . S Snbk
4. C ChillOutt
5. @Edanursunny1

2 gün mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 313

X