313 ayetel kürside benim için okuyalım mı?

elfrya

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2010
525
64

313 Ayetel Kürsi Okumanın Fazileti: 313 AYETEL KÜRSİ FAZİLETİ ALLAH'ın cennetine kavuşmak için, rızasını kazanmak için mübarek gecelerde (mesela cuma geceleri) 313 kere Ayetel Kürsi ve 313 kere Fatiha suresini okuyabilirsiniz.

313 Ayetel Kürsi okunan eve şeytan giremez. Ayetel Kürsi'yi her gün okumaya devam eden kişi hem dünya, hem de ahiret hayatında yüksek dereceli makamlara ulaşır. Günahlardan uzak durmaya başlar. Huzura erişir. 313 defa okuyan kişinin istediği dua ALLAH'ın izniyle hayırlı bir istek ve hacet kabul olur. Cesareti ve kendine güveni arttırır.

hayırlı şekilde evliliğim, merhametli vicdanlı bi insan ve kadrom için okuyalım mı? şimdiden teşekkür ederi Rabbim sizinde hayırlı dileklerinizi kabuk buyursun..

Canım şimdilik 7 tane alıyorum, daha yeni uyandım uykuluyum ondan bol bol alıp okurum Allah izin verirse. Okudukça da sana yazarım kaç tane okuduğumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…