DİLEKLERİMİZ İÇİN 201 AYETEL KÜRSİ

şimdi diğer arkadaşta çıktı kaç adet okunacak konu sahibi bi düzenleme yaparsan çok seviniriz çünkü çok karıştı liste

Benimde 4 kisi kaldi birazdan onlarida tamamlayim bende cikiyorum kizlar gunduz cok yogun oluyorum ben anca aksamlari okuyabiliyorum hakkinizi helal edin..

kendime 33 5816bursa 5816bursa ya 30 adet okudum Rabbim dualarımızı kabul etsin. Ayetel kürsi manevi olarak ağır bir dua olduğundan mıdır bilmiyorum başıma ağrı girdi kızlar çok zorlandım benim gibi olan var mı?

kendime 33 5816bursa 5816bursa ya 30 adet okudum Rabbim dualarımızı kabul etsin. Ayetel kürsi manevi olarak ağır bir dua olduğundan mıdır bilmiyorum başıma ağrı girdi kızlar çok zorlandım benim gibi olan var mı?
Cinnet gecirdim cinnet ki bin sukur boyle sinirlenecek biseyimde yok kalktim boy abdesti aldim gecsin su gecirsin diye liste acmislar sahip cikmiyorlar diye sinirlendim karma karisik oldu diye sinirlendim duzgun aciklama yapilmadigi icin sinirlendim oylece birakilip gidildi diye sinirlendim ama bahane bunlara sinirlenmem normalde kimse bana okumasa bile umrumda olmaz okur gecerim
Kimin nesiydi kimde ne var bilmiyorum kizcigazin haberi geldi uzuldumde Allah yardimcisi olsun

Bu arada baskalarinin agirlik zorlanma diye tabir ettigi sey bende sinirdir
Hayirlara vesile olsun

Cinnet gecirdim cinnet ki bin sukur boyle sinirlenecek biseyimde yok kalktim boy abdesti aldim gecsin su gecirsin diye liste acmislar sahip cikmiyorlar diye sinirlendim karma karisik oldu diye sinirlendim duzgun aciklama yapilmadigi icin sinirlendim oylece birakilip gidildi diye sinirlendim ama bahane bunlara sinirlenmem normalde kimse bana okumasa bile umrumda olmaz okur gecerim
Kimin nesiydi kimde ne var bilmiyorum kizcigazin haberi geldi uzuldumde Allah yardimcisi olsun
:) Sorma canım ben de çok zorlandım, nasıl başım ağrıdı bir de okuyamıyorum uzadıkça uzadı yani hala elimde zikirmatik. Ben okumaları günlük tek kişi yapılacak diye anladım ilk başta, o konuda aynı fikirdeyiz, benim demek istediğim sadece hani birbirimizi kırmayalım mahiyetindeydi. Vuslatvaktiyle de paylaştım böylesi çok ağır oluyor.Rabbim herkesi şerden korusun hayırlısı ile dualarımızı kabul etsin inşallah

:) Sorma canım ben de çok zorlandım, nasıl başım ağrıdı bir de okuyamıyorum uzadıkça uzadı yani hala elimde zikirmatik. Ben okumaları günlük tek kişi yapılacak diye anladım ilk başta, o konuda aynı fikirdeyiz, benim demek istediğim sadece hani birbirimizi kırmayalım mahiyetindeydi. Vuslatvaktiyle de paylaştım böylesi çok ağır oluyor.Rabbim herkesi şerden korusun hayırlısı ile dualarımızı kabul etsin inşallah
Ya kimseye kirilmadim da kirma mahiyetindede yazmadim ben biz birbirimizi anladik
Bunca yildir buralardayim listelide okurum kimi zaman ortayada okurum biri dua ister ilk defa bunu yasadim Allah eksigi fazlasiyla kabul etsin

Canım çok geçmiş olsun ben iş dolayısıyla giremedim.. rahatsız olan arkadaşımız kaç adet okudu ona göre dağıtmayi yapardık ama denildiği gibi fazla olsun eksik olmasın

Kizlar slm bende katıldım aranıza nasıl yapılıyor anlatırsınız canim beni de aldığım için çok saol

vuslatvakti vuslatvakti ve L likear ın okumalarını da yaptım bitirdim. Rabbim bütün müslümanların içleri sırada bizim dualarımızı kabul etsin kızlar. Kulun kula duası makbulmüş inşallah hayırlısı ile kabul olur gönlümüzden geçenler. Benim minik bebeğim var halihazırda bir okuma grubumuz da var o yüzden şimdilik ben de ayrılıyorum buradan. Takip ederim sizleri <3

7×28 + 33 okudum Allah dualarimizi kabul etsin insallah tek tek herkesin niyetine ve gonlune gore versin..

X