30 Yaşından sonra aile hayatı kurmak geç mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an 22 yaşında mısınız ? Şu an önceliklerinizin okul, eğitim, iş, kendinizi geliştirme olması gerekmez mi ?
zaten kendimi geliştiriyorum ama seneye 2. üniversite hazırlanmak için yeniden sınava hazırlanıyorum. 2,5 dil biliyorum japoncayı geliştirmeye çalışıyorum.

Kiz sizde kaygi bozuklugu var gibi belki öleceksin Allah korusun o kadar düsünme derim sen hedefine odaklan böyle ilerlemezsin cok hizlisin
nereye ilerliyemem ( sabahtan beri güneşşin altındayım beynime okjisen gitmiyor mvlfldf )

Aöf evlenmeye engel değil ki, örgün eğitim niye düşünmüyorsunuz?

Hiç evlenmeme, babanızın eşinizin vefat etme, hayatta bir başınıza kalma ihtimallerini düşünüp derslerinize asılın.
Yav ben ne diyom sen diyon ben zaten kariyer sonrası evlendimde 30-32 diyorum. Sana ya ben hiç çalışmadan evlencem mi dedim

Birikim ayrı bi konu zaten az çok minik minik birikimim var ama ben kariyerden sonra evlenmeyi düşünüyorum

seneye 2. üniversite okumak için tekrar yks hazırlanıyorum mezun ol sonra iş çalış para kazan falan 30-32 falan olacam

Zevklerinize ve beklentilerinize uygun birini bulduğunuzda evlenin. Neden "bilmem neleri halledeyim sonra evlenirim" diye kısıtlıyorsunuz kendinizi? Doğru kişiyi bulana kadar bekleyin, bulunca evlenin. Hayat şartlarınız uygun düşerse işi de okulu da evlilikle beraber yaşayabilirsiniz. Belki evliliği okulun vb bile önüne koyabileceğiniz biri çıkar karşınıza bilemezsiniz.

Arkadaşlar ben size bu yıl evlenecemi demiyorum. Az çok birikimim var onu geçtim. Ailemin 2 evi var 1 tane evi zaten benim üstüme. Ben sadece 30-32 yaşlarında aile kurmak geç mi diyorum.

8 sene önceki ev kiralari, düğün, altın fiyatları ile bu seneki fiyatlar arasında dağlar kadar fark var. Ben şu an size halihazırda durumum var desem bile 8 sene sonra fiyatların ne olacağını bilmiyoruz ki o tamamen ayrı bi konu.

Sadece 30-32 yaş Anne olmak için geç mi ? bu kadar basit bir soru

Çünkü 2 abimde kariyer takıntılı ve ben öyle büyüdüm.

o sırada üniversite sonrası çalışıp 28 yaşında abimi 33 yaşında diğer abim 38 yaşında beni doğuran annem buna güldü. ve emekli olana kadar da çalışmaya devam etti.
Ee annen de durum buysa sorduğun sorunun cevabını biliyorsun o zaman. Konu açmana gerek yoktu. Kimse burada sana " oo çok geç, elini çabuk tut. En geç 2 sene içinde evlen." demez .

Ee annen de durum buysa sorduğun sorunun cevabını biliyorsun o zaman. Konu açmana gerek yoktu. Kimse burada sana " oo çok geç, elini çabuk tut. En geç 2 sene içinde evlen." demez .
tamamda annem kaç kuşak önce evlenmiş.

Şu anki nesile göre diyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…