30 yaş :)

prenses006

Nirvana
Pro Üye
27 Ekim 2008
5.962
2.393
kızlar 30'una bir yıldan bile daha az zaman kalmış, hatta aylar kalmış birisi olarak 30'lu yaşlarla ilgili görüşlerimizi düşüncelerimizi paylaşalım diyorum ne dersiniz?? sanki artık herşey için çok geçmiş gibi geliyor, yavaş yavaş yaş aldığımı farketmeye başladım sanki....olumlu bi tarafını bulmaya çalışıyorum açıkçası :))) acaba aşk için de çok geç mi? :KK43:(mirmirmirmir

hiç birşey için çok geç değil canım bir kadın için en güzel yaşlar 30 lu yaşlar ben tam 35 yaşındayım insan hayatı bu yaşlarda daha iyi anlıyor ananın,babanın,eşin,işin,evladın kıymetini bu yaşlarda kavrıyor ben böyle düşünüyorum acizane aşk için niye geç olsunki aşkın yaşı yoktur kapını çalmana bakar yaşta neymiş 30 yaşında biri için çok karamsar düşünüyorsun Allah ömür verirse daha ne yaşlar göreceğiz hayırlısıyla her yaşın ayrı bir güzelliği vardır

ben de 30 yaşındayım ve hayattan yorulmaya başladım,bir çok şey içinde geç kaldım galiba.Ama aşk için geç değil bence tam zamanı.

insan geride boşa geçtiğini düşündüğü birsürü yıl bırakınca sanki aşk için de herşey için de geç olduğunu düşünüyor. 24 yaşımda gözümü kapadım aşıkoldum, bi açtım 29 yaşındayım ve elimde bir hiç... işte bundan dolayı acaba çok mu geç aşk için, yıllar geçti en güzel yıllar geçip gitti yaş alıyorum bu saatten sonra aşk olurmu diye düşünüyo galiba :KK43:

Ne çabuk geçti dediğin yaş, yirmiler öyle güzel geçiyor ki bi bakıyorsun bitmiş. Ve bi daha gelmemek üzere, Sonra orta yaşa doğru yol alıyorsun kabul edemesen de...Ben 31 yaşımdayım öyle hissetmiyorum ama öyle işte bunun devamıda 40 diyorum kendime inanmak istemesem de...Offf
Her yaşın ayrı güzelliği var mutlaka ama daha bişey görmedik 30larda. Depresif oldu bira belki ama hissettğim bu. Aşk ne zaman gelir o belli olmaz, gelirken de söylemez zaten. Ama kendi adıma söyleyim bekar olsam aşık olmam zor olurdu sanırım. Çünkü daha bilinçli ve seçici oluyorsun yirmi yaşındaki gibi tamamen hislerinle hareket etmek bu yaştan sonra zor. Aşkda mantığın bittiği yerdir zaten (bence). Umarım hakettiğin saygı ve sevgiyi yaşayabileceğin, birlikte olmaktan keyif ve huzur duyacağın biriyle karşılaşırsın.

30 yaş söylemesi bile zor benim de sadece aylarım kaldı...benneyaptımki
Avrupa yakasındaki Aslı gibi birkaç yıl 29 kalmayı planlıyorum...kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

:1hug:
kızlar 30'una bir yıldan bile daha az zaman kalmış, hatta aylar kalmış birisi olarak 30'lu yaşlarla ilgili görüşlerimizi düşüncelerimizi paylaşalım diyorum ne dersiniz?? sanki artık herşey için çok geçmiş gibi geliyor, yavaş yavaş yaş aldığımı farketmeye başladım sanki....olumlu bi tarafını bulmaya çalışıyorum açıkçası :))) acaba aşk için de çok geç mi? :KK43:(mirmirmirmir

seninle aynı durumda biri olarak sana tamamen katılıyorum arkadaşım.sanırım hayatın daha bi farkına varıyosun vede mantığın duygularının önüne geçiyor bu yaşlarda.bu kesinlikle senin seçimin değilde,sanki hayatı tanımaya başladığın için oluyo.yoksa eğer fırsat vermeyi becerebilirsek hiç bir şey için geç olamaz . hele aşk için hiç...

:1hug:

seninle aynı durumda biri olarak sana tamamen katılıyorum arkadaşım.sanırım hayatın daha bi farkına varıyosun vede mantığın duygularının önüne geçiyor bu yaşlarda.bu kesinlikle senin seçimin değilde,sanki hayatı tanımaya başladığın için oluyo.yoksa eğer fırsat vermeyi becerebilirsek hiç bir şey için geç olamaz . hele aşk için hiç...

evet canım ya ben de kendimi aynen böle hissediyorum. mantığım duygularımın önüne geçmiş,seçici olmuşum 30a kadar gelen yolda.hayır bi de anlaşabileceğim,bana huzur mutluluk veren ve işte o dediğim kimse de yok hayatımda,evlenip anne olmak için geç kalıcam telaşı da başladı bende 30 yaş endişeleri say say bitmiyo, güzellikleri de vardır elbette, ben de bunları bulmaya çalışıyorum işte, biraz endişelerimden arınmak adına :ecrin_bebek:

X