30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

arkadaşlar kısmet açmak için neler yapılır nolur söyleyin içinize sinen doğru dürüst adamları nasıl hayatınıza aldınız nasıl yaptınız yeter, bunaldım, özellikle ablamın 37 yaşnda olması ve çok ümitsiz olması beni parçalıyor resmen bi insanın sevdiği kişi üzülürken elinden bişey gelmemesi çok kötü bişey.

canım benim, bugün benim doğum günüm 37 yaşıma girdim ablana benden selam soyle, ben eskiden 37 yaşında bekar bayan görsem ümitsiz vaka derdim ve acirdim ama bugün ben oyle oldum :)) sakın üzülme acıma kınama , gelecek günleri goremiyrouz bak nasıl ben 37 yasında bekar olduğumu hayal edemiyordum ama başıma geldi ,
demek ki gelecek te hayal edemeyeceğin şeyler başına gelebilir geleceği bilemezsin
belki senin de ablanın da benim de cok güzel şeyler yaşayacağız Allah omur verirse oyle düşünelim

yani hepimizin sonunu Allah hayır etsin etraftaki baskıyı dusunmeye çalış herkese var çocuğu olmayan da baskı çekiyor, her turlu hayat böyle ... o yüzden psikolojini bozmaa

canım benim, bugün benim doğum günüm 37 yaşıma girdim ablana benden selam soyle, ben eskiden 37 yaşında bekar bayan görsem ümitsiz vaka derdim ve acirdim ama bugün ben oyle oldum :)) sakın üzülme acıma kınama , gelecek günleri goremiyrouz bak nasıl ben 37 yasında bekar olduğumu hayal edemiyordum ama başıma geldi ,
demek ki gelecek te hayal edemeyeceğin şeyler başına gelebilir geleceği bilemezsin
belki senin de ablanın da benim de cok güzel şeyler yaşayacağız Allah omur verirse oyle düşünelim

yani hepimizin sonunu Allah hayır etsin etraftaki baskıyı dusunmeye çalış herkese var çocuğu olmayan da baskı çekiyor, her turlu hayat böyle ... o yüzden psikolojini bozmaa
Bende bu forumu takip edıyorum.26yasındayım.Sevgılımle evlılık için uç yıl dedık.Ama ben hep kafama takuyorum uc yıl sonra evlenmezsek nolcaz.Yalnızlıktan evlenememekten cok korkuyorum :KK43:

33 yaşındayım ve 10 yillik evliyim.10 yıldir sorunlarla ve iletişimsizlikle gecen bir evlilik ve artik noktalanmak üzere.korkular umutsuzluk caresizlik icinden cikamiyorum..biliyorum ki benim durumumda olan çok bayan var burada.acaba bu süreci en kolay nasıl atlattilar ?

Merhaba kızlar, uzun bir aradan sonra geri döndüm.:KK53: buraya ilk yazdığımda 24 yaşındaydım. 3 sene geçti hala bekarim ve sanırım asla evlenemeyecegim. :KK70: hayatım b.k gibi. :KK14:

sanırım buraya en son bir sene kadar önce yazmıştı.hala bekarım.:işsiz:bundan başka artık çalışıyorum.o zaman iş bulamadığımdan yakınmıştım.neredeyse bir senedir çalışıyorum.işimde de oldukça ufak adımlarla da olsa ilerliyorum.bu şöyle oluyor:taşeron bir firmada çalışıyorum.başta beni çalıştıkları firmalardan çalışması kolay firmalara gönderirken şimdi daha büyük bir firmada çalıştırılıyorum.firmadakiler benden memnun.

almak istediğim çoğu şeyi aldım.kedilerim mamasız kalmıyor.(o zamanlar sütlü ekmek vermek bile çoğu zaman mümkün olmuyordu.)

6-7 kilo vermişim.daha verme konusunda ümitliyim.

aşk konusunda ise durum dediğim gibi hala vahim.beğendiğim 3 kişi oldu.2si evli biride benden 11 yaş küçük çıktı.

kızlar benim bir arkadaşım internetten koca buldu bence denemeye değer. tabi çok dikkatli olmak lazım ama evlilik siteleri var. onun da ümitleri tükenmişti işyerinde tanışcak insan yok, çok da gezen biri olmayınca tanışamıyorsun işte görücü usulü olmazsa.

kızlar benim bir arkadaşım internetten koca buldu bence denemeye değer. tabi çok dikkatli olmak lazım ama evlilik siteleri var. onun da ümitleri tükenmişti işyerinde tanışcak insan yok, çok da gezen biri olmayınca tanışamıyorsun işte görücü usulü olmazsa.
ben de daha once anlatmistim. O tip sitelerden birini buldum :) ilgisiz gibi geliyordu basta. Bu aralar duzelttik gibi. Cevrende ortam olmayinca yapacak bisey kalmiyor tabi.

Kızlar bende varım.32 yaşındayım.hala dualar ediyorum.umut fakirin ekmeği derler ya,sanirim hala umut ediyorum.41 fetih e başladım dün.inatla isteyecegim rabbimden vermedikçe kapısına gideceğim el açacağım.yapacagim duaları paylaşırım artık sizinle

ben de daha once anlatmistim. O tip sitelerden birini buldum :) ilgisiz gibi geliyordu basta. Bu aralar duzelttik gibi. Cevrende ortam olmayinca yapacak bisey kalmiyor tabi.

tabi dikkat etmek de lazım kötü niyetliler de vardır. ama dikkatli olduktan sonra olabilir bence çünkü sosyal hayatı çok fazla olmayıp evlenmek isteyen erkekler de vardır. bir de biri karşıma mucizevi şekilde çıkacak diye düşünüp dua etmek dışında birşeyler yapıp kaderinizi kendiniz değiştirin:))

Merhaba..ben de 34 yasindayim bekarim..sevgilim ayrılmak istedi uc hafta oldu görüşmüyoruz bitti yani...ortada hicbir sorun yokken yürütemiyorum ben bu iliskiyi dedi...şok oldum..yeni yeni kendime geliyorum bu erkeklere nasil guvenicem bir daha :KK43:((

sanırım buraya en son bir sene kadar önce yazmıştı.hala bekarım.:işsiz:bundan başka artık çalışıyorum.o zaman iş bulamadığımdan yakınmıştım.neredeyse bir senedir çalışıyorum.işimde de oldukça ufak adımlarla da olsa ilerliyorum.bu şöyle oluyor:taşeron bir firmada çalışıyorum.başta beni çalıştıkları firmalardan çalışması kolay firmalara gönderirken şimdi daha büyük bir firmada çalıştırılıyorum.firmadakiler benden memnun.

almak istediğim çoğu şeyi aldım.kedilerim mamasız kalmıyor.(o zamanlar sütlü ekmek vermek bile çoğu zaman mümkün olmuyordu.)

6-7 kilo vermişim.daha verme konusunda ümitliyim.

aşk konusunda ise durum dediğim gibi hala vahim.beğendiğim 3 kişi oldu.2si evli biride benden 11 yaş küçük çıktı.

ve işten çıkarıldım.hatta kötü bir şekilde çıkarıldım.imzam falan taklit edilmiş.

öyle yapıyorum.tabii avukata verdim.yapmadığım şeyleri bile yapıyormuşum gibi yazmışlar.firmadan çıkacakları için (başka nedenlerden ötürü) beni harcadılar.

Ben de 32 yaşındayım.5 yıllık ilişkiden sonra nişanlandık 1,5 ayda bitti geçen yıl.14 ay oldu.Karşıma çok kişi çıkıyor ama eski nişanlımı unutamıyorum kimseye aşık olamıyorum özellikle bugün çok kötü oldum aklımdan çıkmıyor

Ben de 32 yaşındayım.5 yıllık ilişkiden sonra nişanlandık 1,5 ayda bitti geçen yıl.14 ay oldu.Karşıma çok kişi çıkıyor ama eski nişanlımı unutamıyorum kimseye aşık olamıyorum özellikle bugün çok kötü oldum aklımdan çıkmıyor
eski nişanlınız ne durumda hiç mi dönüşü yok
üzüldüm adınıza ya istiyorum ki sevenler ayrılmasın kimsenin kalbi acımasın insan sevdiğiyle imtihan olmasın :KK43:

icim karardi kizlar yaa! umutsuz ev kadinlari gibi umutsuz 30 yas ustu bayanlar olup cikmissiniz burda.

su guzelim yaz gunlerinde hic olmamis hic yakismamis bukadar 'unutamadim'lar, 'mutsuzum'lar, 'guvenemiyorum'lar.
yahu atin kendinizi disarilara, gezmelere, tozmalara, kafelere, cay bahcelerine! giyinin sikir sikir, gulumseyerek bakin etrafa, mutlu olun! mutsuz kadin kimsenin ilgisini cekmez, ben nasil mutsuz bi erkekle ugrasmak istemezsem bi erkekte ben mutsuz olsam benimle ugrasmak istemez herhalde.
sirkelenin hadi bakiim.

X