Anti-Aging 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

samanthaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2012
605
95
Artık yaş itibari ile ve makyaj yapmaktan dolayı göz kenarı ve altlarında kırışıklıklar oluşmaya başladı. Şu zamana kadar normal nemlendiriciler kullandım ama artık önlem almam gerekiyor. 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?

CİLT BAKIMI Ecollagen Ecollagen [3D+] Kırışıklık Karşıtı Göz Kontur Kremi

WOMEN|
ECOLLAGEN

Ecollagen [3D+] Anti-Wrinkle Eye Care
Ecollagen [3D+] Kırışıklık Karşıtı Göz Kontur Kremi
(4 Değerlendirme)

Oriflame Patentli Üçlü-Peptid Kompleks ve Hyalüronik asit içeren, ultra-hafif dokulu, kolay emilen göz kremi. Kırışıklık görünümünü, şişlikleri ve koyu halkaları azaltmaya destek olur. Roll-on metalik başlığı cildinize masaj yaparak uygulama esnasında anında rahatlama sağlar. Kokusuzdur. 15 ml. 15 ml
Ürün Kodu:20224
22,90 TL
34,90 TL
kesinlikle tavsiye ediyorum bende kullanıyorum..çokmemnunum:)

[Arkadaşlar, 33 yaşı8ndayım. Göz çevremde kırışıklıklar var. Acil bir krem önerirseniz seviniirm. Kesin etkili. Fiyatı önemli değil... lütfen....

fiyatı önemli değise clinic repairwer göz kremi..
Bunun gibi dermokozmetik ürünler kullanın mutlaka ,daha uygun dermokozmetikler de var..

Merhaba Ben Africology ürünlerinin gece ve gündüz kremlerini kullanıyorum. Türkiye'de belirli yerlerde satıyorlarmış. Afirkanın kök bitkilerinden yapılıyormuş ve kimyasal içermiyor. Bir cilt bakım etkinliğinde bana bu ürünü önermişlerdi. 1 yıldır kullanıyorum ve muhteşem bir ürün. eğer ilgilenirseniz nerden bulabileceğiniz konusu hakkında bilgi verebilirim.

Ben piyasada olan bir kaç 'kimyasal' ürün denedim ama yani kırışıklıkları gideriyor olsaydı bu kremler sürekli almak zorunda kalmazdık .. neticede bunlar geçici (genelde saatlik) bir etki yaratıyorlar. Ben bir yıldır saf organik hindistan cevizi yağı kullanıyorum (saç, beden ve yüz için). Çooook memnunum! Tavsiye ederim, hem doğal hem de müthiş etkili. :)

hiçbirşey bulamazsanız, akşam üzeri demlediğiniz çayları atmayın ve göz altlarınızda kullanın.
Faydasını ve gözlerinizde nasıl bir rahatlama sağladığını göreceksiniz :)

Nerden aldiniz,marka ismi verebilirmisi8niz?veyada internette varsa link atabilir misiniz?Tesekkurler

Bitkisel urunlere yonelin .farmasi nin butun urunleri bitkisel ve muthisler.kesinlikle oneririm.40 yas ustu icin ayri gozalti torbalari ve halkalar icin ayri kaz ayagi cizgileri icin ayri kremi var.ipek bocegi kozasindan elde edilen ipek proteinini kullaniyorlar yapiminda.fiyatida suan indirimde cok cok uygun

clinic repairweri öneririm. 15 gün içerisinde parlaklık bile veriyor. tabi başka öneriler varsa bende alabilirim. şimdiden başlamak gerek

benimde 30zuma 1 ay kadar kaldı..yaşlılık psikolojisi içerisindeyim.. ilk defa kendime gece gunduz kremi aldım 1 hafta oluyor ama henüz kullanamadım .. 6 aylık bebeğim var..bi gün sürüp bi gün unutursam bişi olmaz sanırım ama etkiside olmaz diye düşünüyorum.. oriflameden true perfection aldım.. makyajla pek aram yok ama cildim çok kuru olduğundan kırışıklıklar belli özellikle göz çevresi ,,, bide eşimin yanaklarımı çok sıktırarak severdi eskiden o sebeple şimdide sarkmış gibi sanki yüüzümden dertliyim yani.

Ben içinde kesinlikle kimyasal barındırmayan ürünler kullanıyorum. Göz kremi kırışıklıkları, ince çizgi ve gözaltı halkalarını azaltarak göz bölgesini canlandırıyor, şişlikleri azaltıyor. Ben çok memnunum. Diğer cilt ürünleri nemlendiricilerde harika.
Saçlarım için kullandığım şampuan saç dökülmesini azalttığı gibi yeni saçları bile çıkarıyor.

göz çevresi içi nemlendirici cliniq mi sadecebaşka

yani başka ne tavsiye ediyorsunuz anlamadım hangisini hangisine söylemişsinz

Arkadaşlar benim cildim çok kuruydu yurt dışından ürünler sipariş verdim fakat pek de etkisini göremedim.Almanya'dan bir arkadaşım Babor'un bir ürününü önerdi.Türkiye'de Mediprocenter'den ürünün siparişini verdim.Kullandıktan sonra cildim daha sık ve daha genç bir görünüme sahip oldu.Hem ücreti de çok makul bence.Denemeye değer.

kullandığınız urunler nedir acaba?

Evet bende merak ettım saçlarım çok dökuluyr kesın çözum mu bu urunlerın ısmını verırsenz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…