3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Heyyy kizlar gunaydin ewet biliyorum size guzel haber veremedim ama bebek kadar guzel olmasa da guzel bi haberim var adet oldum kuzular 29. Gun oldum 5 subat son adetim 5 mart bu adetim ayy bide duzenli gelince daha bi sevindim acikcasi adet olmayacagim diye korkuyordum yarin da fakulteye arastirmaya gidicem durumun vehametine bakacaklar
Canim gunaydin.canim benim ne guzel adet olmussun.adetlerin duzene girerse daha rahat hamile kalirsin.dra git bakalim ne diyecekler.bakalim buay igneye baslayacaklarmi.canim benim hep dua edecegiz.kitapseverimin annesi umreye gidecekya sana ozel dua etsin senin baska tanidigin varsa onada soyle.ben o arkadasimin umrede yaptigi dua vesilesiyle hamile kaldigimi dysunuyorum.guzel gunler bizleri bekliyor arkadasim.sen ebru betul babamin kizida hamile kalacaksiniz insallah.icinizde ben kendimi yasim ve esimin durumundan dolayi en zor hamile kalacak olarak goruyordum ama bak hamileyim.Rabbim cok buyuk.sizinde guzel haberlerinizi alacam insallah

Canim gunaydin.canim benim ne guzel adet olmussun.adetlerin duzene girerse daha rahat hamile kalirsin.dra git bakalim ne diyecekler.bakalim buay igneye baslayacaklarmi.canim benim hep dua edecegiz.kitapseverimin annesi umreye gidecekya sana ozel dua etsin senin baska tanidigin varsa onada soyle.ben o arkadasimin umrede yaptigi dua vesilesiyle hamile kaldigimi dysunuyorum.guzel gunler bizleri bekliyor arkadasim.sen ebru betul babamin kizida hamile kalacaksiniz insallah.icinizde ben kendimi yasim ve esimin durumundan dolayi en zor hamile kalacak olarak goruyordum ama bak hamileyim.Rabbim cok buyuk.sizinde guzel haberlerinizi alacam insallah
Bakalim bence bu ay dk hapi kullanacagim sonraki ay igne olur belki artik cok da onemli degil ya dun gece hic uzulmedim bende sasirdim ama uzulmedim demekki o kadar da sallamiyorum eskisi gibi adet oluyum yeter bide kistler cikmasin basima cocuk da kalsin simdi bile yetisemiyorum hayata cok yogun cocuk olursa duzenim bozulacak

Bakalim bence bu ay dk hapi kullanacagim sonraki ay igne olur belki artik cok da onemli degil ya dun gece hic uzulmedim bende sasirdim ama uzulmedim demekki o kadar da sallamiyorum eskisi gibi adet oluyum yeter bide kistler cikmasin basima cocuk da kalsin simdi bile yetisemiyorum hayata cok yogun cocuk olursa duzenim bozulacak
Evet bizde sikintili zamanlar gecirmistik esimle dusunuyoruzda iyiki o zamanlarda hamile kalmamisim.Rabbim verecegi zamani biliyor.hayirlisi olsun arkadasim.dogum kontrol hapi niye vereceklerki kistin yok.

Evet bizde sikintili zamanlar gecirmistik esimle dusunuyoruzda iyiki o zamanlarda hamile kalmamisim.Rabbim verecegi zamani biliyor.hayirlisi olsun arkadasim.dogum kontrol hapi niye vereceklerki kistin yok.
Hormonlara gore verebilir yumurtaliklar polikistik ise bir ay kullanirim duzelmesi icin belki belki bi kac ay rahat birakiriz bilmiom sonuclara gore artik

Günaydin, hayirli cumalariniz olsun insallah
liebe_0056.gif

EVT CANIM BİTİYOR BİLE MAŞALLAH PAZAR 21.HAFTAMA GİRCEM SENDE YAPSANA HAMİLE TAKVİMİ GÖREYİM KAÇINCI HAFTLARDA OLDUĞUNU DOĞUMUN HANGİ AYA GELİYOR CANIM
Nasil yapiliyor bilmiyorum.benim hesabima gore muhtemel dogum tarihim 30 ekim.

görmen için son mesajını alıntıladım...
Hayırlı cumalar güzel arkadaşlarım;
Berirem arkadaşımız için 5 adet Yasin okudum. Allah’ıma şükürler olsun Rabbim tamamlamayı nasip etti. Rabbim hepimizin gönlüne göre hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip etsin.
Hepimiz için; 100’er defa, estağfirullah, subhanallah, elhamdülillah, allahuekber, lailaheillallah ve Fatiha okdum. Rabbim hepimizinkileri kabul eder inşallah.

X