3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

NE OLDUKİ.. KÖTÜ BİŞİ DEĞİLDİR İNŞ
AY SEVİNDİM. MAŞALLAH..BENİMDE SAĞLIKLI HAYIRLI ÜÇÜZLERİM OLSUN. AMİN...

Alemsiniz :KK48: kötü birsey yok cok sükür canim, hamile oldugunu bilmiyormuydun demek istemistim :) Hayirlisiyla bir evladi olacak belgin ablacigimin (kiz hissediyorum ben daha cok hatta kiz evladi yazacaktim:KK22:)

okunuyormuş canım yanlışsam düzeltin hanımlar
korkuyorum ben de emin olmak istiyorum :)
ben tefriciyeyi 10 yıl önce yani bekarken ezbere okurdum o zamandan beri okumamıştım nerdeyse
şimdi okuyunca önceden ezberlediğim için hemen adapte oldum
ara vermesem dakikada 4-5 tane okuyabildim

O zaman abdestsiz de okunuyor herhalde. Belki ilk baslarda hiziniza yetisemem ama denerim :)

Alemsiniz :KK48: kötü birsey yok cok sükür canim, hamile oldugunu bilmiyormuydun demek istemistim :) Hayirlisiyla bir evladi olacak belgin ablacigimin (kiz hissediyorum ben daha cok hatta kiz evladi yazacaktim:KK22:)

O zaman abdestsiz de okunuyor herhalde. Belki ilk baslarda hiziniza yetisemem ama denerim :)
canım kız mı hissediyon hadi hayırlısı bakalım

canım kız mı hissediyon hadi hayırlısı bakalım

Bir anlik birsey oldu abla, Betüle belgin ablamin kiz evladi olacak yazacaktim, belki Allah söyletmistir :) Hayirlisi insallah, saglikli olsunda kiz erkek farketmez.

Bir anlik birsey oldu abla, Betüle belgin ablamin kiz evladi olacak yazacaktim, belki Allah söyletmistir :) Hayirlisi insallah, saglikli olsunda kiz erkek farketmez.
evet hayırlısı olsun benim içinde farketmez eşim kız istiyor saglıklı olsunda

kızlar ben çok iyiyimya hiçbir şikayetim kalmadı içim rahatlasın diye bugün dra gidecem insallah.normalde 18 mart kontrol tarihim.dr bir sorun olursa bekleme gel demişti.bende niye bir sorun yok diye gidecem bana dua edin olurmu

kızlar ben çok iyiyimya hiçbir şikayetim kalmadı içim rahatlasın diye bugün dra gidecem insallah.normalde 18 mart kontrol tarihim.dr bir sorun olursa bekleme gel demişti.bende niye bir sorun yok diye gidecem bana dua edin olurmu

Insallah bir sorun cikmayacak ablam, icini rahat tut sen.

Neden korkuyorsun gülüm? :KK43:

X