3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Diyet nasil gidiyor canim? Bugün test yapacakmisin? :KK68:
Tefriciye biterse yarin sabah yapicam amaaan testlik bisey yokki aslinda yapmasam da olur yani sonuc belli ama biseye basladik bitirelim istiyorum bugun de 9 saat dersim var nasil 500 tane daha var bakalim

Diyet iyi gidio kuzum tartiyi kaldirdim 23 martta tartilicam hergun dakka basi cikiom ustune olmuyo ole hafta sonu yedigim dolmalari saymassak tabi ama o kadar olur kasinca diyete devam edemiyosun

ebru nasılsın kuzum
sessiz sakinsin iyimisin

Sükür ablam iyiyim, bu ara biraz diyetle bozdum kafayi :KK48: sende iyisin insallah?

Tefriciye biterse yarin sabah yapicam amaaan testlik bisey yokki aslinda yapmasam da olur yani sonuc belli ama biseye basladik bitirelim istiyorum bugun de 9 saat dersim var nasil 500 tane daha var bakalim

Bencede canim baslamisken bitsin, hem belli mi olur adi üstünde MU-CI-ZE :KK36:Rabbim hayirlisini versin

Diyet iyi gidio kuzum tartiyi kaldirdim 23 martta tartilicam hergun dakka basi cikiom ustune olmuyo ole hafta sonu yedigim dolmalari saymassak tabi ama o kadar olur kasinca diyete devam edemiyosun

Bende her sabah tartiliyorum fazla cikinca sinir oluyorum, iyi yapmissin kaldirmakla. Arada kacamaklar illaki olacak, kendini cok fazla kisitlayinca biktiriyor :)

X