3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

PEKİ BERRE İÇİN OKUMUCAMMI
canim gunaydin hosgeldin yeni evin huzur ve mutluluk getirsin ben okumussundur diye dusunerek seninkileri kimseye vermedim asmu icin 4 ebru icin 4 kaldi okumak istersen okuyabilirsin vaktim yok dersen tamamlanir onlar

Yok cnm berreninkini okuduk asmu ve ebru icin 4er tane okuyabilecekmisin kuzum

asmu için neden diyorsunki?
hafta sonu sürekli anasayfaya baktım gulucuk için. ama bir güncelleme olmadığı için okuyamadım.
şimdide sordum, okunacak birşey varsa hemen okurum neden asmu için oku diyorsunki..

Kuzum betul sen ve ebru icin okuyamadi senin icin 4 ebru icin 4 okuyacak simdi sizin listeniz tamamlanmamisti berire ve ebru regli betul de olmadigi icin hafta sonu yeni listeye gecmedik asmucum
asmu için neden diyorsunki?
hafta sonu sürekli anasayfaya baktım gulucuk için. ama bir güncelleme olmadığı için okuyamadım.
şimdide sordum, okunacak birşey varsa hemen okurum neden asmu için oku diyorsunki..

Kuzum betul sen ve ebru icin okuyamadi senin icin 4 ebru icin 4 okuyacak simdi sizin listeniz tamamlanmamisti berire ve ebru regli betul de olmadigi icin hafta sonu yeni listeye gecmedik asmucum

şimdi gülücük için okuyacakmıyım okumayacakmıyım?

benim için okumadılarmi. sınava girecektim keşke okunsaydı..

ben regliyken anneme okuttum hep. okuyacak hiç fırsatım yoktu sınavıma hazırlanıyordum.

Oda kanamasi vardi ew tasidi merak etme hepsi yerini bulur dualarimiz seninle sinavlardan iyi notlar alacaksin hepimiz dua etti sana illaki kabul olur merak etme canim

Aslinda dagitacaktim ama betul bugune kadar hic aksatmadi mutlaka okumustur diye vermek istemedim artmasin diye sayimiz belli sonucta icin rahat olsun

Listemiz normal liste su anda o bu gun senin listendeki eksigi okuyacak sen de 4 tane onun icin okuyacaksin ama musait degilim diyorsan dagitalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…