3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

İyi akşamlar herkese ben geldim canlar ama hala mazetetliyim net yaptım size bi ses edeyim dedim

Amin canim benim Rabbim şifa versin.sanada tez zamanda bebek insallah

Ben iyi degilim kotuyum bulantilarim cok.fatmacim cok okuyamiyorum 140 okudum.200 e tamamliyacam insallah.uzerini siz tamamlayin arkadasim
Kuzuuumm. Senin bulantin seni zorlar daha okuma benim cok az kaldi kaynanamgildeyim dolma sar et misafir geldi bu arada bugun direksiyon sinavim vardi gectim sanirim insallah gecmisimdir neyse yarin birmtiriyorum kuzum Allah razi olsun senden inslah duan kabul olur tez vakitte benim mucizem de gelir

Kuzum daha yasin okumuycaz zaten muhabbetimiz baki kalsin ama

Hayırlı geceler canlarım uyumadan göz atayım dedim, anca fırsat buldum.
@BabamIn_KIzIyIm ablacım babacığının mekanı cennet olsun, onun için dua ettim.

Amin canim benim Rabbim şifa versin.sanada tez zamanda bebek insallah

Amin inşallah ablam tüm arzu edip hasretini çekenler tez zamanda kavuşsun inşallah.

Canım inşallah geçmişsindir, ne zaman öğreneceksin sonucu?

Kuzum daha yasin okumuycaz zaten muhabbetimiz baki kalsin ama
Tabi ki gülüm sizi bulmuşken bırakırmıyım hiç, burda olmasa bile başka bir şekilde irtibata geçmek isterim. Yasin okumayacağınızı biliyorum, tefriciye ye geçeceksiniz sanırım ona da ben katılamayabilirim bakalım hayırlısı.

AMİN CANIM EN KISA ZAMANDA İNSALLAH.SENİN BULANTILARIN OLUYORMUYDU ÖNCEKİ GEBELİKLERİNDE.BUARADA BELİRTİLERİN NE DURUMDA NE ZAMAN TEST YAPACAN

SINAVI GECERSİN İNSALLAH.BURSADA HEMEN GEÇİRMİYORLAR

AMİN CANIM EN KISA ZAMANDA İNSALLAH.SENİN BULANTILARIN OLUYORMUYDU ÖNCEKİ GEBELİKLERİNDE.BUARADA BELİRTİLERİN NE DURUMDA NE ZAMAN TEST YAPACAN
Canim hic test yapmayi dusunmuyorum ki belirtiler adet belirtisi gibi yaa bi tek goguslerim cok agemriyo o farkli kuzum benim midem cok az bulandi beni hic zorlamadilar

HAYATIMDA GÖGÜS AGRISI NEDİR BİLMEZDİM İLK DEFA YASIYORUM ELİMİ BİLE DEGDİRMEK İSTEMİYORUM

Hayirlisi kuzum 10 tane falan veririz sana basta alisirsin sinav yarin aksam belli olacak insallah gecmisimdir

HAYATIMDA GÖGÜS AGRISI NEDİR BİLMEZDİM İLK DEFA YASIYORUM ELİMİ BİLE DEGDİRMEK İSTEMİYORUM
Benimkilerde agiriyo iste bi o dusunduruyo beni kasik batmasi bitti oyle oluyo birden kesiliyo heveslenmek isremiyorum kuzum simdi olmadik yere kaptiririm kendimi gerci alistim artik ama olsun yinede tedirfin oluyo insan 5 subat son adetim yarin progestan bitiyor yarin aksam acilde baktiririm belki cunku varsa progestana devam yokaa birakmaliyim o yuzden

CANIM BENİM BENİ BİLİYORSUN ADET ÖNCESİ HİÇBİR BELİRTİM OLMADI.SONRADAN OLMAYA BASLADI.BELİRTİ ARAMAMAK GEREKİYOR AMA İNSAN ARAMADAN YAPAMIYOR.

ÖNCEKİ ADETLERİNDEN ÖNCE COKMU AGRIRDI
Cnm benim adet belirtim su toplarim parmaklarim siser adet olmadan bi gece iki gece oncesinde belim bacagim agirir kolumu kaldiramam. Oyle degilim kasigimda agri var batma bi anda kesildi gogus agrisi tam gaz devam kuzum psikolojik bence hamilelik belirtileri bunlar ama ne yazikki degilim

CANIM BENİM BENİ BİLİYORSUN ADET ÖNCESİ HİÇBİR BELİRTİM OLMADI.SONRADAN OLMAYA BASLADI.BELİRTİ ARAMAMAK GEREKİYOR AMA İNSAN ARAMADAN YAPAMIYOR.
Cnm oyle druma mesaj attim dedim yumurtam gelismedi ama ben gebelik belirtileri yasiyorum oda olabilir yumurtanin ne zaman gelisecegi belli olmaz bi gecede bile buyuyebilir dedi

BENİMDE PARMAKLARIM ŞİSERDİ.BUAY ŞİŞMEDİ YÜZÜGÜM BOLLAŞMIŞTI ONU BİLE HAMİLELİĞE YORMADIM BUAY COK LİMONLU ÇAY İÇMİŞTİM LİMON İDRAR SÖKTÜRÜR LİMONA YORMUŞTUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…