3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Yok kuzum yhaa hic yumurtam olmadi ki oyle bisey olursa iste bu gercekten mucize olur
Canim benim bu ay yumurtlama akintim olmadi.esimin spermleri az ve hareketsiz oldugu halde ve ustune ustuk hemen wcye gittim yikandim.bir haftada esimle ayri kaldik.nasil hamile kaldim?

Yaaa kuzum oyle deme umutlaniyorum kii bennnn neyse bakalim bacaklarim kasli kuzum spor yapiom daha kasli oluyolar :KK70:
Bende kendimi senin icin cok kaptirmak istemiyorum.ama ne bileyim ya insallah hamilesindir.hepimizden cok sen anne olmayi hakkediyorsun.Ey Yüce Rabbim sen fatma kuluna en yakin zamanda bebek nasip et.

Canim benim bu ay yumurtlama akintim olmadi.esimin spermleri az ve hareketsiz oldugu halde ve ustune ustuk hemen wcye gittim yikandim.bir haftada esimle ayri kaldik.nasil hamile kaldim?
Diyorum ya Allaha zor degil ol demesi yeterli ama degilsem sen benden cok uzulceksin yaa kuzum canim benim

adre yumurtan varmı yokmu diye takip etme bence temmuza kadar
kafan rahatlasın daha iyi olmazmı
Evet bencede artik takip etme.hicbirseyi takip etme.bak bugun bir arkadasimdan haber aldim.8yildan sonra hamile kalmis tedavimi gordun dedim yok dedi baktim olmuyor dedi biraktik pesini baktim hamile kalmisim dedi

Evet bursadayim canim.dra kime gidiyorsun ben cekirge dorukta suhendan hanima gidiyorum

benim tedavi görürken gittiğim doktordu canım o çok kalabalık birde bana uzak o yüzden artık ona gitmiyorum medical park has..bahar çelen var ona gidiyorum çok memnunum..yani her gittiğimde bişey anlatmak zorunda kalmıyorum tanıyo artık ilgili bi doktor

Kizlar gulucuk icin asmuya 4 ebruya 4 okunacak kim almak ister yarin berreyi bitirelim hafta sonu gelmiyosunuz zaten pazartesi yeni listeye gecelim belki betul de gelmis olur

Evet bencede artik takip etme.hicbirseyi takip etme.bak bugun bir arkadasimdan haber aldim.8yildan sonra hamile kalmis tedavimi gordun dedim yok dedi baktim olmuyor dedi biraktik pesini baktim hamile kalmisim dedi
Valla bi tup deniycem olmassa ben de birakicam pesini cnm ama simdi vazgecmedim ara verdim 23 haziranda 55 kiloya inmis olacagim su an hedefim bu bebek olayini silmeye calisiyorum simdilik ama histeroskopi cektirecegim fakultede hun alicam bakalim ne zamana verirler

Ben iyi degilim kotuyum bulantilarim cok.fatmacim cok okuyamiyorum 140 okudum.200 e tamamliyacam insallah.uzerini siz tamamlayin arkadasim

Canim ben cok iyi degilim bulantilarim cok.senin ilk turun icin 6 tane okudum.okuyali baya oldu.sen bunu kenara not al.ben iyi olacagim zaman oldugunda yine sana okurum

ALLAH razı olsun ablacım, kendini zora sokma ben geri kalanını tamamlarım, zaten bundan sonra ki tur katılamayacağım herhalde. Çoook sağol, çok sevindirdin beni. Rabbim gönlüne göre versin, sağ salim yavrunu kucağına alırsın inşallah. Bulantıların da biran evvel geçer inşallah.

X