3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Satip krediyimi kapatacaksiniz elinizde ne kadar kalacak
50bin kalir onu bankaya koyup bekleticez tup bebegi zaten yapariz bi araba kredimiz var 920 lira baska da kendi masrafimiz iste rahat rahat yaptiririz tupu cok iyi bi hastane bulmam lazim fakulte olmasini tercih ediyorum belki 23 25 den sonrsini hastanede yatarim

Tayin ne zaman isteyebiliyorsunuz.bursa cok guzel bir sehir buraya gelin.esin ne diyor
Simdi bende bursayi dusunuyorum ama esim trabzon diyor hem annemlere yakin hastanede yatacak olursam rahatlikla yanima gelir trabzon da buyuk sehir her turlu imkan var esim en mantiklisi trabzon diyor ama ben istanbula yakin olma taraftariyim ama orda da gurbetlik cekecegiz bakalim hastane cok onemli uludag tip fakultesi nasil drlar nasil iyice bi arastirsak bakalim su ew bi satilsin da ona gore zaten heyet raporu alip saglik ozrunn tayin istiycez yazin

Kuzuuum cok sagol insallah olur dun biraz daire fiyatlarina baktim uygun geldiler tokattan sonra

uygun kuzum buralarda çok aşırı değil ama yine semtine göre değişiyor..ben yıldırımda oturuyorum ama kiradayım henüz ev alacağımız zamn bakıcaz artık :)

Günaydin kizlar

Kuzuuum cok sagol insallah olur dun biraz daire fiyatlarina baktim uygun geldiler tokattan sonra

Gülüm siz biran önce tasinacakmisiniz yoksa yaza kadar tokattami kaliyorsunuz?
Hayirlisiyla gönlüne göre bir ev bulursun insallah :)

uygun kuzum buralarda çok aşırı değil ama yine semtine göre değişiyor..ben yıldırımda oturuyorum ama kiradayım henüz ev alacağımız zamn bakıcaz artık :)

Hacivat metro istasyonuna yakinmisin canim?
Rabbim gönlünüze göre versin insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…