3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Esim evimizi satiliga cikardi cok uzgunummm.
Oyle. Hevesliydim ki kursagimda kaldi bi dugum yine off cok uzuldum yhaa nasip olmuycakmis oturmak aylardir neyi nereye koysam diye hamgi odami nasil duzsem diye hayal kuruyordum
canım bebek için mi satıyorsunuz üzme kendini tüp bebek fiyatları okadar pahalımı canım duyduklarıma göre 20 bin biliyordum yanlışmı duydum inş gerek kalmaz canım

günaydın
niye satıyorsunuz fatma?
Canim cok karisik anlatayim simdi sadece tup bebekle is bitmiyor bi sekilde onun parasini hallederiz ama bizim asil sorunumuz rahim agzi yetmezligi bu yuzden hamilelik boyunca da cok iyi takip edilmemiz gerekiyor erken dogum riskine karsi hastanenin donanimli olmasi premature unitesi olmasi gerekiyor bu da tokatta olacak sey degil buyuk sehirde yasamamiz gerekiyor cnm

Keske sadece para olsa derdimiz problemlerin en kucugu bu cnm bakalim bir kez daha hamile kalip elimden geleni yapacagim rabbim insallah guler yuzumuze ama yine erken dogumla kaybedersek bwnim vucudun artik kaldirmaz ruhum da klsiramaz sanirrim

Evet simdi gelelim son duruma katre gitti o ikisini ebru okuyacak betul gelmedi onceki listede de bu listede de bildirim yapmadi henuz mutlaka gelecektir yada listeyi alip sirayla okumustur yeni listeye gecebiliriz artik

Allah yardimciniz olsun gülüm, insallah evinizi satmaya gerek kalmadan hersey arzu ettigin sekilde gerceklesir.

hayırlısı olsun canım
tayin işiniz hemen hallolurmu? eşinde mi öğretmendi?

Ewet il disi anncak seneye isteyebiliyoruz ama heeyet raporu alarak saglik ozrunden tayin isteyebiliyoruz bakalim fakulteye gidince bu durumu konusacagim yada kendi drum da bashekim onun heyet raporu da kabul olur herhalde en az 6 dr lazimmis ama orda 3 kadin dogumcu var dahiliyeci bilmem neci falan eklenirse 6 dr olur

Tokatta tup bebek yapmiyorlarmi

Yok cnm maalesef varsa da bilmiyorum ve burdakilere guvenmiyorum ama sehir degistirmemizin sebebi daha cok gebelik sureci o zor olmasa yaptiririm ankara da tup bebegi gelirim ama oyle olmuyo maalesef bizim icin
Tmm canim bakalim Rabbim neyi nasip edecek

Ewet kuzum bebek icin artik ne gerekiyorsa yapariz
ALLAH YARDDIMCIN OLSUN YAP CANIM İÇİNDE KALMASIN EV ALINIR İNŞ GENÇSİNİZ ZOR BİLİYORUM AMA BEBEK YOKKEN SEN MUTLU OLMAYACAKSIN BİLİYORUM BENDE ÖYLEYDİM SARAYDA OTURSAM YÜZÜM GÜLMEZDİ SENİ ANLIYORUM O YÜZDEN İNŞ HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR.

Insallah cnm ewet ewin satilacagina cok uzuldum aynen benim sarayim olacakti orasi ama nasip degilmis. Biraz rezidansdi kendisi cok guzeldi ama hayirlisi olsun ev alinir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…