3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Tuncer82 ve katret584 siz kaldiniz canlar bugun yeni listeye geciyoruz belgin icin okuyacagiz

Ewet masallah bu ay hersey yolunda hormon degerlerim cok guzel cikti o yuzden ignelere gerek yok klomeni de gunde 3 defa kullaniyordum 2 ye dusurdu iste 12. Gunumde takip baslayacak insallah yumurta gelisir
haftaya böyle güzel haberlerle başlamak ne güzel, herşey yolunda gider inşallah canım.

canlar günaydın. bi ev bulduk ct . kızlar bu gün gidip kabora vericez. dua edin emi.
hakkınızda hayırlısı olsun canım, herşey gönlünüzce olsun.

Bende bu ay hayatimda bir ilk yaptim adet gunumu hesaplamadim ne zaman adet olacagimi bilmiyorum birde birlikte olduktan sonra yatmiyorum hemen wcye gidiyom.simdi niye boyle yapiyorum kafam rahatlasin istiyorum cok sey yapinca beklentimde cok oluyor olmayinca uzuntumde ona gore cok oluyor.ben bebek olayini tup bebek yaptirana kadar rafa kaldirdim sadece dua ediyorum

Insallah ona gerek kalmaz cnm ben de bu ay deneyip 3 ay ara vericem olmassa ust uste tedavi istemiyorum artik bi olsa cok istiyorum ama vakti var demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…